Horoskopy dla Panny

Wróżba z Tarota na rok 2022 dla Panny

Izabela Podlaska

Karta Rydwan

Aura roku: VII Rydwan

W 2022 roku czeka cię wiele ekscytujących zadań. Będziesz ambitny, zdecydowany i zaangażowany w wiele nowych spraw. Ktoś spowoduje, że zaczniesz o siebie bardziej dbać, ruszać się, uprawiać sport i spacerować. Oby tej motywacji starczyło ci na cały rok! Podczas urlopu przeżyjesz niezapomniane przygody. Warto wybrać aktywny wypoczynek, w ten sposób lepiej skorzystasz z wakacji i nabierzesz sił. Osoby szukające pracy mają w tym roku szansę na ciekawe propozycje. Wykaż się pomysłowością, dostosuj się do sytuacji, weź za kogoś zastępstwo czy dorywczą pracę, a szybko może się okazać, że to jest właśnie ta szansa, na którą od dawna czekasz.

Karta Kochankowie

Szansa roku: VI Kochankowie

Wiele nowych osób pojawi się na twojej drodze. Dzięki nim nie tylko będziesz miał dobry humor, więcej rozrywek i okazję do wejścia w nowe towarzystwo. Jeśli jesteś samotny, rozglądaj się dookoła i przyjmij zaproszenia na sąsiedzkie spotkania i weekendowe wyprawy ze znajomymi, bo w twoim otoczeniu znajdzie się ktoś, z kim będziesz mógł stworzyć związek. Pewne negocjacje, które prowadzisz od dawna, mają szansę zakończyć się sukcesem. Nie zwlekaj, znajdź korzyści dla obu stron, a podpiszesz intratną umowę, dostaniesz dobrą pracę lub załagodzisz niekorzystny dla wszystkich spór.

Karta Sprawiedliwość

Przestroga na rok: IX Sprawiedliwość

Nie bagatelizuj wezwań do urzędu skarbowego czy z gminy. Wyjaśnij szybko niejasności w dokumentach i osobiście rozmawiaj z urzędnikami, a szybko pozbędziesz się problemu. Uporządkuj dokumenty, zapłać zaległe faktury, aby twojego budżetu nie obciążyły odsetki czy kary. Twoja pozycja może się zachwiać, jeśli nie będziesz postępował zgodnie z obowiązującymi regułami i prawem. Nie dyskutuj z kimś, kto ma więcej władzy i kompetencji od ciebie. Plotki i niedomówienia mogą pogorszyć twoje relacje z pewną ważną dla ciebie osobą, dlatego uważaj na słowa.

Styczeń

XXI Świat. Podróż lub długo odkładana wizyta wreszcie dojdą do skutku. Nie przekładaj ważnej miłosnej rozmowy, bo musicie sobie wiele wyjaśnić.

Luty

VI Kochankowie. Nawiążesz nową, ciekawą znajomość w podróży lub na przyjęciu u znajomych. Daj sobie szansę na miłość i szczęście.

Marzec

XVIII Księżyc. Nie obrażaj się z byle powodu, bo inni wezmą to za słabość i w pracy czy sprawach finansowych nie dostaniesz tego, na czym ci zależy.

Kwiecień

XV Diabeł. Nie ufaj osobom, które podsuwają ci łatwe rozwiązania, bo możesz wplątać się w trudną relację, a nawet popaść w zależność od fałszywego mistrza. Nie unikaj rodzinnych spotkań, wypełnij prośby rodziny i znajomych.

Maj

XI Siła. Pokonasz lenistwo i zakończysz wreszcie sprawy, które ciągną się za tobą od dawna. Najdziesz spokój i czas na odpoczynek.

Czerwiec

IV Cesarz. Bądź niezależny i nie wchodź w podejrzane układy, spółki czy przedsięwzięcia. Więcej zyskasz działając w pojedynkę.

Lipiec

VIII Sprawiedliwość. Pewna urzędowa lub oficjalna sprawa będzie wymagać szybkiej reakcji i szczegółowych wyjaśnień. Nie zwlekaj z działaniem.

Sierpień

I Mag. Zyskasz o wiele więcej, niż myślisz, dzięki pewności siebie i dobrej autoprezentacji. Chwal się głośno tym, co osiągnąłeś.

Wrzesień

IX Pustelnik. Pod wpływem natłoku obowiązków możesz zwątpić w swoje siły, a nawet w swoje kompetencje. Możesz nawet przeżyć mały duchowy kryzys, na szczęście bliscy będą przy tobie.

Październik

III Cesarzowa. Bądź hojny i pomóż tym, którzy cię o to proszą. Twoja rada lub pomoc sprawi, że komuś będzie lepiej, a ty zyskasz sojusznika lub przyjaciela.

Listopad

XIV Umiarkowanie. Dopasuj się do okoliczności i nie przejmuj się radami, jakich udzieli ci trochę zazdrosny przyjaciel. Znajdziesz nowe interesujące hobby.

Grudzień

II Kapłanka. Bądź wierny swoim zasadom, postępuj tak, aby być zawsze w porządku. Nie ulegnij pokusie łatwego zarobku lub niewinnego kłamstwa.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer