Horoskopy dla Bliźniąt

Wróżba z Tarota na rok 2019 dla Bliźniąt

Izabela Podlaska

Karta Rydwan

Aura roku: VII Rydwan

To, co uda ci się załatwić w tym roku, będzie przynosiło ci długoletnie korzyści. Z niczym nie zwlekaj i śmiało realizuj swoje plany. Nadchodzi czas konkretnych, udanych interesów. Poczujesz zadowolenie z pracy i dostrzeżesz szansę na wzbogacenie się. Działaj systematycznie, a osiągniesz sukces. W miłości uda ci się uzgodnić ważną decyzję lub zaplanować wspólną przyszłość. Samotni spotkają kogoś, kto może nie być szczególnie atrakcyjny lub wygadany, ale będzie oparciem i osobą pełną życzliwości.

Karta Kochankowie

Szansa roku: VI Kochankowie

W tym roku pojawi się korzystna okazja, aby polepszyć swoje życie rodzinne, uczuciowe lub podpisać ważną i korzystną umowę Otrzymasz dobrą wiadomość, która upewni cię, że jesteśmy na dobrej drodze. Przelotny romans lub znajomość, która dotychczas nie wydawała się ważna, może przekształcić się w trwały i udany związek.

Karta Księżyc

Przestroga roku: XVIII Księżyc

Negocjuj, dogaduj się z ludźmi, bo kompromis i ugoda są w tym roku dla ciebie lepsze niż walka do ostatniej kropli krwi. W miłości nie daj się zdominować partnerowi i znajdź wreszcie czas tylko dla siebie. Inaczej problemy w związku będą się pogłębiać. W sprawach finansowych nie daj się namówić na wyjątkowe okazje, nie zadłużaj się bez potrzeby, a rok przyniesie ci zyski i zadowolenie.

Styczeń: II Kapłanka

W interesach i sprawach zawodowych bądź bardzo cierpliwy i uważny. Kieruj się honorem i etyką zawodowa, nie daj się sprowadzić na manowce.

Luty: VII Rydwan

Masz szansę osiągnąć swoje cele, ale pamiętaj o odpoczynku. Jeśli skupisz się, to nikt cię nie prześcignie. Jedź ostrożnie, nie spiesz się nigdzie, a nie narazisz się na kontuzję.

Marzec: VI Kochankowie

Negocjuj, umawiaj się na spotkania, weź pod uwagę racje i argumenty partnera, wspólnika lub dziecka. Doceń to, że niektóre rzeczy robią za ciebie inni, a świat stanie się piękniejszy.

Kwiecień: IV Cesarz

Bądź poważny i domagaj się, aby inni respektowali twoje prawa i odnosili się do ciebie z szacunkiem. Mniej będzie czasu na zabawę i odpoczynek, ale opłaci się praca po godzinach.

Maj: X Koło Fortuny

Wyswobodzisz się z niewygodnej dla ciebie sytuacji, a twoja reputacja zostanie ocalona. Nie broń się przed zmianami, bo wyjdą ci tylko na dobre.

Czerwiec: XX Sąd Ostateczny

Nie bądź sam ze swoimi problemami. Poproś o pomoc lub radę znajomych i rodzinę. Ktoś na pewno będzie miał pomysł, jak załatwić pewną trudną sprawę.

Lipiec: XXI Świat

Warto planować dalekiej podróże, umawiać się z przyjaciółmi, poszerzać swoje horyzonty. Uda się doprowadzić trudną sprawę do szczęśliwego końca.

Sierpień: XIX Słońce

Ktoś dostarczy ci wiele radości i dużo wrażeń. Bądź odważny i śmiało realizuj ryzykowne plany. Dla samotnych szansa na gorący romans.

Wrzesień: XIV Umiarkowanie

Odkryjesz w sobie nowy talent, który warto będzie rozwijać, Zapisz się na kurs, kup podręcznik, obejrzyj film instruktażowy i od razu zabierz się do pracy. Unikaj konfliktów i sporów.

Październik: IX Pustelnik

Masz szansę się czegoś ważnego nauczyć, przeczytać zaległe czasopisma i książki, obejrzeć mądry film. Nie pozwól, aby w relacjach z ludźmi emocje i żal przysłoniły ci zdrowy rozsądek!

Listopad: VIII Siła

Bądź w formie, postaraj się utrzymać swoją wakacyjną kondycję i figurę. Dobrze się odżywiaj i chodź na spacery, a jesienna chandra i przeziębienia nie będą ci straszne.

Grudzień: XVII Gwiazda

Zadbaj o siebie, zwróć uwagę na swój wygląd. Idź do fryzjera, kup nowe ubranie, zacznij zadziwiać innych swoją urodą. W pracy ktoś wyciągnie do ciebie pomocną dłoń.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer