Horoskopy dla Bliźniąt

Wróżba z Tarota na rok 2024 dla Bliźniąt

Izabela Podlaska

Karta Sąd

Aura roku: XX Sąd

Zakończysz pewną trudną sprawę i pokonasz największe trudności. Nowa osoba, która pojawi się w twoim życiu, wniesie wiele radości i szczęścia. W tym roku warto ubiegać się o pomoc osób z autorytetem. Osoby starające się o kredyt, dofinansowanie czy pożyczkę mogą liczyć na dobre wiadomości. Bądź obowiązkowy i staraj się stanąć na wysokości zadania, a czeka cię nagroda i finansowy zysk. Pewna sprawa z przeszłości może powrócić i będziesz musiał ją ostatecznie rozwiązać i załatwić. Nie warto zwlekać, teraz jest szansa na szybki sukces i osiągnięcie życiowej równowagi. Bądź przygotowany na nowe wyzwania, uwierz w siebie i porzuć kompleksy. Zadbaj o swoje interesy i szukaj szczęścia w miłości. W wakacje miła niespodzianka. W drugiej połowie roku czeka cię niespodziewana wizyta lub krótka podróż, która odmieni twoje spojrzenie na ważne sprawy. Uda ci się osiągnąć to, o co zabiegasz od jakiegoś czasu.

Karta Cesarzowa

Szansa roku: III Cesarzowa

Sprawy finansowe będą w tym roku iść po naszej myśli. Warto domagać się większych wygód, dodatków i darmowych usług, które ci się od dawna należą. Nie odmawiaj sobie przyjemności, znajdź czas na odpoczynek i rozrywki. Samotni mają szansę poznać kogoś interesującego, a osoby w stałym związku znajda więcej czasu dla partnera. Zadbaj o sprawy dalszych krewnych, nasza pomoc może okazać się kluczowa. Zadbaj o swoje finansowe i prawne sprawy. Poradź się prawnika, idź do specjalisty, odbieraj ważne awiza. Posłuchaj rady osoby niezależnej i kompetentnej.

Karta Słońce

Przestroga roku: XIX Słońce

Mimo twoich wysiłków pewne ważne sprawy będą się opóźniać. Nie walcz z wiatrakami, dostosuj się do zmieniających się okoliczności. W święta znajdź czas na swoje hobby i odpoczynek. Nie postępuj pochopnie, karta Słońce może skłaniać do zbyt szybkiego załatwiania spraw, które mogą być tylko z pozoru proste. Pewność siebie bardzo się przyda, ale warto być również skromnym i przyznawać się do błędów. Nie ulegaj też fałszywym autorytetom.

Styczeń

II Kapłanka: Nie będziesz musiał zabiegać o pochwały i dobre oceny. Ktoś dostrzeże twój wysiłek i zostaniesz doceniony za to, co robisz i w czym jesteś najlepszy.

Luty

III Cesarzowa: Unikaj zazdrości i nie bądź małostkowy, bo możesz stracić przyjaźń wartościowej osoby. W miłości oczekuj lub wręcz żądaj specjalnego traktowania i prezentów.

Marzec

XI Siła: Miesiąc sprzyja pozytywnym zmianom i szczęśliwym zbiegom okoliczności. Rozmowa z kimś, kto jest dla ciebie autorytetem, przyniesie zaskakujące decyzje i wnioski.

Kwiecień

XVII Gwiazda: Warto sprawdzić, co słychać u osoby, która wciąż jest w twoim sercu. Jeśli okaże się, że wasze drogi definitywnie się rozeszły, rozejrzyj się za kimś nowym!

Maj

V Papież: Warto zastanowić się nad swoją karierą i pragnieniami. Podjęte decyzje będą ważne i w przyszłości przyniosą ci zysk. Nie obawiaj się odpowiedzialności.

Czerwiec

XXI Świat: Dzięki swoim pomysłom staniesz się popularny, a nawet naśladowany przez różne osoby. Szybko wykorzystaj każdy, nawet mały sukces.

Lipiec

VI Kochankowie: W miłości będziesz bardzo pewny siebie. Uwzględnij oczekiwania bliskiej osoby, nie bądź upartym egoistą.

Sierpień

XIV Umiarkowanie: Nie rezygnuj ze swoich planów, bo możesz zyskać od ludzi wiele pomocy i wsparcia. Miesiąc sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi.

Wrzesień

I Mag: Zyskasz o wiele więcej, niż myślisz, dzięki pewności siebie i dobrej autoprezentacji. Chwal się głośno tym, co osiągnąłeś.

Październik

VII Rydwan: Czeka cię propozycja wyjazdu, współpracy lub nawiązania ciekawej znajomości. Będziesz ruchliwy, wesoły i towarzyski.

Listopad

VIII Sprawiedliwość: Podczas rozmów z ważnymi osobami bądź bardziej pewny siebie i zdecydowany, a uda ci się zakończyć spór czy sprawę, która mogła trafić do sądu.

Grudzień

XX Sąd: Będziesz otwarty na nowe propozycje. Możesz zmienić się na lepsze. Porzuć nałogi lub pozbądź się przykrych przyzwyczajeń.

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer