Horoskopy dla Raka

Wróżba z Tarota na rok 2024 dla Raka

Izabela Podlaska

Karta Cesarzowa

Aura roku: III Cesarzowa

W szczęście ci sprzyja w sprawach materialnych. Uda ci się przeprowadzić pewną trudną operację finansową. Rok 2024 to również dobry czas, aby założyć konto w lepszym banku, lokatę lub wykupić fundusz inwestycyjny. W pracy bądź uparty, a uzyskasz to, o czym marzysz od dawna. Nie bądź jednak przesadnie ambitny, bo jeśli będziesz chciał za dużo, niewiele się uda. Stawiaj na konkrety. Musisz wykazać się siła woli i nie godzić się na to, co jest innym na rękę. Bądź nieustępliwy, a wszystko pójdzie po twojej myśli. Spaceruj, biegaj, pływaj, a poczujesz się jak nowo narodzony. W miłości stabilny czas, bez wielkich wzlotów i romantycznych uniesień. Osoby, które szukają partnera powinny dać sobie więcej czasu na znalezienie odpowiedniego kandydata czy kandydatki.

Karta Pustelnik

Szansa roku: IX Pustelnik

Na twojej drodze pojawi się mądra i doświadczona osoba, która pomoże ci w pewnej trudnej sprawie, Razem raźniej i skuteczniej rozwiązuje się problemy. Zgódź się na propozycję, która przyjdzie z najmniej oczekiwanej strony. Krótka podróż zapewni ci wiele atrakcji, a nawet pomoże w podjęciu przełomowej życiowej decyzji. Zajmij się remontem, naprawą sprzętów domowych i odświeżaniem wystroju mieszkania. Od razu poczujesz się lepiej, kiedy poprzestawiasz meble w salonie. Nie ufaj fałszywym przyjaciołom. Dostaniesz wiele zaproszeń na spotkania i przyjęcia. Zafundujesz sobie i bliskim wiele rozrywek. Nie przepracowuj się, tobie też należy się coś od życia. Flirtuj i baw się!

Karta Papież

Przestroga roku: V Papież

Bądź ostrożny w kontaktach z przełożonymi, nie buntuj się bez powodu i radykalne opinie wyrażaj w gronie przyjaciół, a nie przy współpracownikach. Twoja pozycja może się zachwiać, jeśli nie będziesz postępował zgodnie z obowiązującymi regułami i prawem. Czeka cię ważna rozmowa z przełożonymi lub starszą osobą, która ma wielki wpływ na twoje życie. Postaraj się wypaść jak najlepiej. Ktoś będzie cię nakłaniał do zmiany zdania, a nawet przekonań! Broń tego w co wierzysz. Nie zostawaj po godzinach, bo odbije się to na twoim życiu osobistym.

Styczeń

X Koło Fortuny: Dużo się będzie wokół ciebie działo, nie stój z boku, rzuć się w wir zabawy, pracy czy rodzinnych spraw. Pewna propozycja może być szansą na lepsze życie.

Luty

XIV Umiarkowanie: Zdobądź się na obiektywizm, nie kieruj się emocjami w ocenie skomplikowanej sytuacji. Od twojego zdania wiele będzie zależało, dobrze się więc zastanów, zanim podejmiesz decyzję.

Marzec

II Kapłanka: Nie siedź bezczynnie, użyj swoich kontaktów, aby załatwić ważną sprawę. Mądra kobieta nie tylko ci pomoże, ale i zrozumie twoje problemy

Kwiecień

XIX Słońce: Bądź aktywny, nie siedź sam w domu, pokazuj się i chwal, a osiągniesz swój cel. W sprawach finansowych i zawodowych czeka cię dobra passa, bądź tylko gotów na wyzwania.

Maj

V Papież: Trzymaj się zasad, nie łam przepisów i regulaminów, a krzywda ci się nie stanie. Dobry czas na ubieganie się o kredyty, dotacje i zapomogi, a także na szukanie pracy.

Czerwiec

XI Siła: Nie czas na odpoczynek, wytęż wszystkie siły, zakasz rękawy i zabierz się szybko do roboty. Zadbaj o swoje zdrowie, popraw kondycję, zmobilizuj się do regularnych ćwiczeń.

Lipiec

XX Sąd: Zajmij się rodzinnymi sprawami. Ktoś bliski oczekuje od ciebie pomocy i wsparcia. Sprawy z przeszłości teraz mogą wpłynąć na twoją sytuację.

Sierpień

XXI Świat: Kontaktuj się z osobami, które są daleko. Warto dzwonić, wysyłać listy i e-maile, zabiegać o swoje sprawy. Krótka podróż dostarczy ci wielu ekscytujących wrażeń.

Wrzesień

XVIII Księżyc: Przypomnij sobie swoje marzenia i zacznij realizować choć jedno z nich. Ktoś okaże ci współczucie, wysłucha twoich problemów, zajmie się tym, z czym nie umiesz sobie poradzić.

Październik

IV Cesarz: Bądź rozsądny, nie szastaj pieniędzmi, zaplanuj wydatki i nie bój się cięższych prac. Żyj według maksymy ?co masz zrobić jutro, zrób dziś?, a dużo na tym skorzystasz.

Listopad

VI Kochankowie: Masz szczęście do ludzi, wykorzystaj to! Ktoś podpowie ci dobre rozwiązanie, ktoś inny wyciągnie pomocną dłoń. Nie bój się pytać, dzięki temu wiele zyskasz.

Grudzień

I Mag: Upieraj się przy swoim, uwierz w swoje umiejętności, a pokonasz trudności i zyskasz zarówno w finansach jak i w życiu osobistym.

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer