Horoskopy dla Ryb

Wróżba z Tarota na rok 2020 dla Ryb

Izabela Podlaska

Karta Papież

Aura roku: V Papież

Ktoś wyciągnie do ciebie pomocną dłoń. Bądź szczery, a nic złego cię nie spotka. Realizuj pomysły na zdobycie dodatkowych pieniędzy. Ktoś ważny cię poprze. Osoby ubiegające się o kredyt, dofinansowanie czy pożyczkę mogą liczyć na dobre wiadomości. Pewna sprawa z przeszłości może powrócić i będziesz musiał ją ostatecznie rozwiązać i załatwić. Nie warto zwlekać, teraz jest szansa na szybki sukces i osiągnięcie życiowej równowagi. Wykorzystaj cenne informacje, zdobywaj nowe umiejętności, dogaduj się z ludźmi. Pod koniec roku czeka cię wiele wzruszeń i rodzinnych wydarzeń, które przywrócą ci wiarę w ludzi i ich dobroć.

Karta Księżyc

Szansa roku: XVIII Księżyc

W tym roku wiele czasu poświęcisz na rodzinne i domowe sprawy. Wycisz się i nie przejmuj zgiełkiem, który będzie wokoło. Zadbaj o swój związek, przyjmij zaproszenia na randki. Będziesz jednak zmienny w nastrojach, możesz poczuć się obrażony lub zbyt emocjonalnie zareagować na pewną wiadomość. Zadbaj o sprawy dalszych krewnych, twoja pomoc może okazać się zbawienna. Bądź silny, znajdź w sobie siłę, aby nie poddać się chwilowym zachciankom. Cały rok pilnuj diety. Wykorzystaj swój urok i czar, aby nie być samotny.

Karta Głupiec

Przestroga roku: 0 Głupiec

Bądź realistą, nie bujaj w chmurach, bo pewnych spraw domowych i urzędowych musisz osobiście dopilnować. Twoja pozycja może się zachwiać, jeśli nie będziesz postępował zgodnie z obowiązującymi regułami i prawem. Bądź ostrożny w kontaktach z urzędnikami, pilnuj terminów i nie dyskutuj z kimś, kto ma więcej władzy i kompetencji od ciebie. W tym roku plotki i niedomówienia mogą pogorszyć twoje relacje z pewną ważnym dla ciebie mężczyzną, dlatego uważaj na słowa. W wakacje ceń swój wolny czas, odpoczywaj i nie bierz za dużo na siebie. Wiele odkrywczych rzeczy wydarzy się w twoim życiu. Nowa znajomość może być początkiem wartościowej przyjaźni. Zmieniaj plany, improwizuj, a wiele zyskasz.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer