Horoskopy dla Byka

Wróżba z Tarota na rok 2020 dla Byka

Izabela Podlaska

Karta Cesarzowa

Aura roku: III Cesarzowa

Czas naładować akumulatory i zająć się sobą. Nie odmawiaj sobie przyjemności, znajdź czas na odpoczynek i rozrywki. Twój rytm dnia zwolni, zaczniesz doceniać codzienne radości codziennego życia. W życiu uczuciowym dobra passa. Samotni mają szansę poznać kogoś interesującego, a osoby w stałym związku znajda więcej czasu dla partnera. Zadbaj o sprawy dalszych krewnych, twoja pomoc może okazać się zbawienna. Odzyskasz zdrowie i chętnie poddasz się alternatywnej terapii, która zbawiennie wpłynie na twoje samopoczucie.

Karta Słońce

Szansa roku: XIX Słońce

Będziesz miał dużo sił i energii, aby zadbać o swoje sprawy. Nie poddawaj się i walcz o swoje. Teraz jest najlepszy rok, aby zwyciężyć. Optymizm i entuzjazm sprawią, że wiele osób z twojego otoczenia bez wahania zwróci się do ciebie o pomoc lub radę. W tym roku możesz jednak poczuć, że potrzebujesz więcej czasu tylko dla siebie. Powiedz jasno natarczywym osobom, jakie mamy wątpliwości. W ten sposób unikniesz zarzutów, że nie wywiązujemy się ze swoich obietnic. Poznasz ciekawych ludzi, którzy pokażą ci pewne sprawy z nowej, lepszej perspektywy.

Karta Umiarkowanie

Przestroga roku: XIV Umiarkowanie

Warto zastanowić się nad swoją karierą i pragnieniami. Podjęte decyzje będą ważne i w przyszłości przyniosą ci zysk. Nie obawiaj się odpowiedzialności. Przez lekkomyślność, spóźnienie lub zapominalstwo możesz zaprzepaścić ważną sprawę. Nie uciekaj od swoich obowiązków i pamiętaj o obietnicach, jakie kiedyś złożyłeś. Nie możesz teraz liczyć na wyrozumiałość osób, które oceniają twoje zachowanie. Dobry plan działania i odrobina wytrwałości sprawią, że rok będzie udany. Użyj swojego autorytetu, aby rozwiązać trudną zawodową lub urzędową sprawę. Los pewnej osoby zależy od twojej pomocy i zdecydowania.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer