Horoskopy dla Barana

Wróżba z Tarota na rok 2024 dla Barana

Izabela Podlaska-Konkel

Karta Kochankowie

Aura roku: VI Kochankowie

Zostaniesz zauważony i doceniony. Słuchaj się intuicji podczas podejmowania trudnych decyzji, a dobrze na tym wyjdziesz. Kochankowie to karta wsparcia i współpracy. Nie rób wszystkiego sam. Warto, żebyś skorzystał z pomocy i mądrości innych. Praca w grupie i wspieranie się czyimś autorytetem może ci wyjść na dobre. Jeśli szukasz pracy, to jest dobry rok na szukanie ofert i chodzenie na rozmowy kwalifikacyjne. Osoby prowadzące własną firmę znajdą teraz więcej klientów i partnerów biznesowych. Samotnym karta zapowiada szanse na spotkanie wielkiej miłości, osobom w związkach wróży romantyczny czas i odnowienie namiętności.

Karta Siła

Szansa roku: VIII Siła

Zwolnij, zastanów się nad swoim życiem, na wszystko masz teraz czas, jeśli dobrze to zaplanujesz. Na twojej drodze pojawi się mądra i doświadczona osoba, która pomoże ci w pewnej trudnej sprawie, Razem raźniej i skuteczniej rozwiązuje się problemy. Zgódź się na propozycję, która przyjdzie z najmniej oczekiwanej strony. Nie bądź zbyt poważny, zabaw się i zacznij korzystać z życia. Oszczędzanie to dobry nawyk, ale od czasu do czasu trzeba wydać na rozrywkę. W uczuciach czeka cię dużo namiętności i udanego seksu. Rozpocznij konieczne naprawy czy remont, nie ociągaj się z naprawą kanalizacji czy wymianą kranu. Teraz znajdziesz na to czas i siły.

Karta Umiarkowanie

Przestroga roku: XIV Umiarkowanie

Używaj życia z umiarem. Uważaj na zdrowie, trzymaj się diety i nie zapominaj o minimum sportu na co dzień. Warto o siebie dbać i zapewniać sobie nie tylko rozrywki ciała, ale i ducha. W sprawach finansowych nie dajmy się namówić na wyjątkowe okazje, na umowach czytajmy to, co napisane małym drukiem. Rób swoje, nie oglądaj się na innych. Nie będziesz miał czasu na roztkliwianie się nad sobą. Nie pokazuj swoich słabości, odważnie sięgaj po swoje, nie daj się pokonać. Bądź sprawiedliwy i nie uciekaj od odpowiedzialności za swoje czyny. Nie łam prawa, nawet jeśli ktoś będzie cię do tego sprytnie namawiał lub naginał paragrafy.

Styczeń

II Kapłanka: Zadbaj o zdrowie, dobrze się odżywiaj i unikaj wyczerpujących wizyt, imprez czy biesiadowania. Ktoś będzie potrzebował twojej pomocy.

Luty

VIII Sprawiedliwość: Zadbaj o swoje finansowe i prawne sprawy. Poradź się prawnika, idź do specjalisty, odbieraj ważne awiza. Posłuchaj rady osoby niezależnej i kompetentnej.

Marzec

XXI Świat: Zakończysz pewną trudną sprawę i pokonasz największe trudności. Nowa osoba, która pojawi się w twoim życiu, wniesie wiele radości i szczęścia.

Kwiecień

XIV Umiarkowanie: Przypomnij sobie o przyjaciołach, którzy wiele dla ciebie znaczą. Dogaduj się z ludźmi, negocjuj, zbijaj ceny w dół. Odpocznij i nie pracuj za dużo.

Maj

XVIII Księżyc: Miesiąc upłynie ci na rodzinnych i domowych sprawach, wycisz się i nie przejmuj zgiełkiem, który będzie wokoło. Zadbaj o swój związek, przyjmij zaproszenia na randki.

Czerwiec

XIX Słońce: Realizuj swoje ambicje, przedstawiaj przełożonym lub partnerowi ambitne plant, załatwiaj szybko urzędowe sprawy. Dobrze dogadasz się z dziećmi i młodszymi członkami rodziny.

Lipiec

0 Głupiec: Wiele nowych rzeczy wydarzy się w twoim życiu. Nowa znajomość może być początkiem wartościowej przyjaźni. Zmieniaj plany, improwizuj, a wiele zyskasz.

Sierpień

X Koło Fortuny: Wszystko się może zdarzyć, przygotuj się więc na dużo zmian i niespodzianek. Los się wreszcie do ciebie uśmiechnie, jednak nie czekaj zbyt długo z podjęciem ważnej decyzji.

Wrzesień

XIII Śmierć: Nie rób wszystkiego na ostatnią chwilę, bo możesz popełnić karygodny błąd. Trzymaj się planu i wywiązuj się z zobowiązań. Rzucaj nałogi, zaczynaj nową dietę.

Październik

X Koło Fortuny: Zaryzykuj, bo szczęście ci sprzyja. Szukaj lepszej pracy, kup kupon totolotka, weź udział w loterii, zgłoś się do konkursu, bo masz szansę polepszyć swój los.

Listopad

VII Rydwan: Czeka cię niespodziewana wizyta lub krótka podróż, która odmieni twoje spojrzenie na ważne sprawy. Uda ci się osiągnąć to, o co zabiegasz od jakiegoś czasu.

Grudzień

I Mag: Bądź przygotowany na nowe wyzwania, uwierz w siebie i porzuć kompleksy. Zadbaj o swoje interesy i szukaj szczęścia w miłości. W święta miła niespodzianka.

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer