Horoskop numerologiczny na 2021 - czas szukania nowych rozwiązań i odkrywania możliwości.

Miłosława Krogulska

Rok 2021 nosić będzie wpływy wibracji Piątki. Jest to wibracja, która rozwija kreatywność. Do wielu obowiązków będziemy musieli podejść w zupełnie inny sposób. Najwięcej osiągną ci, którzy nie tylko przystosują się do trudnej sytuacji, ale też będą szukać zupełnie nowych rozwiązań.

Wibracja Piątki pomoże nam we wprowadzaniu nowoczesnych rozwiązań. Sprzyja testowaniu niezwykłych pomysłów, a w wielu branżach zapowiada kolejny technologiczny przełom. Warto się uczyć, rozwijać własne pasje, bo może się okazać, że najwięcej zyskamy na tym, co nas interesuje i daje nam radość. Kto zaczyna nowe studia, kursy lub inwestuje w swój rozwój, ten nie straci ani czasu, ani pieniędzy. Szczególnie zyskają branże związane z komunikacją, internetem, sztuką i marketingiem. Także artyści mają przed sobą bardzo kreatywny czas.

Wibracja Piątki sprzyja reklamie, zdobywaniu popularności, ale jej niebezpieczeństwem może być zbytnia zależność od zdania innych. Warto więc wierzyć swojej intuicji, a mniej się przejmować opiniami i dobrymi radami, jakie będą mieli różni eksperci. Wibracja Piątki jest niespokojna, bo nie chce się łatwo dopasować do regulaminów i nakazów, więc w polityce może to być rok niepokojów i zmian.

Aby sprawdzić, co czeka Cię w roku 2021, najpierw oblicz swoją Liczbę Życia. Dodawaj do siebie wszystkie liczby swojej daty urodzenia tak długo, aż otrzymasz liczbę pojedynczą. Np. 29.11.1985 to Dziewiątka, bo: 2+9+1+1+1+9+8+5=36, 3+6=9. Przeczytaj przepowiednię na 2021 dla liczby, którą jesteś.

Jedynka

W 2021 będziesz kończyć projekty, jakie rozpocząłeś w poprzednich latach. Od zawodowych zobowiązań ważniejsze okażą się dom i rodzina, dlatego nie będziesz chętny nowym wyzwaniom. To rok, w którym pieniędzy nie zabraknie, ale zależeć ci będzie przede wszystkim na spokojnej i ciepłej posadzie. Nie ryzykuj zmian, do których nie czujesz się dobrze przygotowany. Zawodowe życie biec będzie spokojniejszym rytmem, a współpracownicy okażą się milsi i ciekawsi niż do tej pory. Zakończ konflikty, szukaj sojuszników.

W co inwestować? W dom i rodzinę.

Branże na plus: doradztwo, urzędy, księgowość, usługi, praca fizyczna.

Branże na minus: marketing, przedstawiciel handlowy.

W życiu osobistym będziesz cieszyć się sympatią i zaufaniem. Przestaniesz przejmować się drobiazgami, a czas z rodziną płynąć ci będzie przyjemnie. Rok 2021 sprzyja nawiązywaniu korzystnych sąsiedzkich znajomości i odnawianiu relacji z dalszymi krewnymi. Wiele trudnych spraw załatwisz dzięki dobrym radom i wsparciu bliskich. Dlatego nie skąp innym komplementów, przyjmuj zaproszenia na różne uroczystości. Wydatków na dom i rodzinę z tego powodu będzie więcej niż w poprzednich latach, bo nie będziesz potrafił odmówić swoim bliskim tego, na co akurat będą mieli ochotę. Mimo powodzenia finansowego ostrożnie zaciągajcie kredyty i pożyczki. Warto teraz inwestować w bardziej poważne sprawy, a nie tylko w luksusy i podróże. Dobry rok na kupno mieszkania lub ziemi w ładnym miejscu.

m

W miłości bezpiecznie, a samotne Jedynki będą miały kilku nowych adoratorów. Może być ci trudno zdecydować kogo wybrać. Słuchaj intuicji, snów i wewnętrznego głosu, a wybierzesz mądrze.

ądrze.

Dwójka

W 2021 czeka cię więcej nauki. Okaże się, że awans i większe pieniądze są w twoim zasięgu, ale będziesz musiał spełnić różne warunki, aby je zdobyć. Przed tobą konkursy ofert, sprawdziany, przetargi i rozmowy kwalifikacyjne. Zadbaj o elegancki wygląd, naucz się czego trzeba i bądź dobrej myśli. Tor przeszkód uda się pokonać, a satysfakcja z wygranej będzie ogromna. Rok 2021 sprzyja nauce, terminowaniu u znawców przedmiotu i zdobywaniu wielkiego zawodowego doświadczenia.

W co inwestować? W naukę.

Branże na plus: nauka, marketing, prawo

Branże na minus: handel, komunikacja, medycyna.

W miłości czeka cię trochę zamieszania i pokus. Zaczniesz więcej wymagać od partnera i trudno będzie ci znowu iść na kompromis. Jednak w wyniku twoich decyzji staniesz się bardziej niezależny, a partner w końcu przyzna ci rację. Samotne Dwójki mają szansę na romans, który wiele w ich życiu zmieni. Uwierz w siebie, zainwestuj w modny wygląd i nie myśl o dawnych niepowodzeniach. Będziesz robić duże wrażenie i dlatego warto szukać okazji do zawierania nowych znajomości. Przyjaciele przedstawią ci kogoś, kto bardzo ci się spodoba. Zagadaj pierwszy, nie daj się prześcignąć innym zainteresowanym. Intuicja podpowie ci którą znajomość warto będzie rozwijać, ale nie zwierzaj się, bo znajomi lubią plotki.

W sprawach rodzinnych wreszcie więcej spokoju. Ktoś bliski stanie się bardziej samodzielny i odpowiedzialny za swoje sprawy. Dzięki temu będziesz miał więcej czasu na hobby i odpoczynek. W wakacje nadejdzie wreszcie czas na udaną podróż.

Trójka

W 2021 czeka cię przypływ gotówki. Dlatego szybko zabierz się do pracy i rozglądaj za okazjami do korzystnych inwestycji. Wreszcie masz szansę zdobyć lepsze stanowisko, sięgnąć po zaszczyty i nagrody. Będziesz doskonałym managerem, kierownikiem i osobą, z którą inni muszą się liczyć. Wykorzystaj ten czas na pracę, bo teraz opłaci się starać za dwóch! Możesz dostać lepszą pracę, awansować, zdobyć nagrodę lub premię finansową. Twoja sytuacja materialna wreszcie ma szansę się poprawić i ustabilizować.

W co inwestować? W nieruchomości.

Branże na plus: handel, marketing, usługi.

Branże na minus: brak.

W miłości czeka cię więcej romantycznych propozycji, a nawet tajemniczych spotkań. Kusić cię będą niebezpieczne sytuacje. Samotne Trójki będą się świetnie bawić. Zamiast na majątek, popatrzysz na wspólne tematy. Szczęście znajdziesz u boku kogoś, kto szanuje twoje zainteresowania i jest równie co ty towarzyski i bystry. Zamężnym Trójkom partner musi dostarczyć trochę więcej atrakcji. Zamiast narzekać na nudę, warto coś fascynującego razem zrobić! Wspólne cele pozwolą wam pogodzić się, podobnie jak nowe zainteresowania. Nie proś krewnych o dobre rady, tylko słuchaj intuicji i na nowo odkryj, jak się nie nudzić razem.

W domu będziesz rządzić. O wszystkim pierwszy się dowiedziesz, a bliscy będą się bardziej z tobą liczyć. Możesz teraz planować większe inwestycje, bo od bliskich dostaniesz wsparcie. Możesz myśleć zamianie mieszkania na większe, kupowaniu wymarzonej działki czy przeprowadzeniu poważnego remontu. Na wiele spraw znajdziesz siły, bo przez większość roku będziesz w dobrej formie. Jednak przez cały 2021 nie zaniedbuj swojego zdrowia i kondycji.

Czwórka

W 2021 zaprowadzisz w swoim życiu trochę porządków. Chwytasz pięć srok za ogon, zaczynasz mnóstwo spraw, a potem z niczym nie możesz wyrobić się na czas? Jeśli tak, to czeka cię trudna rozmowa z szefem lub mniejsze zyski. Aby temu przeciwdziałać i zakończyć rok 2021 na plusie, musisz ułożyć mądry plan. Policz, jakie działania przynoszą ci pieniądze, a z czego możesz zrezygnować. To czas bilansów i cięcia kosztów, a nie pracy za uścisk ręki prezesa. Inwestuj w to, co się opłaci i jest możliwe do zrobienia. Pod koniec roku pojawią się ciekawe propozycje i więcej pieniędzy w twoim portfelu.

W co inwestować? W siebie i swoje umiejętności.

Branże na plus: urzędy, szkolnictwo, media.

Branże na minus: usługi, handel.

W miłości także będziesz walczyć o ważne dla was wspólne sprawy. Lepiej jednak unikać decydowania za bliską osobę. Ktoś może źle zrozumieć powody, dla których tak bardzo interesujesz się jego sprawami. Pozwól ukochanej osobie robić tak, jak jej się podoba, a w związku wszystko wspaniale się poukłada.

Samotne Czwórki będą flirtować, ale mogą być zmienne i nieprzewidywalne. Najważniejsza będzie wolność! Jeśli jednak spotkasz kogoś o podobnej do twojej naturze, to zrobi się gorąco i szybko odkryjecie, że jednak nie możecie bez siebie żyć.

Uda ci się też zakończyć stary rodzinny konflikt lub inną trudną sąsiedzką sprawę, która spędzała ci sen z powiek w poprzednich latach. Możesz liczyć na ważne towarzyskie wydarzenia, których finał trochę cię jednak zaskoczy, bo zmienią się stare układy. Na weselach czy chrzcinach będzie trochę skandali. Nie przeżywaj plotek, tylko pomagaj w zawarciu zgody.

Piątka

W 2021 roku będziesz wyjątkowo twórczy i kreatywny. Staniesz przed trudnymi decyzjami, bo dotychczasowe obowiązki zaczynają cię nużyć, a szef może cię wyjątkowo denerwować. Warto zrobić coś nowego. To dobry czas, aby ubiegać się o awans lub energicznie szukać ciekawszej i lepiej płatnej pracy. Możesz zakładać własny biznes lub dorobić sobie poprzez swoje hobby. Nie obawiaj się rozpoczęcia nauki, szczególnie jeśli jest to kurs języków lub prawa jazdy.

W co inwestować? W siebie!

Branże na plus: turystyka, sztuka, handel, edukacja.

Branże na minus: księgowość, rachunkowość.

W miłości będziesz chciał być teraz rozumiany i kochany, mimo tego możesz mieć problemy z dogadaniem się w związku. Ty będziesz coś jasno mówić, ale partner może nie mieć teraz cierpliwości, aby cię wysłuchać i zrozumieć. Gdy bliska ci osoba upora się z obowiązkami, wtedy wszystko ci wynagrodzi. Jeśli jednak uznasz, że to celowe działanie, postaw sprawę jasno i nie pozwól się nikomu źle traktować. Długo nie będziesz sam, bo szybko znajdzie się ktoś, kto cię chętnie pocieszy.

W rodzinie czas przejąć dowodzenie. Okaże się, że bez ciebie nie da się załatwić żadnej ważnej sprawy. Krewni zaczną się z tobą bardziej liczyć, ale nie faworyzuj nikogo i bądź sprawiedliwy. Latem porządnie odpocznij, zamiast organizować wszystkim zabawę. Zadbaj wtedy o zdrowie, bo możesz być przemęczony działaniem, a jesień 2021 też będzie bardzo aktywna.

Szóstka

W 2021 będziesz optymistą, a sukcesów nie powinno ci brakować. Sprawy i przedsięwzięcia, w jakie zaangażowałeś się w poprzednich latach, zaczną wreszcie przynosić pozytywne efekty. Czeka cię sporo pracy, ale obejdzie się bez burz i wstrząsów. Poczujesz się jak ogrodnik, który dogląda wzrastających pieniędzy. Pilnuj swoich zysków, ale też zbytnio się o nie martw. Unikaj ryzykownych decyzji, nie przejmuj się plotkami, bo nawet jeśli dotkną cię zmiany, to w dłuższej perspektywie wyjdą ci na dobre.

W co inwestować? W nieruchomości.

Branże na minus: media, edukacja, turystyka.

Branże na plus: gastronomia, opieka, bankowość, rachunkowość.

Twoje miłosne wybory i tak będą zmienne i nieprzewidywalne. Będziesz analizować i omawiać z przyjaciółmi swoje uczucia. Jeśli podchodziłeś do życia w sposób logiczny, to wreszcie staniesz się bardziej romantyczny. Sam możesz być zaskoczony tym, jak bardzo ci zależy na miłości i uznaniu. Możesz dzięki temu w swoim związku sporo zmienić na lepsze. Wreszcie dopuścisz do głosu emocje i dzięki temu wyjaśnisz stare nieporozumienia oraz zakończysz niepotrzebne tematy. Tylko nie pozwól, aby czyjeś złośliwe komentarze popsuły twoją miłosną idyllę. Niech każdy żyje swoim życiem! Jeśli jesteś samotny, to słuchaj serca i nie skreślaj kogoś, kto wydaje się trochę nieśmiały lub nieporadny w miłości. Szybko okaże się, że ta osoba daje ci wsparcie i siłę, jakiej potrzebujesz.

Czeka cię też więcej rozrywek, dla których warto będzie zmienić zwykły rytm życia. Od przyjaciół w 2021 roku będziesz trochę więcej wymagał, ale na starych znajomych możesz zawsze liczyć.

Siódemka

W 2021 roku staniesz przed nowymi wyzwaniami. Twoja kariera ostro ruszy do przodu, a w głowie pojawi się więcej nowych pomysłów na zrobienie większych pieniędzy. Szukaj swojej niszy, bo teraz masz szansę wpaść na pomysł, który przyniesie ci mnóstwo pieniędzy. To dobry rok na samodzielne decyzje i wypływanie na szersze biznesowe wody. Nie oglądaj się na innych, patrz w przyszłość. Możesz awansować, zdobyć kierownicze stanowisko lub odważnie założyć własną firmę. Szczęście ci sprzyja, a sprawy powinny biec szybko i układać się po twojej myśli.

W co inwestować? W swoją przyszłość.

Branże na plus: usługi, handel, turystyka, księgowość

Branże na minus: budżetówka, medycyna.

W miłości nie narzekaj, tylko zadbaj o swój związek. Jeśli masz kogoś przy swoim boku, to w 2021 jednak trzeba będzie poświęcić mu nieco więcej czasu. Efekty cię pozytywnie zaskoczą, bo znów będzie tak dobrze, jak za dawnych lat. Samotne Siódemki mają szansę znaleźć swoją drugą połowę. Być może będzie to ktoś, z kim wcześniej łączyła was przyjaźń lub przelotny romans i w 2021 roku odkryjecie siebie na nowo.

W sprawach rodzinnych zapowiada się trochę zamieszania, które jednak wyjdzie wszystkim na dobre. Dzieci się usamodzielnią lub czeka cię kilka ważnych uroczystości. Pomagaj, doradzaj, ale nie daj się naciągać na zbyt wielkie ustępstwa czy wydatki. Hobby doda ci sił, ale nie łatwo będzie znaleźć ci na nie czas, bo tyle się będzie wokół ciebie działo. Mimo tego musisz też zadbać o własne zdrowie i wygodę. Jeśli poczujesz się wykończony lub zagubiony, to poszukaj wsparcia u rodziców lub starszych krewnych, a nie zostaniesz sam z ważnymi decyzjami i zadaniami.

Ósemka

W 2021 twoje sprawy będą biec spokojnym rytmem. Poczujesz satysfakcję ze swoich osiągnięć, a także zasłużysz na uznanie. Odkryjesz, że współpraca z ludźmi nie jest wcale taka trudna i dzięki niej więcej jest możliwe. Współpracownicy, którym pomagałeś, nadal o tobie pamiętają. Osoby na wysokich stanowiskach, a także urzędnicy, będą ci bardziej niż zwykle przychylni. Możesz ubiegać się o dotacje, brać udział w konkursach. O wszystko, co ważne, pytaj, bo tej jesieni wiele się nauczysz od innych, a nawet zyskasz dzięki znajomościom.

W co inwestować? W spółki i znajomości.

Branże na minus: reklama, media, bankowość

Branże na plus: usługi, medycyna, edukacja, doradztwo

W relacjach z ludźmi bądź ostrożny. Słuchaj intuicji, ale pamiętaj, że nie każdy partner jest jasnowidzem lub telepatą. Jeśli chcesz, aby w związku codziennie było tak, jak lubisz, to musisz zacząć o tym mówić, a nie dawać to do zrozumienia. Jeśli się trochę postarasz, to bliska osoba wszystko zrozumie i chętnie przychyli ci nieba. Pracuj nad komunikacją, a wasze relacja stanie się w tym roku o wiele lepsza. Samotne Ósemki będą marzyć o prawdziwej miłości, romantycznej i gorącej. Ktoś, kogo od dawna znasz, może znów pisać maile i smsy. Jeśli jednak kiedyś cię zawiódł, to szkoda na to czasu. Lato 2021 przyniesie ciekawsze znajomości.

W rodzinie zapowiada się kilka szczęśliwych wydarzeń. Ślub czy chrzciny wreszcie wszystkich pogodzą. Nie bój się zmian, bo to dobrze, kiedy rodzina się powiększa. Nowi członkowie rodziny okażą się o wiele milsi, niż sądziłeś. Krewni też mogą ci trafnie doradzić w sprawach urzędowych czy zawodowych.

Dziewiątka

W 2021 poczujesz, że nadszedł czas na zmiany. Zaczniesz rozglądać się za dodatkowymi zajęciami, bo stare obowiązki mogą cię nudzić. Jeśli firma, a której pracujesz, jest w złej kondycji, możesz jako pierwszy pomyśleć o zmianie pracy. Chętnie się czegoś nauczysz, wybierzesz się na szkolenie, zainwestujesz w certyfikaty i pozwolenia. Możesz nawet zacząć się uczyć innego zawodu. Twoja pomysłowość i nos do pieniędzy cię nie zawiodą. Szukaj inspiracji w internecie, ucz się od młodszych i zrób wszystko, aby przegonić konkurencję.

W co inwestować? W sztukę i młodość.

Branże na minus: budżetówka.

Branże na plus: gastronomia, usługi, media, reklama, turystyka

W miłości masz powodzenie. Będziesz się teraz podobać i szybko zauważysz, że przyciągasz więcej wielbicieli. To dobry rok dla samotnych Dziewiątek, które staną się bardziej zdecydowane i pewne cech, jakie powinien mieć ich wymarzony partner. Jeśli nie mogłeś się zdecydować na to, z kim się warto umówić, a komu trzeba zdecydowanie dać kosza, to teraz wszystko stanie się jasne. Dziewiątki w związkach też będą w dobrych humorach, a miłosne burze raczej je ominą. Rok 2021 sprzyja powiększaniu się rodziny lub innym ważnym decyzjom na temat przyszłości. Jednak nie przesadzaj z ilością rodzinnych obowiązków, jakie bierzesz sobie na głowę, bo nie na wszystko wystarczy ci czasu. Jeśli chcesz robić karierę, to niezbędne będzie wsparcie rodziny. Twoje sukcesy będą wszystkim imponować, a młodsi krewni postawią sobie ciebie za wzór. Ucz innych, doradzaj i pomagaj, a rodzina stanie za tobą murem.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer