Horoskopy dla Skorpiona

Wróżba z Tarota na rok 2023 dla Skorpiona

Izabela Podlaska

Karta Świat

Aura roku: XXI Świat

W 2023 roku warto doprowadzić ważne sprawy do końca. Masz szansę dopiąć swego i cieszyć się spokojem. Poradź się prawnika, jeśli masz wątpliwości, czy robisz słusznie. Podejmuj szybko decyzje, bo sukces jest na wyciągnięcie ręki. Nawet jeśli inni robią sobie przerwę i odpuszczają, ty trwaj na posterunku. Jeśli szukasz pracy, teraz szczęście się do ciebie uśmiechnie. Pewne wiadomości z zagranicy poprawią ci humor i pomogą w rozwiązaniu rodzinnego problemu. W relacjach warto zrobić kolejny krok. To dobry rok na planowanie wspólnej przyszłości i podejmowanie decyzji. W finansach masz szansę odzyskać dług, dostać premię lub wygrać w totolotka. Jednak pod warunkiem, że upomnisz się o swoje.

Karta Mag

Szansa roku: I Mag

Zyskasz opinię osoby kompetentnej i zaradnej, korzystaj więc z każdej okazji, aby dobrze się zaprezentować. Warto więc w tym roku podnieść swoje kwalifikacje, zadbać o uzyskanie dyplomów z kursów, w których uczestniczyłeś, zacząć czytać fachową prasę, a staniesz się specjalistą w wybranej przez siebie dziedzinie. Czy uprawiasz ogródek, czy opiekujesz się dziećmi, czy pracujesz w korporacji lub urzędzie, zawsze przyda się odrobina nowej wiedzy, która pozwoli ci utrzymać się na szczycie. Samotne kobiety mają szansę na namiętny wakacyjny romans z tajemniczym nieznajomym.

Karta Diabeł

Przestroga na rok: XV Diabeł

Karta Diabeł w 2023 roku sprzyja dogadzaniu sobie i rezygnacji z wielu zdrowych przyzwyczajeń. Pilnuj się jednak! O jeden lód czy ciastko za dużo, a jesienią będziesz musiał wdrożyć plan odchudzania. Zadbaj o zdrowie, nie nadużywaj alkoholu, postaraj się rzucić palenie. Możesz sobie za bardzo pobłażać, na czym ucierpi zdrowie i wygląd. Ostrożnie zarządzaj domowym budżetem, bo na wyprzedażach i sezonowych obniżkach możesz mieć lekką rękę do zakupów. Dobrze się zastanów, co jest ci potrzebne, zanim kupisz kolejną bluzkę czy spodnie w tym samym fasonie czy kolorze.

Styczeń

XIX Słońce: Spiesz cię, bo inni mogą być szybsi. Nie zastanawiaj się, tylko działaj. Załatwiaj trudne sprawy w urzędach, teraz wszystko pójdzie szybko i sprawie.

Luty

XX Sąd: Poczujesz się wolny, szczęśliwy i gotowy na nowe doświadczenia. Porzucisz strach i obawy, odsłonisz swoje prawdziwe uczucia.

Marzec

XVIII Księżyc: Uda się wyjaśnić pewną sprawę, a nawet kupić coś, na czym wszystkim od pewnego czasu zależało. Karta wróży też udaną zabawę i dobre relacje z dziećmi.

Kwiecień

X Koło Fortuny: Uda ci się przeprowadzić pewną trudną operacje finansową, to dobry czas, aby założyć konto w lepszym banku, lokatę lub wykupić fundusz inwestycyjny.

Maj

VI Kochankowie: Spotykaj się z ludźmi i nie bądź odludkiem. Weekendowe wyjazdy pozwolą ci odpocząć i pobyć więcej czasu z rodziną.

Czerwiec

XIX Słońc: Bądź realistą i domagaj się jasnych ustaleń. Dla samotnych mężczyzn karta wróży flirt, a nawet namiętny romans.

Lipiec

IV Cesarz: Przejmiesz inicjatywę i będziesz organizował wszystkie rodzinne wyjazdy, spotkania i spacery. Do ciebie wszyscy zwrócą się o radę.

Sierpień

IX Pustelnik: Twoje życzenia zostaną wysłuchane. Wyswobodzisz się z niewygodnej dla ciebie sytuacji, a twoja reputacja zostanie ocalona.

Wrzesień

I Mag: Pilnuj swoich spraw i nie zapominaj o swoich interesach, ale pamiętaj, że najwięcej załatwisz dzięki współpracy i pracy zespołowej.

Październik

XXI Świat: Dzięki swoim pomysłom staniesz się popularny, a nawet naśladowany przez różne osoby. Szybko wykorzystaj każdy, nawet mały sukces.

Listopad

VII Rydwan: Zawrzesz zgodę z nieprzyjaciółmi, podpiszesz korzystną umowę lub zdobędziesz nagrodę, na jaką od dawna pracowałeś.

Grudzień

XV Diabeł: Okaż silną wolę, nie żyj ponad stan. Dasz radę spłacić stary dług, ale nie popadaj od razu w nowe zobowiązania.

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer