Horoskopy dla Wodnika

Wróżba z Tarota na rok 2020 dla Wodnika

Izabela Podlaska

Karta Sprawiedliwość

Aura roku: XI Sprawiedliwość

Zapowiada się pracowity rok. Skup się więc na konkretach i nie pozwalaj sobie na lenistwo. Inwestuj, decyduj i rozmyślaj o sprawach, które dotyczą całej rodziny lub nawet okolicy. Twoje doświadczenie i twoje pomysły przydadzą się wszystkim znajomym i krewnym, więc dziel się często swoimi przemyśleniami i udzielaj potrzebnych rad. Zaufaj też intuicji i trzymaj się z daleka od interesów, które nie wydają ci się pewne lub uczciwe. Sprzyja ci szczęście w sprawach, które związane są z bankami, sądami i urzędami.

Karta Świat

Szansa roku: XXI Świat

Karta Świat przyniesie ci szansę, aby odmienić na lepsze swoje miłosne życie. Zapragniesz czuć się kochany i doceniany. Nie bagatelizuj swoich tęsknot i potrzeb, idź za głosem serca. W miłości bez wahania sięgnij po to, co tylko możesz zdobyć. Zacznij mówić wprost o swoich miłosnych sprawach. Jeśli partner nie zwróci na ciebie uwagi, to możesz pożegnać go i szybko poszukać kogoś atrakcyjniejszego. Na brak okazji do flirtów przez cały rok nie będziesz mógł narzekać. Dalekie podróże okażą się łatwiejsze niż myślisz i przyniosą ci nie tylko sporo rozrywki, ale i nowe trwałe przyjaźnie.

Karta Rydwan

Przestroga miesiąca: VII Rydwan

Przed tobą ważny rok. Nie czas na odpoczynek, właśnie teraz, kiedy wydaje ci się, że nic się nie dzieje, decydują się twoje losy. Pierwsza połowa roku okaże się bardziej pracowita. Sprawy zawodowe i prawne zostaną poddanie próbie. Bądź otwarty na zmiany, a w razie potrzeby nie wahaj się szybko zmienić swoją taktykę. W drugiej połowie roku spotkasz na swojej drodze kogoś, kto doda ci odwagi i zainspiruje cię do odkrywczych pomysłów. Nie bądź egoistą, bo razem możecie zdziałać wiele dobrego.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer