Horoskopy dla Barana

Wróżba z Tarota na rok 2020 dla Barana

Izabela Podlaska-Konkel

Karta Rydwan

Aura roku: VII Rydwan

Będziesz ambitny i wyjdzie ci to na dobre. Teraz jest dobry czas, aby upomnieć się o swoje prawa, stanąć do rywalizacji, zainwestować w nowe hobby lub postarać się o nową, lepszą pracę. Szans na poprawienie swojej sytuacji materialnej będzie wiele. Nie ryzykuj tylko zbyt dużej gotówki w grach losowych, bo możesz niestety wszystko stracić. Odczujesz poprawę w sprawach zdrowotnych. Na początku roku warto zaczynać nową dietę i odchudzanie, a także zadbać o formę.

Karta Sąd

Szansa roku: XX Sąd

Nie galopuj w pędzie, zrób listę najważniejszych rzeczy i się jej trzymaj. Nie rozpraszaj się na błahostki, a będziesz zadowolony z rezultatów. Pewien stary pomysł teraz znajdzie czas na realizację. Nie wracaj jednak do tego, co kiedyś przyniosło ci stratę. W finansach okazja na nisko oprocentowany kredyt. Bądź wyrozumiały dla innych i nie angażuj się w konflikty, bo przyniosą ci one dużo kłopotów. Posłuchaj rady doświadczonej kobiety, ona pomoże ci wyjść z kłopotów i pokonać nieśmiałość.

Karta Diabeł

Przestroga roku: XV Diabeł

Diabeł ostrzega cię przed zakupoholizmem i zachłannością. Czy rzeczywiście potrzebujesz kolejnej pary butów i zapasowego szlafroka? Zrób rozsądny plan, a wtedy wyprzedaże, promocje i zniżki będą dla ciebie okazją do uzupełnienia garderoby. Rok 2020 to czas na bycie razem z bliskimi, wspaniałą zabawę i rozrywki na wysokim poziomie. Pogódźmy się z kimś dla nas ważnym, bo za jakiś czas może się okazać, że jest za późno aby odbudować zerwaną więź.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer