Horoskopy dla Panny

Wróżba z Tarota na rok 2019 dla Panny

Izabela Podlaska

Karta Umiarkowanie

Aura roku: XIV Umiarkowanie

Nadchodzi czas odpoczynku i zwolnienia tempa. Będzie to okazja do zrobienia wielkich porządków czy przejrzenia garderoby, zaplanowania wydatków. W sprawach finansowych i zawodowych też wrócisz do równowagi. W tym roku będziesz miał okazję spłacić dług lub zapłacić zaległe rachunki. Odnowisz ważną znajomość, zacieśnisz więzi z partnerem lub przyjacielem od serca.

Karta Sąd

Szansaroku: XX Sąd

Możesz liczyć na ciekawe i pozytywne wiadomości w trudnej dla ciebie prawie. Ktoś pomoże ci wrócić do starego pomysłu i szybko go zrealizować. Nie wracaj jednak do tego, co kiedyś przyniosło ci stratę. Sprawy rodzinne mają szansę się poukładać, bądź ugodowy, negocjuj, nie unoś się gniewem. Możesz liczyć na udane spotkania w dużym gronie. W finansach okazja na nisko oprocentowany kredyt.

Karta Sprawiedliwość

Przestroga roku: VIII Sprawiedliwość

Odbieraj awiza i listy polecone z urzędu, nie przegap ważnych wiadomości, bo inaczej możesz wpakować się w kłopoty. Trzymaj się faktów, nie reaguj nerwowo na kontrole lub prośby urzędników o doniesienie dokumentów czy dodatkowe wyjaśnienia. Staraj się nie angażować w cudze problemy, bo może to niespodziewanie zakończyć ważną dla ciebie znajomość. Zanim wyjedziesz na urlop, zrób wszystko, co do ciebie należy i nie zostawiaj nic współpracownikom.

Styczeń: I Mag

Szybko wprowadzaj zmiany, a pokonasz kłopoty i konkurencję, szybko nauczysz się czego pożytecznego. W uczuciach nowa szansa.

Luty: XXI Świat

Uda ci się zamknąć pewien projekt lub ważne sprawy domowe. Ktoś z daleka może ciż odwiedzić lub nawiązać znajomość.

Marzec: X Koło Fortuny

Skorzystaj z zaskakującego zaproszenia czy propozycji. To może być twoja życiowa szansa. Nie wahaj się, teraz albo nigdy!

Kwiecień: XX Sąd Ostateczny

Twoje decyzje będą zależeć o dlatego, co powiedzą inni. Konsultuj swoje sprawy z rodziną, a unikniesz kłopotów i konfliktów.

Maj: XI Sprawiedliwość

Wyjaśniaj urzędowe sprawy. Działaj sam, polegaj tylko na autorytetach, dokształć się, a dużo zyskasz.

Czerwiec: VII Rydwan

Rób wszystko dwa razy szybciej, a dwa raz więcej zyskasz czy zarobisz. Krótki wyjazd będzie bardzo udany.

Lipiec: V Kapłan

Mimo wakacji zachowuj się odpowiedzialnie, bądź punktualny, nie zawiedź kogoś, kto liczy na twoją pomoc.

Sierpień: XIV Umiarkowanie

Nowa znajomość może być początkiem wartościowej przyjaźni czy namiętnego romansu. Bądź ostrożny w sprawach finansowych.

Wrzesień: XIX Słońce

Bądź kreatywny, a pokonasz każdą przeszkodę. Wiele nauczysz się od innych, a czas spędzony z dziećmi i rodziną zaliczysz do wyjątkowych i udanych.

Październik: XVIII Księżyc

Zajmij się swoim hobby, znajdź czas dla siebie. Wizyta krewnych umożliwi ci dyskretne załatwienie trudnej rodzinnej sprawy.

Listopad: II Kapłanka

Odpocznij, ale nie spoczywaj na laurach. Czegoś się dowiesz w tym miesiącu, staniesz się mądrzejszy i bardziej doświadczony.

Grudzień: XVII Gwiazda

Ktoś cię doceni, coś uda się bardzo szybko załatwić. Ludzie będą ci bardzo przychylni, jeśli zaczniesz się do nich uśmiechać.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer