Poznaj jego sekrety
z Liczby Duszy

Miłosława Krogulska

Poznaj jego sekrety z Liczby Duszy

O czym marzy twoja druga połowa? Zdradzamy sekrety Liczby Duszy.

Magowie i szamani dobrze wiedzą, że nasze imię zawiera w sobie sekretny kod, który wpływa na nasze losy. Uważali, że kto pozna czyjeś prawdziwe imię, ten zdobędzie klucz do jest serca i duszy. Jeśli chcesz wiedzieć, o czym marzy w miłości twoja druga połowa, zastanów się jakim imieniem sam lub sama siebie określa i jaką jego wersję lubi najbardziej. Np. jeśli twój ukochany nazywa się Zbigniew, to zapewne wszyscy mówią na niego Zbyszek lub Zbychu i tą wersję imienia, a nie tą zapisaną w dokumentach, trzeba wziąć pod uwagę. O sekretach serca i duszy mówią samogłoski, których wartość numeryczna zwana jest Liczbą Duszy.

Jak je policzyć? Sprawdź, jakie samogłoski zawiera imię i dodaj punkty według poniższej tabeli. Jeśli wartość przekroczy 9, dodawaj do siebie poszczególne cyfry.

A - 1
E - 5
I - 9
O - 6
U - 3
Y - 7

Na przykład:

Marek: A 1 + E 5 = 6.

Zbyszek: Y 7 + E 5 = 12 = 1+2 =3.

Jeśli Liczba duszy twojego ukochanego to:

Jeden. Marzy, aby być samcem alfa, z którym wszyscy się muszą liczyć. Popisuje się, chwali i przegania rywali ze swojego terytorium. Bądź niezależna i zawsze miej swoje zdanie i swoje własne sprawy, bo przy grzecznej i miłej partnerce on szybko zacznie się nudzić. Im dłużej będzie cię zdobywać, tym bardziej będzie za tobą szalał. Chce ci zaimponować swoją siłą i pomysłowością, ale w głębi serca obawia się bezradności i tego, że pewnego dnia przestaniesz zwracać na niego uwagę.

Dwa. Marzy, abyś go rozumiała i wysłuchała tego, co ma do powiedzenia. Chce spotkać kobietę, przy której może czuć się swobodnie i z którą może w zgodzie przejść przez życie. Ceni partnerstwo, wzajemne zaufanie i chce, abyś podzielała jego pasje i zainteresowania. Chcesz go zdobyć? Nie krytykuj jego przyjaciół i zaprzyjaźnij się z krewnymi. Miej takie samo hobby i nie ziewaj, kiedy z pasją ci o czymś opowiada, bo szybko znajdzie sobie inne audytorium.

Trzy. Marzy, abyś przeżywała z nim najdziksze przygody i zawsze była gotowa wyruszyć wieczorem na tańce. Ten mężczyzna zawsze ma mnóstwo pomysłów, lubi rozrywkę, ale też pochłania go kariera, a nie fascynują domowe pielesze. Dlatego nie bądź kurą domową, tylko rozwijaj swoje pasje! Twoje dokonania będą mu imponować i z chęcią pochwali się nimi przed innymi ludźmi. Postaw na sport i aktywny tryb życia, a zrobi wiele, aby za tobą nadążyć.

Cztery. Marzy, abyś czekała na niego z obiadem z przepysznych składników, które kupiłaś na promocji. Jest oszczędny, uważny, ostrożny i niechętnie rozstaje się z pieniędzmi. Nie lubi zmian i niespodzianek, bo według niego spokojne życie to najlepsze życie. Jeśli traktujesz związek jak inwestycję, to idealnie trafiłaś! Bądź troskliwa, uprzejma, dbaj o wspólny majątek, a staniesz się dla niego najcenniejszym skarbem.

Pięć. Marzy, abyś rzuciła wszystko i w imię miłości pojechała z nim na kraj świata. To prawdziwy artysta w sztuce zdobywania kobiecych serc. Jest impulsywny, romantyczny, obieca ci złote góry, a ty w to uwierzysz. Jeśli chcesz go zdobyć, bądź jak gwiazda filmowa: chimeryczna, zmienna, zaskakująca w swoich wymaganiach. Kocha być zaskakiwany i uwielbia niespodzianki, dlatego w waszym związku nie może zabraknąć pikanterii i wspólnych wypraw w nieznane.

Sześć. Marzy, abyście stworzyli bezpieczny dom, w którym będziecie panować niczym król i królowa. Remontuje, urządza, panoszy się w kuchni, truchleje na myśl, że ktoś zapomniał szalika. Przejmuje się życiem całej rodziny i gdyby mógł, wszystkich niesfornych krewnych przygarnąłby pod swój dach. Oczekuje, że ty chcesz tego samego co on, bo on ma zawsze rację! Jeśli chcesz mieć wielką, tradycyjną rodzinę i wspaniałego ojca dla wielkiej gromadki dzieci, będziecie żyli długo i szczęśliwie.

Siedem. Marzy, abyś go podziwiała i kochała, ale nie za bardzo wie, jak do tego podejść dlatego często nie robi po prostu nic. Powiedź mu wprost, czego chcesz, a to dostaniesz. Jest niezależny, skupiony na swoich zainteresowaniach, lubi intelektualne dyskusje i ma nudnych znajomych. Chciałby, abyś doceniła go takim, jakim jest i podobnie jak on zwracała uwagę na duchową stronę życia. Z nim udadzą się rozmowy do rana i górskie wędrówki, ale na zakupy lepiej wybieraj się sama.

Osiem. Marzy, abyś rozpływała się z zachwytu z powodu wszystkiego, co udało mu się w życiu osiągnąć. To mężczyzna zdecydowany i pewny siebie, ale mocno zajęty materialną stroną życia. Pomagaj mu w planach podboju wszechświata, a po pracy bądź odpoczynkiem wojownika. Miej przy tym głowę do interesów, ostrzegaj go przed niebezpieczeństwem i wspieraj całą sobą. Jako kobieta zadbana i zaradna będziesz ozdobą jego królestwa.

Dziewięć. Marzy, aby mieć w domu zgodę i spokój. Ma już dość kobiet zmiennych, niezdecydowanych i trzpiotkowatych. Marzy o wspólnych podróżach, rozwijaniu artystycznych pasji, graniu w brydża lub oglądaniu filmów dokumentalnych. Chciałby mieć z kim porozmawiać o ważnych dla świata sprawach, bo to mężczyzna z misją lub powołaniem. Jeśli je podzielasz i rozumiesz, zrobi dla ciebie wiele.

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer