Horoskopy dla Raka

Wróżba z Tarota na rok 2019 dla Raka

Izabela Podlaska

Karta Papież

Aura roku: V Papież

Nie warto działać w pojedynkę, więcej zyskasz, jeśli poprosisz o pomoc rodzinę, współpracowników i przyjaciół. Odzyskasz zdrowie, dobrze podziałać może alternatywna terapia, która zbawiennie wpłynie na twoje samopoczucie. W finansach zachowaj umiar i nie wydawaj za dużo na rozrywki i zbytki, bo pieniądze mogą być potrzebne na domowe sprawy. W uczuciach może być pewne ochłodzenie relacji, czy nawet chwilowa separacja z osobą, na której ci zależy, ale w drugiej połowie roku sprawy się pozytywnie ułożą.

Karta Słońce

Szansa roku: XIX Słońce

Nadszedł rok na walkę o swoje. Teraz jest najlepszy czas, aby zwyciężyć. Optymizm i entuzjazm sprawią, że wiele osób z naszego otoczenia bez wahania zwróci się do ciebie o pomoc lub radę. W tym roku możesz jednak poczuć, że potrzebujesz więcej czasu tylko dla siebie. Powiedz jasno natarczywym osobom, jakie masz wątpliwości. W ten sposób unikniesz zarzutów, że nie wywiązujesz się ze swoich obietnic.

Karta Diabeł

Przestroga roku: XV Diabeł

Powinieneś być ostrożny w sprawach finansowych. Zbytnia rozrzutność i pusta chęć imponowania innym może skończyć się debetem na twoim koncie. Nie ulegaj zachciankom i nie ufaj osobom, które proponują ci szybki, ale podejrzany interes. Lepiej czytać dokładnie oferty banków, szczegóły umowy, nie podejmuj decyzji o swoim majątku pod wpływem chwili.

Styczeń: VIII Siła

Załatwisz ważne sprawy i jeszcze zostanie ci trochę czasu na przyjemności. Pomyśl wreszcie o sobie i bądź trochę egoistą. Warto zająć się swoją kondycją i wyglądem.

Luty: XVII Księżyc

Nie lekceważ swoich przeczuć, bo intuicja będzie ostrzegać cię przed nieprzyjaznymi osobami. Miesiąc sprzyja szukaniu lepszych mebli, a nawet nowego mieszkania.

Marzec: XIX Słońce

Czeka cię szczęśliwy, choć nieco nerwowy miesiąc. Dzięki wsparciu Słońca masz wiele sił i odwagi, dzięki którym uporasz się z problemami.

Kwiecień: I Mag

Skorzystaj z każdej okazji i znajomości, aby dowiedzieć się jak pomnożyć twoje dobra lub zaoferować usługi. Twoimi atutami będą optymizm i zaskakujące pomysły.

Maj: XII Wisielec

Uważaj, bo możesz mieć problemy z koncentracją. Nie spiesz się i nie denerwuj się z byle powodu. W kłopotach zaufaj intuicji.

Czerwiec: XVI Wieża

Jeśli chcesz coś załatwić lub przekonać kogoś do ambitnych planów, zrób to szybko. Odważne i szalone pomysły mają szansę na realizację.

Lipiec: VI Kochankowie

Uwierz w siebie, zainwestuj w modny wygląd i nie myśl o dawnych niepowodzeniach. Karta Kochankowie sprawi, że będziesz robić duże wrażenie na płci przeciwnej.

Sierpień: XVII Gwiazda

Nie będziesz narzekać na brak wrażeń. Znajdziesz się w centrum zainteresowania, wiele osób zechce poznać twoje zdanie i zasięgnąć u ciebie porady.

Wrzesień: IV Cesarz

Będziesz skoncentrowany na ważnych sprawach. Uporaj się z zaległościami, zrób jesienne porządki. W weekendy należy ci się chwila wytchnienia i nagrody.

Październik: XV Diabeł

Czyjeś intrygi mogą cię trochę zaskoczyć, dlatego lepiej unikać kontrowersyjnych tematów i po prostu robić swoje. W finansach czas na wielkie porządki.

Listopad: XXI Świat

Pracuj i staraj się zdobyć uznanie. Nie zapomną o tobie życzliwi ludzie. Miesiąc sprzyja załatwianiu trudnych spraw, nie siedź więc bezczynnie.

Grudzień: XII Wisielec

Pora o siebie zadbać, zmienić dietę, zapisać się na badania. Znajdź na to czas i pieniądze, bo zdrowie jest ważniejsze od innych spraw.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer