Horoskopy dla Byka

Wróżba z Tarota na rok 2024 dla Byka

Izabela Podlaska

Karta Gwiazda

Aura roku: XVII Gwiazda

W tym roku patronuje ci karta Gwiazda. Nie zwlekaj więc ze sprawami, które musisz załatwić, bo przy odrobinie szczęścia osiągniesz sukces. Możesz mieć więcej obowiązków i propozycji, które będą cię wybijać ze zwykłego rytmu dnia. Bądź punktualny i zdyscyplinowany, nie bagatelizuj początkowych trudności. W życiu rodzinnym i uczuciowym czekają cię miłe wydarzenia i udane randki. Karta przestrzega jednak przed używkami i nocnymi imprezami, bo wpłyną one niekorzystnie na twoje zdrowie i reputację. Spóźnienia i niedyspozycje mogą mieć negatywne konsekwencje dla kariery. Bądź spontaniczny i nie planuj drobiazgowo całego roku z góry. W weekendy i tak możesz poczuć potrzebę wyjechania lub zorganizowania przyjęcia dla rodziny i znajomych.

Karta Rydwan

Szansa roku: VII Rydwan

Znajdź nowe hobby, poznaj ludzi, którzy są inni, niż twoi dotychczasowi przyjaciele. Trochę odmiany w życiu towarzyskim dobrze ci zrobi. Pogódź się z porażką, a nawet rozstaniem, wtedy otworzą się przed tobą nowe możliwości. Ktoś pomoże ci wygrać lub zyskać przewagę nad przeciwnikiem. Wykorzystaj tę szansę, bo dzięki niej zaczną się pozytywne zmiany. Negocjuj, umawiaj się na spotkania, weź pod uwagę racje i argumenty partnera, wspólnika lub dziecka. Doceń to, że niektóre rzeczy robią za ciebie inni, a świat stanie się piękniejszy.

Karta Umiarkowanie

Przestroga roku: XIV Umiarkowanie

Przestań wikłać się w konflikty i nie dolewaj oliwy do ognia tam, gdzie temperatura dyskusji i tak jest już wysoka. Przebaczaj winowajcom i wyciągnij pierwszy rękę na zgodę. W miłości nie daj się zdominować partnerowi i znajdź wreszcie czas tylko dla siebie. Inaczej problemy w związku będą się pogłębiać. W sprawach finansowych nie daj się namówić na wyjątkowe okazje, skalkuluj ryzyko, nie porywaj się na coś, co jest poza twoim finansowym zasięgiem. Nie oceniaj kogoś po pozorach. Porozmawiaj, poznaj argumenty obu stron, zanim opowiesz się po którejś stronie konfliktu. Szybko znajdziesz rozwiązanie trudnej sprawy.

Styczeń

XIX Słońce: Bądź odważny i nie uciekaj przed wyzwaniami, dzięki nim poczujesz się leszy i bardziej spełniony. Działaj szybko, nie zostawiaj niczego na później.

Luty

II Kapłanka: Ktoś w twoim otoczeniu jest ci bardzo życzliwy. Zastanów się dobrze, zanim kogoś niesprawiedliwie ocenisz. Odpocznij i nadrób braki w wykształceniu.

Marzec

XI Siła: Zadbaj o kondycję, zacznij zdrowiej się odżywiać, poznaj nowy sport lub aktywność ruchową, która pozwoli ci zrzucić zbędne kilogramy.

Kwiecień

VII Rydwan: Spiesz się powoli, w tym miesiącu coś ci może umknąć przez nieuwagę lub zbytni pośpiech. Udadzą się podróże i ambitne projekty.

Maj

XX Sąd: Sprawy rodzinne zajmą ci więcej czasu niż planowałeś. Działaj w grupie, a szybciej osiągniesz cele na ten miesiąc.

Czerwiec

XVIII Księżyc: Będziesz kreatywny, a twoje opowieści zadziwią i przykują uwagę niejednego członka rodziny czy sąsiada. Odpocznij i zajmij się domem.

Lipiec

0 Głupiec: Zdobędziesz nowe doświadczenia i ktoś zaskoczy cię niecodzienną propozycją. Nie bój się zaczynać od nowa, twoimi autami są zapał i entuzjazm.

Sierpień

XXI Świat: Sukces jest w zasięgu ręki, musisz jeszcze chwilę poczekać i zdobyć się na większy wysiłek. Wszystko zależy od ciebie, uwierz w siebie.

Wrzesień

VI Kochankowie: Działaj w grupie, znajduj pomocników i wspólników do ważnych przedsięwzięć, a sprawy ruszą do przodu. Dla samotnych szansa na miłość.

Październik

IV Cesarz: Trzymaj się swoich zasad, a nic nie wytrąci cię z równowagi. Obowiązków będzie więcej, ale opłaci ci się pracować po godzinach. Zapracujesz na szacunek innych.

Listopad

I Mag: Korzystaj z pomocy kogoś, kto wie więcej od ciebie. Nie obawiaj się, że inni przejrzą twoje plany. W finansach poprawa dzięki zapobiegliwości i sprytowi.

Grudzień

III Cesarzowa: Przygotuj się na pozytywne niespodzianki od losu. Zwolnij tempa, ciesz się każdą chwilą, korzystaj z życia i bądź hojny i życzliwy dla innych.

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer