Horoskopy dla Lwa

Wróżba z Tarota na rok 2022 dla Lwa

Izabela Podlaska

Karta Świat

Aura roku: XXI Świat

W 2022 roku warto doprowadzić ważne sprawy do końca. Masz szansę dopiąć swego i cieszyć się spokojem. Poradź się prawnika, jeśli masz wątpliwości, czy robisz słusznie. Podejmuj szybko decyzje, bo sukces jest na wyciągnięcie ręki. Nawet jeśli inni robią sobie przerwę i odpuszczają, ty trwaj na posterunku. Jeśli szukasz pracy, teraz szczęście się do ciebie uśmiechnie. Pewne wiadomości z zagranicy poprawią ci humor i pomogą w rozwiązaniu rodzinnego problemu. W relacjach warto zrobić kolejny krok. To dobry rok na planowanie wspólnej przyszłości i podejmowanie decyzji. W finansach masz szansę odzyskać dług, dostać premię lub wygrać w totolotka. Jednak pod warunkiem, że upomnisz się o swoje.

Karta Mag

Szansa roku: I Mag

Zyskasz opinię osoby kompetentnej i zaradnej, korzystaj więc z każdej okazji, aby dobrze się zaprezentować. Warto więc w tym roku podnieść swoje kwalifikacje, zadbać o uzyskanie dyplomów z kursów, w których uczestniczyłeś, zacząć czytać fachową prasę, a staniesz się specjalistą w wybranej przez siebie dziedzinie. Czy uprawiasz ogródek, czy opiekujesz się dziećmi, czy pracujesz w korporacji lub urzędzie, zawsze przyda się odrobina nowej wiedzy, która pozwoli ci utrzymać się na szczycie. Samotne kobiety w 2017 roku mają szansę na namiętny wakacyjny romans z tajemniczym nieznajomym.

Karta Diabeł

Przestroga na rok: XV Diabeł

Karta Diabeł w 2022 roku sprzyja dogadzaniu sobie i rezygnacji z wielu zdrowych przyzwyczajeń. Pilnuj się jednak! O jeden lód czy ciastko za dużo, a jesienią będziesz musiał wdrożyć plan odchudzania. Zadbaj o zdrowie, nie nadużywaj alkoholu, postaraj się rzucić palenie. Możesz sobie za bardzo pobłażać, na czym ucierpi zdrowie i wygląd. Ostrożnie zarządzaj domowym budżetem, bo na wyprzedażach i sezonowych obniżkach możesz mieć lekką rękę do zakupów. Dobrze się zastanów, co jest ci potrzebne, zanim kupisz kolejną bluzkę czy spodnie w tym samym fasonie czy kolorze.

Styczeń

XIX Słońce. Spiesz cię, bo inni mogą być szybsi. Nie zastanawiaj się, tylko działaj. Załatwiaj trudne sprawy w urzędach, teraz wszystko pójdzie szybko i sprawie.

Luty

XX Sąd. Poczujesz się wolny, szczęśliwy i gotowy na nowe doświadczenia. Porzucisz strach i obawy, odsłonisz swoje prawdziwe uczucia.

Marzec

XVIII Księżyc. Uda się wyjaśnić pewną sprawę, a nawet kupić coś, na czym wszystkim od pewnego czasu zależało. Karta wróży też udaną zabawę i dobre relacje z dziećmi.

Kwiecień

X Koło Fortuny. Uda ci się przeprowadzić pewną trudną operacje finansową, to dobry czas, aby założyć konto w lepszym banku, lokatę lub wykupić fundusz inwestycyjny.

Maj

VI Kochankowie. Spotykaj się z ludźmi i nie bądź odludkiem. Weekendowe wyjazdy pozwolą ci odpocząć i pobyć więcej czasu z rodziną.

Czerwiec

XIX Słońce. Bądź realistą i domagaj się jasnych ustaleń. Dla samotnych mężczyzn karta wróży flirt, a nawet namiętny romans.

Lipiec

IV Cesarz. Przejmiesz inicjatywę i będziesz organizował wszystkie rodzinne wyjazdy, spotkania i spacery. Do ciebie wszyscy zwrócą się o radę.

Sierpień

IX Pustelnik. Twoje życzenia zostaną wysłuchane. Wyswobodzisz się z niewygodnej dla ciebie sytuacji, a twoja reputacja zostanie ocalona.

Wrzesień

I Mag. Pilnuj swoich spraw i nie zapominaj o swoich interesach, ale pamiętaj, że najwięcej załatwisz dzięki współpracy i pracy zespołowej.

Październik

XXI Świat. Dzięki swoim pomysłom staniesz się popularny, a nawet naśladowany przez różne osoby. Szybko wykorzystaj każdy, nawet mały sukces.

Listopad

VII Rydwan. Zawrzesz zgodę z nieprzyjaciółmi, podpiszesz korzystną umowę lub zdobędziesz nagrodę, na jaką od dawna pracowałeś.

Grudzień

XV Diabeł. Okaż silną wolę, nie żyj ponad stan. Dasz radę spłacić stary dług, ale nie popadaj od razu w nowe zobowiązania.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer