Horoskopy dla Wagi

Wróżba z Tarota na rok 2020 dla Wagi

Izabela Podlaska

Karta Rydwan

Aura roku: VII Rydwan

Bądź dobrej myśli i zabierz się za trudne sprawy. Możesz liczyć na udane spotkanie z ważną osobą lub kimś, od kogo zależy powodzenie twoich spraw. W miłości i związkach z ludźmi nadejdą dobre chwile. Poczujesz, że wreszcie jesteś na właściwej drodze! Samotni spotkają kogoś, kto bardzo im się spodoba. Karta przynosi też szczęście w podróży. Kontroluj jednak swoje wydatki. Zapragniesz czegoś, co jest za drogie i trudno będzie powstrzymać cię przed zakupami. W pracy karta radzi przyjąć taktykę "małych kroków". Zbyt wielki rozmach w działaniu może przynieść trudności i przysporzyć wrogów. Bądź w kontakcie z bliskimi, trzymaj rękę na pulsie, bo coś może się nieodwołalnie zmienić w twoich relacjach i sprawach zawodowych w połowie roku.

Karta Słońce

Szansa roku: XIX Słońce

Sprawy finansowe będą w tym roku iść po twojej myśli. Warto domagać się większych wygód, dodatków i darmowych usług, które ci się od dawna należą. Nie odmawiaj sobie przyjemności, znajdź czas na odpoczynek i rozrywki. Samotni mają szansę poznać kogoś interesującego, a osoby w stałym związku znajda więcej czasu dla partnera. Zadbaj o sprawy dalszych krewnych, twoja pomoc może okazać się kluczowa. W wakacje przypadkowe spotkanie może stać się inspiracją i impulsem do życiowej zmiany.

Karta Papież

Przestroga roku: V Papież

Nie postępuj pochopnie, karta Papież może skłaniać cię do zbyt szybkiego załatwiania spraw, które mogą być tylko z pozoru proste. Pewność siebie bardzo się przyda, ale warto być również skromnym i przyznawać się do błędów. Nie ulegaj też fałszywym autorytetom. Powiedz jasno natarczywym osobom, jakie masz wątpliwości. W ten sposób unikniesz zarzutów, że nie wywiązujesz się ze swoich obietnic. Uważaj na zakupach, nie wszystko z wyprzedaży ci się przyda.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer