Horoskopy dla Barana

Wróżba z Tarota na rok 2023 dla Barana

Izabela Podlaska-Konkel

Karta Cesarz

Aura roku: IV Cesarz

Bądź konkretny, rób szczegółowe plany i przede wszystkim wprowadzaj szybko swoje tegoroczne plany w czyn. Zapisz się na siłownię, jogę lub pillates, zmień styl na lepszy. Zacznij wysyłać maile z CV i umawiaj się na spotkania, jeśli chcesz zdobyć lepszą pracę. Właśnie teraz będziesz mieć dużą siłę przebicia i samozaparcie, aby wiele rzeczy zacząć. Te wszystkie plany mogą zepchnąć na drugi plan życie osobiste, nie zapominaj więc o ważnych rocznicach, rodzinnych spotkaniach, imieninach i urodzinach bliskich osób.

Karta Rydwan

Szansa roku: VII Rydwan

Skorzystaj z zaproszenia ważnej osoby, bo to może być twoja życiowa szansa! Wizyta u nowego sąsiada, podróż służbowa z nowym szefem czy współpracownikiem, będzie dla ciebie okazją, żeby pokazać się z jak najlepszej strony i wiele na tym zyskać. To dobry rok na kupno lub remont samochodu, kupowanie wycieczek i szukanie lepszej pracy. Bądź dobrej myśli, pewien konflikt lub sprawa sądowa rozstrzygnie się po twojej myśli, jeśli podejmiesz szybkie działania.

Karta Głupiec

Przestroga na rok: 0 Głupiec

Beztroska i rozluźnienie dyscypliny nie będą ci służyć w tym roku. Trzymaj rękę na pulsie, bo ktoś może chcieć przewrócić twoje życie do góry nogami pod pozorem, że tobie nie zależy. Jeśli nie chcesz szukać nowej pracy czy zabiegać o nową grupę przyjaciół, przyłóż się, pamiętaj o terminach, nie lekceważ ostrzeżeń szefa i bądź zawsze na posterunku. W życiu osobistym spodziewaj się nowych propozycji ze strony partnera, nie odrzucaj ich wypracujcie wspólnie kompromis.

Styczeń

XV Diabeł: Początek roku przyniesie ci wiele nowych okazji do wykazania się, sprawdzenia swoich umiejętności i zdobycia nowych źródeł gotówki.

Luty

IV Cesarz: Miesiąc przyniesie ci pozytywne wiadomości dotyczące pieniędzy i korzystnych zmian zawodowych.

Marzec

XIV Umiarkowanie: Przekonasz kogoś do swoich pomysłów lub zdobędziesz popularność podczas publicznej prezentacji lub występu.

Kwiecień

XXI Świat: W okolicznościach, które wydadzą ci się nieprzychylne, tkwi nowa szansa. Musisz ją dostrzec i wykorzystać.

Maj

XI Siła: Twoje plany zależeć będą nie tylko od ciebie, ale też od cudzych opinii i ocen. Ciesz się z komplementów, ale nie obrażaj się na swoich przeciwników czy krytyków.

Czerwiec

VI Kochankowie: Mogą powrócić do ciebie wspomnienia byłych miłości i związków. Zastanów się jednak, czy warto odnawiać stare znajomości. Twój obecny związek może na tym bardzo ucierpieć.

Lipiec

IX Pustelnik: Rozpamiętywanie tego, co dawno minęło, nie przyniesie ci szczęścia. Jeśli jednak czujesz, że trzeba uratować pewną znajomość, to w tym miesiącu zrób pierwszy krok do zgody.

Sierpień

I Mag: Możesz liczyć tylko na siebie, nie obrażaj się, że ktoś nie ma dla ciebie czasu. Ludzie będą zajęci, bądź więc cierpliwy, zakasz rękawy i do roboty.

Wrzesień

X Koło Fortuny: Pod wpływem niespodziewanych wydarzeń postanowisz zmienić swoje plany. Im szybciej przystosujesz się do nowej sytuacji, tym więcej się nauczysz.

Październik

XI Sprawiedliwość: Dobrze się zastanów, zanim posądzisz kogoś o nieuczciwość. W sprawach sądowych czy urzędowych bądź szczery i szybko wyjaśniaj niejasności.

Listopad

XVI Wieża: Na życie rodzinne i wielkie porządki może nie starczyć ci czasu. Będziesz aktywny i bardzo pewny siebie, nie zniesiesz czyjegoś sprzeciwu.

Grudzień

III Cesarzowa: Będziesz cierpliwy i opanowany w miłości. Nie dasz się niczym zaskoczyć. Spraw przyjemność sobie i ukochanej osobie.

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer