Horoskopy dla Strzelca

Wróżba z Tarota na rok 2023 dla Strzelca

Izabela Podlaska

Karta Pustelnik

Aura roku: IX Pustelnik

W 2023 roku potrzebować będziesz dobrego planu i dyscypliny, aby dobrze wykorzystać czas. Inaczej okaże się w połowie roku, że nie jesteś z niczym wyrobiony. Przyłóż się w pracy, teraz szef może testować twoją lojalność i gotowość do wytężonego wysiłku. Nawet jeśli będziesz musiał trochę dłużej zostać w pracy lub przejąć tymczasowo czyjeś obowiązki, na pewno ci się opłaci być w gotowości. Osoby, które szukają pracy, powinny zintensyfikować swoje działania. Wiosną pojawi się więcej ofert dla specjalistów i osób z nietypowym wykształceniem. W życie rodzinne trudniej się będzie włączyć, bo wszyscy będą zaganiani i przejęci swoimi sprawami. Osoby samotne mogą mieć mniej okazji do randek, ale propozycje, jakie otrzymają, mogą być bardzo poważne.

Karta Kochankowie

Szansa roku: VI Kochankowie

Kto szuka swojej wymarzonej połówki, ten nie będzie rozczarowany. Na dyskotekach, przyjęciach, wernisażach, premierach czy w pubach pełno będzie osób chętnych do rozmowy i nawiązywania bliższych relacji. Jednak największe szczęście w miłości będą mieli ci, którzy będą swatani przez przyjaciół i rodzinę. Jeśli nie masz pary, daj się namówić na randkę z sąsiadem czy krewnym znajomego. Nawet jeśli od razu nie porwie cię wir namiętności i uczuć, nowa znajomość będzie rozwijać się we właściwym kierunku.

Karta Głupiec

Przestroga na rok: 0 Głupiec

Nie słuchaj rad głupszych i mniej doświadczonych od ciebie. Sprawdzaj informacje, zanim na ich podstawie podejmiesz decyzję. W tym roku plotki i pomyłki mogą przysporzyć ci wielu kłopotów, a nawet strat. Jeśli szukasz nowej pracy, możesz mieć mniejsze szanse, jeśli nie posiadasz odpowiedniego wykształcenia lub doświadczenia zawodowego. Sam też nie roznoś plotek, bo ktoś może się na ciebie śmiertelnie obrazić.

Styczeń

XI Siła: Mierz siły na zamiary. Nie podejmuj pochopnych decyzji, działaj rozważnie i nie kieruj się tylko i wyłącznie ambicją

Luty

XXI Świat: Dokonasz wielu ważnych spostrzeżeń. Poczujesz, że wreszcie odnalazłeś swoje miejsce w świecie, firmie lub związku miłosnym.

Marzec

XXII Głupiec: Krótka podróż zapewni ci wiele atrakcji, a nawet pomoże w podjęciu trudnej życiowej decyzji. Bądź spontaniczny, nie kryj swoich zamiarów.

Kwiecień

XII Wisielec: Nie musisz robić wszystkiego natychmiast i decydować pod presją. W spokoju i samotności pojawią się dobre pomysły.

Maj

I Mag: Bądź przebiegły i nie daj się przechytrzyć sprytniejszym czy mądrzejszym od ciebie. Unikniesz kłopotów, jeśli nie będziesz zbyt szczery.

Czerwiec

III Cesarzowa: Unikaj kobiet, które są zapalczywe i impulsywne. Zapoczątkowane przez nie wydarzenia mogą ściągnąć na ciebie kłopoty.

Lipiec

X Koło Fortuny: Twoja sytuacja jest niestabilna, ale wykorzystaj zamieszanie na swoją korzyść. Złóż podanie o lepszą pracę, zaproś lub zgódź się na rankę w ciemno.

Sierpień

VIII Sprawiedliwość: Zajmij się porządkowaniem spraw rodzinnych, zorganizuj oficjalne spotkanie czy doprowadź do pogodzenia zwaśnionych krewnych.

Wrzesień

XX Sąd Ostateczny: Musisz się liczyć ze zdaniem innych, sam nie poradzisz sobie ze wszystkimi sprawami w tym miesiącu. Negocjuj i dogaduj się z ludźmi.

Październik

IV Cesarz: Jesteś gotowy do wykonania trudnego i samodzielnego zadania. Uwierz we własne siły, a ze wszystkim sobie poradzisz.

Listopad

XIV Umiarkowanie: Nie daj się zdominować partnerowi czy rodzinie i znajdź wreszcie czas tylko dla siebie, inaczej będziesz coraz bardziej niezadowolony.

Grudzień

V Papież: Uda ci się wkraść w łaski kogoś, kto dużo może i będzie chciał ci pomóc. Bądź szczery i otwarty na zmiany, a zaczniesz realizować życiowe marzenie.

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer