Rzuć kości na szczęście

Miłosława Krogulska

Magia kości

Kości do gry są symbolem losu, hazardu i łutu szczęścia. Niezbędne w wielu grach, są także niezwykle skuteczne w rekach wróżbity. Masz już dość grania w chińczyka? Spróbuj powróżyć rzucając kości.

Potrzebujesz dwóch kości (lub jednej, którą rzucisz dwa razy i zsumujesz wynik). Najpierw zadaj kościom pytanie, potem ogrzej je w dłoni aby przekazać im swoją energię lub daj do potrzymania osobie, której wróżysz. Następnie rzuć kośćmi (lub kością), zsumuj liczbę otrzymanych oczek i sprawdź, co znaczy otrzymany wynik.

Dwa oczka (jedno i jedno)

Masz szczęście i dużo sympatycznych niespodzianek przed tobą. Wakacje będą udane i przyniosą ci wiele nowych znajomości. Jeśli jesteś samotny, możesz nawiązać nowy flirt lub romans, który rozpali twoje zmysły. Rozglądaj się w ciągu kolejnych trzech dni, bo właściwa osoba wkrótce znajdzie się na twojej drodze.

Dwa oczka to symbol odrodzenia i radości. Jeśli chorujesz, wkrótce nabierzesz sił. Jeśli masz kłopoty finansowe, otrzymasz propozycję nowego zajęcia.

Trzy oczka (jedno i dwa)

Będzie gwarno i wesoło! W te wakacje poznasz mnóstwo ciekawych ludzi i nabierzesz dystansu do kłopotów. Trudności okażą się małe, a twoje pomysły będą trafne. Dla samotnych to wróżba szybkiego romansu z kimś, kto ma podobne cele życiowe i zainteresowania.

Jeśli pytasz o pracę, to pojawią się w niej nowe osoby, które będą ci życzliwe. Możliwy jest wyjazd na szkolenie lub zmiana stanowiska na lepsze, choć podobnie płatne.

Cztery oczka (jedno i trzy)

Odpowiedź na twoje pytanie jest pozytywna, czekają cię spokojne i udane dni. Czeka cię krótka podróż, podczas której zamiast po prostu odpoczywać i flirtować, będziesz myślał o pieniądzach i sytuacji zawodowej. Rozmowa z kimś, kogo wkrótce poznasz, da ci wiele do myślenia, natchnie cię optymizmem i wolą do działania. Trzy oczka to symbol szansy na wzbogacenie się i poprawę sytuacji zawodowej. Jeśli chorujesz, znajdzie się lekarstwo. Jeśli masz kłopoty z partnerem, czeka was poważna rozmowa, która wszystko naprawi.

Pięć oczek (jedno i cztery, dwa i trzy)

Wszystko zależy od ciebie, dlatego zanim zaryzykujesz, porządnie się zastanów! Twoje cele są zmienne, a ty sam nie wiesz, czego właściwie chcesz. W miłości to przestroga przed namiętnym, ale krótkotrwałym romansem. Być może nie powiedziałeś partnerowi wszystkiego, coś ukrywasz i kombinujesz. Uważaj na plotki i pamiętaj, że za ewentualne kłopoty sam będziesz odpowiedzialny.

Sześć oczek (jedno i pięć, dwa i cztery)

Przyjaciele i rodzina dobrze ci życzą, dlatego warto zapytać się ich o zdanie. Możesz spodziewać się dobrych wiadomości dla rodziny, a sprawy urzędowe przebiegać będą po twojej myśli. Jeśli marzysz o szalonym romansie z nieznajomym, to możesz być zawiedziony. Jednak ktoś, kim interesowałeś się w przeszłości, może zmów powrócić w twoje życie.

W pracy to czas spokoju i zdobywania zaufania innych współpracowników. Jeśli chorujesz, poczujesz ulgę w cierpieniu.

Siedem oczek (dwa i pięć, trzy i cztery)

Musisz się czegoś nauczyć lub zdobyć ważne informacje! Sytuacja wymaga zastanowienia się, a nawet porady u mądrej osoby. Siedem oczek symbolizuje możliwość zmiany na lepsze, ale wymaga od ciebie pracy i koncentracji. W miłości to nie tylko flirt, ale szansa na długoletni związek. Nie udawaj kogoś, kim nie jesteś, bo siedem oczek wskazuje na serce i przełamanie starych uprzedzeń i ograniczeń.

Osiem oczek (dwa i sześć, trzy i pięć)

Chcesz wiele zyskać, ale nie chcesz dużo robić. Osiem oczek pokazuje, że jesteś pewny siebie i nie liczysz się ze zdaniem innych ludzi. Ktoś może poczuć się obrażony lub zignorowany, albo złamiesz czyjeś serce i nawet tego nie zauważysz. Miej oczy szeroko otwarte i uważaj na słowa, a powodzenie cię nie opuści. W pracy osiem oczek to liczba awansu, ale też grożących ci plotek.

Dziewięć oczek (trzy i sześć, cztery i pięć)

Uważaj, ktoś ci zazdrości sukcesu! W najbliższych dniach nie chwal się i nie wywyższaj, bo sam sobie zaszkodzisz! Na wakacjach sprzyja ci szczęście za granicą, pomogą ci w czymś obcokrajowcy. Jeśli pytasz o egzamin, sprawę urzędową lub ważne spotkanie, to nie bagatelizuj terminów i czytaj dokładnie wszystkie dokumenty, aby uniknąć ewentualnych kłopotów. W miłości możliwe spory o wakacyjne wydatki i pieniądze!

Dziesięć oczek (cztery i sześć, pięć i pięć)

Uważaj, bo powodzenie zależy od szybkiej decyzji! Nie zwlekaj i weź sprawy w swoje ręce. Zamiast analizować sytuację, trzeba działać i być dobrej myśli. Odkryjesz nowe zainteresowania, ciekawych ludzi. Podróż przyniesie ci szansę na zupełnie nowe pomysły i życiowe plany.

Jedenaście oczek (pięć i sześć)

Jesteś blisko spełnienia marzeń, ale nie poddawaj się zwątpieniu i kompleksom. Skoncentruj się na swoich celach i słuchaj swojego serca, a nie zazdrosnych ludzi. Jeszcze chwila, a twoje sny się spełnią. Możesz być szczęśliwy, bogaty i zdrowy.

Dwanaście oczek (sześć i sześć)

Masz wielkie szczęście i nie zmarnuj swojej szansy! Kłopoty cię nie dotkną, przykrości cię ominą. Czekają cię teraz sympatyczne dni i powodzenie w miłości. Świat stoi przed tobą otworem, ale pamiętaj aby pomagać i wspierać tych, którym nie wiedzie się aż tak dobrze.

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer