Horoskopy dla Byka

Wróżba z Tarota na rok 2021 dla Byka

Izabela Podlaska

Karta Koło Fortuny

Aura roku: X Koło Fortuny

Czekają cię niespodzianki w sprawach finansowych i uczuciowych. Nie martw się na zapas. Ktoś wyciągnie do ciebie pomocną dłoń, kiedy będziesz tego najbardziej potrzebować. Jeśli jesteś samotny, miej oczy szeroko otwarte. Ktoś niezwykły pojawi się w twoim życiu, a może nawet pozostanie na dłużej. Mimo dobrej aury osobistej warto trzymać rękę na pulsie i szybko reagować na zawodowe propozycje i zmieniające się warunki pracy. Karta Koło Fortuny sprzyja finansowym sprawom. Dlatego zaplanuj spotkania z ważnymi osobami oraz pomyśl o wzięciu korzystnego kredytu na rozwój i inwestycje.

Karta Głupiec

Szansa roku: 0 Głupiec

Zmiany są początkiem czegoś dobrego. Nauczysz się czegoś zaskakującego, zdobędziesz ciekawe informacje i poczujesz się ważny i potrzebny. Aura roku zachęci cię do porządków i podsumowań. Idź na całość i pozbądź się ze swojego życia zbędnego balastu zarówno materialnego, jak i emocjonalnego. Możesz liczyć na osoby młodsze, które mimo mniejszego doświadczenia mają świeże spojrzenie na trudne sprawy, z którymi się borykasz. Daj sobie pomóc, a szybko poczujesz, że panujesz nad swoim życiem.

Karta Mag

Przestroga roku: I Mag

Karta Mag przestrzega przed osobami, które podają się za fachowców i specjalistów, ale nie mają wymaganych dyplomów i certyfikatów. Ostrożności nigdy nie dość, jeśli chodzi o ryzyko finansowe czy długoletnie inwestycje. Nie daj się zwieść ładnymi słowami i atrakcyjnym reklamom. Dbaj o stabilność finansową i zacznij oszczędzać. Plotki i niedomówienia mogą pogorszyć twoje relacje z pewną ważną dla ciebie osobą, dlatego uważaj na słowa.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer