Horoskopy dla Koziorożca

Wróżba z Tarota na rok 2023 dla Koziorożca

Izabela Podlaska

Karta Księżyc

Aura roku: XVIII Księżyc

Przed tobą wyjątkowo emocjonalny rok. Twój nastrój będzie jak zmienny księżyc na niebie. Przygotuj się na to, że bliscy więcej będą od ciebie wymagać - uwagi, czasu i pomocy. Nie wstydź się tego, co czujesz, mów o emocjach i domagaj się zrozumienia. Tylko w ten sposób pogłębisz swoją relację z bliskimi osobami, a w pracy unikniesz niezrozumienia. Czas bardzo sprzyja domowym porządkom, remontom i przeprowadzkom. Jeśli zwlekasz z wyrzuceniem starych i niepotrzebnych gratów, teraz znajdziesz czas i siłę, żeby się z tym uporać. Księżyc pomoże ci też nawiązać dobry kontakt z dziećmi i młodszymi członkami rodziny.

Karta Umiarkowanie

Szansa roku: XIV Umiarkowanie

Zachowaj umiar w każdej dziedzinie życia, a uda ci się zakończyć spór, który ciągnie się od dawna. Rzeczowe argumenty i odpowiednia strategia postępowania pomogą ci pokonać zawodowego przeciwnika i zdobyć zaufanie szefa. W życiu uczuciowym nadejdą spokojne dni, jeśli odpuścisz i nie będziesz chciał zdominować partnera. Wysłuchaj jego zdania, spójrz na sytuację z drugiej strony, a zrozumiesz jego postawę. Osoby samotne mają szansę spotkać kogoś dzięki pośrednictwu przyjaciół.

Karta Cesarzowa

Przestroga na rok: III Cesarzowa

Zacznij o siebie dbać, nie jedz za dużo i zwróć uwagę na formę. Będziesz narażony na więcej pokus na zakupach, w cukierni czy w jadłodajni. Zanim zamówisz deser, zastanów się, czy rzeczywiście musisz go zjeść. Karta Cesarzowa przestrzega przed dogadzaniem sobie, zbyt dużymi wydatkami na rzeczy, których tak naprawdę nie potrzebujesz, oraz nietrzymaniem się domowego budżetu. Uważaj też na kobiety, które zajmują wyższe stanowisko lub mają lepszą sytuację materialną od ciebie. Ich prośby mogą być trudne do spełnienia, użyj dyplomacji, żeby wycofać się z krępującej sytuacji.

Styczeń

VII Rydwan: Zajmij się swoim samochodem, zmień opony, wyczyść dywaniki i tapicerkę. W pracy pokaż wszystkim, na co cię naprawdę stać.

Luty

XIII Śmierć: Czas na wielkie porządki. Jeśli nie teraz, to nigdy! Będziesz mieć siłę, aby wyrzucić stare i niepotrzebne rzeczy, które zagracają twoje mieszkanie.

Marzec

XI Siła: Zajmij się swoimi zwierzętami, skontroluj ich zdrowie i sprawdź szczepienia, lub przejmij się losem tych zwierząt, które są na ludzkiej łasce i niełasce.

Kwiecień

XIX Słońce: Masz duże szanse na to, że ktoś dostrzeże cię w tłumie kandydatów. Umawiaj się na spotkania i rozmowy o pracę.

Maj

X Koło Fortuny: Wykorzystuj każdą okazję! Ktoś nagle zmieni zdanie lub okaże się, że możesz zrobić coś, co wcześniej było poza twoim zasięgiem.

Czerwiec

XVIII Księżyc: Sprawy domowe i rodzinne pochłoną cię całkowicie. Nie miej z tego powodu wyrzutów sumienia, po prostu zajmij się swoimi sprawami.

Lipiec

XXI Świat: Urlop lub nawet krótki wyjazd pomoże ci naładować akumulatory. Ktoś za tobą tęskni, wyślij mu chociaż list lub sms-a.

Sierpień

I Mag: Nie przyznawaj się do błędów i bądź pewny siebie. Uda ci się dokonać korzystnego zakupu lub nawiązać zawodową znajomość.

Wrzesień

IX Pustelnik: Nauczysz się czegoś pożytecznego i cennego. Zaimponujesz komuś swoim oczytaniem i zdobytymi wiadomościami.

Październik

XVII Gwiazda: Uwierz w swoją szczęśliwą gwiazdę i zrób coś, na co wcześniej byś się nie odważył. Wyznaj uczucie osobie bliskiej twojemu sercu.

Listopad

VI Kochankowie: Podpiszesz korzystną umowę lub zawrzesz sojusz z wpływową osobą. Twoje zawodowe sprawy ruszą do przodu.

Grudzień

XX Sąd: W życiu samotnych osób może pojawić się ktoś, kto podobnie czuje i myśli. Warto dać czas tej znajomości.

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer