2023 rokiem lepszych relacji. Horoskop numerologiczny na 2023

Miłosława Krogulska

Numerologia to magiczna sztuka przepowiadania przyszłości z liczb, które zawarte są w dacie naszego urodzenia. Aby dowiedzieć się, co czeka cię w 2023 roku, dodaj do siebie wszystkie liczby z daty swojego urodzenia tak, aby uzyskać tylko jedną liczbę.

Przykład: jeśli urodziłeś się 15.07.1968 to jesteś numerologiczną Jedynką, bo 1+5+7+1+9+6+8=37, 3+7=10, 1+0=1, a więc na 2023 rok przeczytaj przepowiednię dla Jedynki.

Rokiem 2023, według numerologów, włada wibracja liczby Siedem. Rok sprzyja nauce, wyciąganiu wniosków z dawnych doświadczeń, a także umacnianiu przyjaźni i naprawie ważnych dla nas relacji. W biznesie jest to korzystny czas na inwestowanie w nowe branże i wprowadzanie zmian, a także zakładanie nowych spółek i firm. Będziemy więcej myśleć o przyszłości, a zarobione w 2023 roku pieniądze warto zainwestować przede wszystkim w rozwój i naukę. Znajdziemy także czas na spotkania z przyjaciółmi, będziemy wzajemnie się inspirować. Siódemka bardzo sprzyja realizacji osobistych celów, niezależności i nauce. Pomoże nam wyciszyć różne konflikty, jednak warto troszczyć się nie tylko o siebie, ale też o innych.

Jedynka

Sukcesem roku 2023 będzie odzyskanie stabilizacji i poczucia bezpieczeństwa. Uspokoisz się, odpoczniesz po stresach z poprzednich lat. A potem znajdziesz siły na remont lub przebudowę mieszkania.

Kariera i finanse

Zdobędziesz zlecenie lub pracę, która zapewni ci większe finansowe bezpieczeństwo. Rok 2023 to dobry czas na poważne przemyślenia, które dotyczą spraw rozpoczętych w poprzednich latach. Warto ustalić, co sprawia ci trudności lub nie rokuje na przyszłość. Kiedy pozbędziesz się obowiązków, które nie przynoszą ci zysków, to szybko pojawią się nowe możliwości. Pieniędzy ci nie zabraknie, ale czekają cię też dodatkowe inwestycje. Postanowisz zmienić urządzenie mieszkania, kusić cię będzie zakup nowego samochodu lub działki w ładnym miejscu. Pamiętaj tylko o wakacjach i odpoczynku, bo jak zaczniesz wielki remont, możesz być przemęczony. Dbaj o wygodę całej rodziny, ale też słuchaj głosu rozsądku, a wszyscy dobrze na tym wyjdą.

Relacje i rodzina

Skupisz się na rodzinnych sprawach, ale nie zapomnisz o własnych potrzebach. W 2023 roku znajdziesz czas na swoje hobby, a dzięki temu odzyskasz wewnętrzny spokój. Rodzina nie będzie sprawiała ci większych kłopotów, a czyjeś zawodowe sukcesy dobrze wpłyną na wasz budżet. Poprawią się też relacje ze starszymi krewnymi, zwłaszcza jeśli w poprzednich latach nie układało się między wami dobrze. W miłości będziesz miał powodzenie, a w stałych związkach zapanuje więcej zrozumienia. Znajdziesz też czas na zabawę, bo poznasz nowych znajomych, wymyślisz nowe sposoby na wspólne spędzanie czasu. Wrócą namiętność, radość i optymizm. Samotne Jedynki będą jednak bardziej wymagające i ktoś będzie musiał trochę powalczyć o ich zaufanie.

Zdrowie

Uspokoisz się i trochę wyciszysz. Będziesz miał ochotę popracować nad kondycją, a różne chroniczne dolegliwości nie będą aż tak ci przeszkadzać. Ubieraj się odpowiednio do pogody, bo możesz łapać przeziębienia.

Rada dla Jedynki

Wypoczynek będzie potrzebny, abyś zachował równowagę. Jedź na wakacje w piękne miejsce, zamiast oszczędzać na rzeczy, które i tak w końcu sobie kupisz.

Dwójka

Sukcesem roku 2023 będzie zakończenie spraw, które cię nudzą i nie dają ci satysfakcji. Wreszcie zrobi się bezpieczniej i spokojniej. A wolny czas przeznaczysz na odpoczynek i regenerację sił.

Kariera i finanse

Rok 2023 sprzyja inwestowaniu, znajdowaniu korzystnych ofert i kupowaniu taniej tego, co jest ci akurat potrzebne. W pracy będziesz potrzebować więcej spokoju i samodzielności. Przestań przejmować się sprawami, na jakie i tak nie nasz wpływu. Konfliktowe osoby przestaną się czepiać i zwracać ci uwagę z byle powodu. Cudze problemy przestaną cię dotyczyć. Odetchniesz z ulgą po trudach i stresach z poprzednich lat. Wyprowadzisz na prostą różne zaległości i spłacisz stare długi. Twoja praca i pomysły, będzie przynosić efekty, ale wszystko dziać się będzie wolniej niż w poprzednich latach. Dopasuj się do okoliczności, bo wyjdzie ci to na dobre. Rok 2023 sprzyja nauce, szkoleniom, a nawet zdobyciu zupełnie nowego zawodu.

Relacje i rodzina

W domu znajdziesz spokój, choć możesz trochę narzekać, że nudno i brak szalonych imprez. Będziesz za to pomagać w organizacji różnych poważniejszych uroczystości. Możesz zostać chrzestnym, świadkiem lub zaangażujesz się w działalność charytatywną. Rok 2023 sprzyja spokojnemu rozwiązywaniu rodzinnych kłopotów i zasięganiu porady od starszych krewnych. Ktoś zacznie być samodzielny i odpowiedzialny, a ty będziesz miał więcej czasu na swoje zainteresowania. W sprawach miłosnych także zapowiada się więcej spokoju. Kłótni i problemów w związku uda ci się uniknąć, jeśli nie będziesz na siłę szukać dziury w całym. Samotne Dwójki nie będą na siłę szukać miłości. Ale pewna znajomość będzie się powoli rozwijać.

Zdrowie

W 2023 roku postaraj się zdrowo odżywiać. Lepiej omijać podejrzane lokale i zacząć zdrowo gotować. Żołądek i wątroba zaczną się skarżyć, jeśli będziesz je przez cały rok źle traktował.

Rada dla Dwójki

Unikaj niepotrzebnego ryzyka. Ktoś może wykorzystać twoje dobre serce do swoich celów. Słuchaj swojej intuicji i daj sobie czas na ważne decyzje. A jeśli ktoś naciska, dyplomatycznie się z tego wyplącz.

Trójka

Sukcesem 2023 roku będą nowe inwestycje i odważne decyzje. Czeka cię znacząca poprawa, bo będziesz pracowity i pomysłowy. Możesz zmienić pracę, przeprowadzić się lub zacząć nowy związek.

Kariera i finanse

W 2023 roku twoje zawodowe sprawy ostro ruszą do przodu. Zaczniesz coś nowego, będziesz gotowy na zmiany. A jeśli dotychczas borykałeś się z poważnymi problemami, to znajdziesz lepszą pracę i wszystko zacznie się lepiej układać. Intuicja cię nie zawiedzie i nie przegapisz żadnej ważnej propozycji. Odniesiesz duże sukcesy w pracy zespołowej, bo ludzie będą chcieli z tobą współpracować. Możesz awansować, zostać liderem lub założysz własną firmę. A jeśli się uczysz, to łatwo zdasz trudne egzaminy. Pieniędzy zacznie pojawiać się więcej, bo nowe inwestycje przyniosą większe zyski. Możesz też ubiegać się o kredyty czy dotacje, dzięki którym rozwiniesz skrzydła i wykorzystasz sprzyjające możliwości.

Relacje i rodzina

To bardzo dobry rok na ważne zakupy i inwestycje, które dotyczą całej twojej rodziny. Wyremontujesz i urządzisz mieszkanie, chętnie zmieniasz samochód na lepszy, postanowisz zainwestować we własny kawałek ziemi. Rodzina będzie ci pomagać, także finansowo. W miłości sprzyja ci szczęście. Partner będzie doradzać ci w różnych ważnych sprawach, także zawodowych. Ty też dodasz mu odwagi. Samotne Trójki będą zapracowane i trudno im będzie znaleźć czas na romantyczne randki. Mimo tego miłość i tak znajdzie do ciebie drogę. Pojawią się nowe, interesujące znajomości, dzięki którym popatrzysz na trudne sprawy z innej perspektywy.

Zdrowie

Twoje zdrowie bardzo się poprawi, ale unikaj ryzyka. Branie na siebie zbyt męczących prac może skończyć się migrenami czy wyczerpaniem. Wypoczywaj, dbaj o kręgosłup, szanuj swoje nerwy, a przez cały rok 2023 będziesz w dobrej kondycji.

Rada dla Trójki

Wolne chwile wykorzystaj na rozrywkę i spotkania z przyjaciółmi, nie oszczędzaj na swoich zachciankach. Ważne też, abyś znalazł czas na wakacje, bo wtedy najlepiej zregenerujesz siły i wpadniesz na kolejne, dobre pomysły.

Czwórka

Sukcesem roku 2023 będzie naprawa relacji z innymi ludźmi. Poczujesz się potrzebny i kochany, a wokół ciebie pojawi się mnóstwo życzliwych ludzi. Także w miłości sprzyja ci powodzenie, wykorzystaj je.

Kariera i finanse

Szukaj wsparcia, pomocy i dobrej rady od innych, bardziej doświadczonych. Zapanuje zgoda, a pieniądze będą się ciebie trzymać. Jeśli prowadzisz własny biznes, to spodziewaj się więcej klientów. Twoje pomysły będą się wszystkim podobać, ale dziel się nimi z innymi, bo razem osiągniecie więcej. Twoje relacje ze współpracownikami bardzo się poprawią. Jednak mimo chęci życia ze wszystkimi w zgodzie, pamiętaj o swoich korzyściach i miej oko na konkurencję. Jeśli szukasz nowej pracy, to proś przyjaciół o pomoc, bo ktoś może znać ważne i wpływowe osoby. Twoim atutem będzie uprzejmość, a także umiejętność pracy w grupie i dopasowania się do innych.

Relacje i rodzina

W miłości masz teraz szczęście. Rok 2023 może przynieść ci romans, który zamieni się w stały związek. Spotkasz kogoś, kto nauczy cię korzystać z uroków życia i przy kim poczujesz się bezpiecznie. Jeśli jesteś w związku, to rok 2023 sprzyja ważnym decyzjom dotyczącym waszej przyszłości. Oświadczaj się, bierz ślub, zdecyduj się na dziecko. Nie warto odkładać na później tego, co obojgu wam przyniesie szczęście. Nawet jeśli nie wszystkim w waszym otoczeniu się to spodoba, to teraz trzymajcie się razem. Staniesz się też otwarty na problemy rodziny i przyjaciół, zaczniesz pomagać komuś z dobrego serca. Warto w 2023 roku odnowić dom lub ogród, twój gust będzie się wszystkim podobał, a dzięki twoim pomysłom wszystkim stanie się wygodniej.

Zdrowie

Warto zrezygnować z niezdrowych przyzwyczajeń. Zacznij pić słabszą kawę, a zamiast całej łyżeczki cukru wsypuj pół. Zachęci cię też do spacerów i sportu. Zapisz się na regularne ćwiczenia, a szybko wróci wspaniała forma.

Rada dla Czwórki

Na uczucia nigdy nie jest za późno. Z optymizmem popatrz we wspólną przyszłość, bo teraz możesz spełnić wasze marzenia.

Piątka

Sukcesem roku 2023 będzie pozbycie się kompleksów. Zamiast się martwić i złościć, podejmiesz ryzyko i zmienisz swoje życie na lepsze. Będziesz lubiany i mile widziany, samotność i smutek teraz ci nie grożą.

Kariera i finanse

W pracy postawisz na kreatywne pomysły, zaryzykujesz i zdobędziesz to, na czym ci zależy. Będzie ci się bardzo dobrze współpracować z innymi ludźmi, razem osiągniecie więcej. Możesz liczyć na wsparcie osób, które są autorytetem w twojej dziedzinie. Zostaniesz doceniony, a nawet możesz zdobyć nagrodę lub wyróżnienie. Będziesz miał mnóstwo energii, ale musisz się skoncentrować na tym, co przynosi ci pieniądze. Nie angażuj się tylko w kłótnie, bo źle na tym wyjdziesz. Cudze gierki mogą mieć drugie dno, a intrygi pogrążą tych, którzy je organizują. Jeśli dopiero szukasz swojej zawodowej drogi, to bądź dobrej myśli. W 2023 roku możesz odkryć swoje prawdziwe, życiowe powołanie. Nie słuchaj maruderów, tylko bądź ambitny, bo twoje sukcesy szybko przełożą się na większe pieniądze.

Relacje i rodzina

Będziesz wreszcie cieszyć się szczęściem i spokojem. Samotne Piątki mają szansę znaleźć swoją drugą połowę. Ale zanim się to stanie, czeka je mnóstwo randek i flirtów. Słuchaj serca, bo właściwa osoba w końcu stanie na twojej drodze. W stałych związkach uczucia wybuchną z nowym żarem. To dobry rok na ślub lub narodziny dziecka. Sam też dostaniesz większe niż w poprzednich latach wsparcie od całej rodziny. Tylko pamiętaj o odpoczynku i zabawie. Twoje talenty do organizowania różnych wyjazdów lub uroczystości rozkwitną. Będziesz pomysłowy i bardzo kreatywny, a krewni wreszcie to docenią i zrobią to, o co będziesz ich prosił.

Zdrowie

Warto baczniej przyjrzeć się temu, co jesz. Małe zmiany w diecie i trochę więcej ruchu przyniosą szybkie efekty i szybko zrzucisz to, co trzeba. Przestań słodzić herbatę, a szybko odkryjesz, że cukier nie jest ci do niczego potrzebny.

Rada dla Piątki

Miłość sama się nie znajdzie. Dlatego jeśli jesteś samotny, to nie omijaj żadnych przyjęć i prywatek, bo będziesz miał powodzenie. A jeśli masz drugą połowę, to korzystajcie z życia, zamiast narzekać na nudę.

Szóstka

Sukcesem roku 2023 będzie udane życie rodzinne. Poczujesz się bezpiecznie, a twoi bliscy będą ci wdzięczni za to, co dla wszystkich robisz. Także urzędowe lub prawne problemy zaczną się rozwiązywać i poczujesz się bezpieczniej.

Kariera i finanse

Nie wprowadzaj wielkich zmian, jeśli nie czujesz się do tego w pełni gotowy i dobrze przygotowany. Lepiej trzymać się tego, co masz, a rok 2023 będzie udany i spokojny. Może być nieco więcej zadań niż w poprzednich latach, ale pieniędzy nie zabraknie, a szef będzie życzliwy. Myśl o przyszłości, zamiast kierować się przelotnymi sympatiami i chwilowymi korzyściami, bo inni ludzie nie będą o ciebie tak bardzo dbali. Współpracownicy będą cię lubić, ale nie krytykuj ich zbyt mocno, bo ktoś stanie się obrażalski. Lepiej też pilnować wszelkich dokumentów i umów, bo sam doskonale dasz sobie z tym radę, a inni mogą popełniać błędy. W finansach stabilnie. Uda ci się odzyskać różne stare długi i pojawią się pieniądze, na jakie od dawna czekałeś. Przeznaczysz je na domowe sprawy i rodzinne inwestycje.

Relacje i rodzina

Bliscy mogą na ciebie liczyć. Sprawiedliwie podzielisz rodzinne dobra, a jeśli trzeba, to chętnie pomożesz nawet dalekim krewnym. Rodzina będzie zachwycona, że przejąłeś inicjatywę, bo twoje starania zakończą się powodzeniem. W domu nie będziesz wciąż myślał o pracy, tylko zajmiesz się odpoczynkiem. Razem z bliskimi odkrywaj nowe miejsca i nowe sposoby na wspólne spędzanie czasu. W miłości spokój i stabilizacja. Rok 2023 sprzyja ślubom, wspólnemu zamieszkaniu. Słuchaj też rad starszych krewnych, a dobrze na tym wyjdziesz. Samotne Szóstki mają więcej szans na nowe znajomości. Przyjaciele będą cię swatać i coś z tego dobrego wyjdzie.

Zdrowie

W 2023 roku zacznie ci bardziej zależeć na wyglądzie i kondycji. Nie porywaj się jednak na zbyt wiele i na siłowni ćwicz rozsądnie. We wszystkim zachowaj umiar i rozsądek, a przez cały czas będziesz zdrów jak ryba.

Rada dla Szóstek

Pomagaj, ale wyciągnij wnioski z przeszłości. Od współpracowników, którzy kiedyś cię zawiedli, a teraz obiecują złote góry, zdecydowanie trzymaj się z daleka, a nie stracisz czasu i pieniędzy.

Siódemka

Sukcesem roku 2023 będzie odkrycie tego, co daje ci radość. Przekonasz się, że życie to także przyjemności, a nie same obowiązki. Odkryjesz talent artystyczny, wybierzesz się we wspaniałą podróż.

Kariera i finanse

Nie trzymaj się starych planów, bo twoja kariera zacznie się szybko rozwijać. Pojawią się możliwości, jakie nie były dostępne w poprzednich latach. Możesz zaryzykować, bo szczęście będzie ci sprzyjać. Postaw na nowe pomysły, a zyskasz ciekawe stanowisko i większą gotówkę. Przyda ci się jednak trochę więcej cierpliwości, bo możesz chcieć osiągnąć dużo w bardzo krótkim czasie. Obiecuj tylko to, czego możesz dotrzymać i mierz siły na zamiary. Będziesz miał tyle energii, że trudno będzie za tobą nadążyć, ale właśnie dlatego warto zadbać o to, żeby inni ludzie ci pomagali. Buduj koalicje, a nie rywalizuj z innymi. Warto też się uczyć, zapisywać na szkolenia lub kursy. Tam nawiążesz nowe znajomości.

Relacje i rodzina

W 2023 roku będziesz największym optymistą z całej rodziny. Znajdziesz czas na rozwój i odkryjesz hobby, które będzie ci sprawiać wielką przyjemność. Sztuka, taniec, gry i zabawy sprawią, że będzie ci się chciało żyć. Spotkasz nowych przyjaciół, a jeśli jesteś samotny, to także nową miłość. Dlatego nie udawaj samotnika, tylko przyjmuj zaproszenia na wyjazdy i spotkania. Dzięki różnym znajomościom możesz wiele zyskać. Nowa miłość też może odmienić twoje dotychczasowe życie. W stałych związkach będzie więcej gorących uczuć, możliwe poczęcie dziecka. Udadzą się także podróże, nie rezygnuj więc z porządnych wakacji.

Zdrowie

Poczujesz się o wiele lepiej, postanowisz zacząć ćwiczyć i więcej się ruszać. Mimo wielu obowiązków postaraj się o siebie dbać, jedź o regularnych porach i śpij odpowiednio długo. Dbaj o siebie i zwracaj większą uwagę na potrzeby własnego organizmu.

Rada dla Siódemek

Poczuj natchnienie i realizuj swoje kreatywne pasje. Szukaj nowego towarzystwa, nowych zainteresowań. Partner będzie cię wspierać, razem będzie weselej.

Ósemka

Sukcesem roku 2023 będzie zaprowadzenie porządku i stabilizacji finansowej. Pieniądze zaczną cię bardzo lubić, bo będziesz o nie dbać. To bardzo dobry rok, aby bardziej się starać. Lub uwierzyć w siebie, aby znaleźć lepiej płatną posadę.

Kariera i finanse

Zarobisz pieniądze, a twoja sytuacja zawodowa bardzo się poprawi. Szybko dostrzeżesz, jak otwierają się przed tobą zupełnie nowe możliwości. Poważne zmiany okażą się korzystne, nawet jeśli początkowo będziesz miał pewne obawy, czy sobie ze wszystkim poradzisz. Uwierz w siebie i zajmij się karierą. W 2023 roku zdobędziesz większe pieniądze i będziesz wiedział, co z nimi zrobić. Twoje inwestycje okażą się trafione, a założony interes przyniesie zysk. Nie będziesz działał sam, bo w walce o podwyżkę i awans zyskasz nowego sojusznika. Warto brać udział w szkoleniach, czy w służbowych wyjazdach, bo poznasz interesujące i wpływowe osoby, od których wiele się nauczysz. Rodzina też na tym skorzysta. Udadzą się poważniejsze zakupy, bo zarobione pieniądze wydasz na dom i wakacje.

Relacje i rodzina

Choć bardzo pochłonie cię praca i nowe obowiązki, to rodzina jak zwykle będzie na pierwszym miejscu. Ósemki lubią inwestować we wspólną przyszłość, aby wszystkim żyło się wygodniej i bezpieczniej. To dobry rok, aby kupować lub zmieniać mieszkanie, a także sprawnie załatwiać sprawy spadkowe i urzędowe. Dzięki temu każdy z krewnych będzie wiedział, na czym stoi i na co może liczyć. Samotne Ósemki będą szukać kogoś na poważnie. Możliwe są niezwykłe znajomości lub czekać cię będzie związek z niezwykle fascynująca osobą. Jednak możesz stawiać bardzo wysokie wymagania, a rodzina też będzie się interesować twoimi miłosnymi sprawami. Nie żałuj sobie tylko pieniędzy na wakacje. Przyda ci się więcej sportu i rozrywki, bo możesz być bardziej zapracowany.

Zdrowie

Pamiętaj o badaniach kontrolnych. Idź na przegląd do dentysty, zrób podstawowe badania krwi. Wiedza o tym, co dzieje się w twoim organizmie bardzo ci się przyda. Będziesz mógł ułożyć sobie zdrowszą dietę lub zaczniesz łykać potrzebne suplementy.

Rada dla Ósemek

Czas rozstrzygnąć wątpliwości, a także zakończyć różne konflikty. W razie potrzeby zastosuj nową taktykę, nie daj się nikomu zakrzyczeć czy zastraszyć, a odniesiesz upragniony sukces.

Dziewiątka

Sukcesem roku 2023 będzie zdobycie nowych umiejętności, dzięki którym staniesz się samodzielny i bardziej pewny siebie. Twoje pomysły będą mądre i można będzie na ciebie liczyć.

Kariera i finanse

Rok 2023 sprzyja większym sukcesom w nauce i zdobywaniu nowych umiejętności zawodowych. Zaczniesz od siebie więcej wymagać, bo dostrzeżesz nowe możliwości na przyszłość. Zapiszesz się na szkolenie lub studia, a jeśli ten etap masz za sobą, to zaczniesz się specjalizować w konkretnej dziedzinie. Bardzo dobrze na tym wyjdziesz, bo prześcigniesz konkurencję. W pracy szef zacznie cię bardziej doceniać. W 2023 roku możliwy jest znaczący sukces finansowy, który osiągniesz dzięki swojej wiedzy, ale także dzięki cierpliwości w zdążaniu do celu. Pieniędzy ci nie zabraknie, ale nie tylko szybkie zyski będą się dla ciebie liczyć. Chętnie wspomożesz krewnych lub inne potrzebujące osoby. Będziesz szczodry, a sam też będziesz mógł liczyć na innych.

Relacje i rodzina

Staniesz się bardziej wyrozumiały dla rodziny i nie będziesz się na nikogo złościć. Dzięki temu uda ci się wprowadzić dobrą atmosferę, a także pogodzisz zwaśnionych krewnych. W stałych związkach czas na ważne wspólne decyzje. To dobry rok, aby inwestować w waszą przyszłość, a także edukację dzieci. Samotne Dziewiątki staną się ostrożne i będą szukały najpierw przyjaźni, a dopiero potem miłości. Mimo tego czeka cię niespodzianka, bo stara znajomość może odżyć i wnieść trochę zamieszania w twoje uporządkowane, codzienne życie. W wolnym czasie też będziesz rozwijać swoje zainteresowania. Możesz też liczyć na przyjaciół, choć szalonych imprez będzie niestety mniej niż w poprzednich latach.

Zdrowie

Zapowiada się udany rok, ale o zdrowie musisz zadbać. Zacznij szanować kręgosłup, nie nosić ciężkich rzeczy i samemu nie przesuwaj mebli. Dobrze ci zrobią masaże lub joga, ale nie porywaj się na wielkie wyczyny. Regeneruj siły, zamiast wymagać od siebie żelaznej kondycji.

Rada dla Dziewiątek

Mów głośno o swoich pomysłach i potrzebach, nie odkładaj na później decyzji o nauce. Dobrze na tym wyjdziesz, a rodzina zrozumie, że potrzebujesz więcej przestrzeni na swoje zainteresowania.

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer