Horoskopy dla Lwa

Wróżba z Tarota na rok 2024 dla Lwa

Izabela Podlaska

Karta Koło Fortuny

Aura roku: X Koło Fortuny

Czeka cię więcej ważnych wydarzeń, które związane będą z pracą i obowiązkami. Ważne sprawy ostro ruszą do przodu. Daj się ponieść wydarzeniom i jak najszybciej przystosuj się do nowych okoliczności. W każdej sytuacji podkreślaj swoje zalety i walcz o swoje zyski. Jeśli nie wiodło ci się najlepiej, to teraz pojawi się okazja na pomyślne rozwiązanie twoich kłopotów. W miłości szansa na nowy związek. Dzięki swoim pomysłom staniesz się popularny, a nawet naśladowany przez różne osoby. Możesz teraz liczyć na większe zyski, a nawet znaczący przypływ gotówki. W pracy możliwy awans lub podwyżka. W połowie roku czeka cię propozycja wyjazdu, współpracy lub nawiązania ciekawej znajomości. Będziesz ruchliwy, wesoły i towarzyski.

Karta Pustelnik

Szansa roku: IX Pustelnik

Zapewnij sobie więcej czasu tylko dla siebie. Odpocznij, skup myśli i poszukaj wewnętrznej równowagi. Z dala od obcych wpływów, szumu plotek i towarzyskiego rozgardiaszu odnajdziesz spokój. Wtedy wróci optymizm i siła, dzięki którym uporasz się z wyzwaniami tego roku. Ktoś z rodziny pomoże ci w potrzebie. Zyskasz o wiele więcej, niż myślisz, dzięki pewności siebie i dobrej autoprezentacji. Chwal się głośno tym, co osiągnąłeś. Uda się wyjaśnić pewną sprawę, a nawet kupić coś, na czym wszystkim od pewnego czasu zależało. Karta wróży też udaną zabawę i dobre relacje z dziećmi.

Karta Umiarkowanie

Przestroga roku: XIV Umiarkowanie

Przez lekkomyślność, spóźnienie lub zapominalstwo możesz zaprzepaścić ważną sprawę. Nie uciekaj od swoich obowiązków i pamiętaj o obietnicach, jakie kiedyś złożyłeś. Nie możesz teraz liczyć na wyrozumiałość osób, które oceniają twoje zachowanie. Warto zastanowić się nad swoją karierą i pragnieniami. Podjęte decyzje będą ważne i w przyszłości przyniosą ci zysk. Nie obawiaj się odpowiedzialności. Dobry plan działania i odrobina wytrwałości sprawią, że cały rok będzie udany. Rok sprzyja poważnemu podejściu do miłości i partnerów. Zrób wspólne plany na cały rok, zadbaj o swoje uczucia.

Styczeń

II Kapłanka: Uda ci się tak pokierować sprawami zawodowymi i osobistymi, że wszyscy będą zadowoleni z ciebie i twojej pracy. Na wyprzedażach bardzo udane zakupy.

Luty

X Koło Fortuny: Zdaj się na los, odbieraj wszystkie telefony, spotykaj się z ludźmi. Jeśli szukasz pracy, na pewno dostaniesz ciekawa propozycję. Masz szanse na awans i większe zarobki.

Marzec

XX Sąd: Porzucisz strach i obawy, odsłonisz swoje prawdziwe uczucia. Poczujesz się wolny, szczęśliwy i gotowy na nowe doświadczenia.

Kwiecień

VII Rydwan: Częściej spaceruj, rozruszaj ciało, a poczujesz duży przypływ energii. Zajmij się samochodem, zrób przegląd, wymień opony lub upierz tapicerkę. Krótka podróż będzie pouczająca.

Maj

XIV Umiarkowanie: Będziesz miał więcej czasu, aby zająć się hobby, nadrobić kulturalne zaległości i spotkać się z dawno nie widzianymi znajomymi.

Czerwiec

I Mag: Bądź pewny siebie i zaczynaj wiele nowych spraw. To dobry miesiąc, aby pokazać szefowi, na co cię stać, kupić nowe sprzęty do domu lub wymarzony samochodów lub wyjechać w krótką podróż.

Lipiec

XI Siła: Musisz wykazać się siła woli i nie godzić się na to, co jest innym na rękę. Bądź nieustępliwy, a wszystko pójdzie po twojej myśli. Spaceruj, biegaj, pływaj, a poczujesz się jak nowo narodzony.

Sierpień

III Cesarzowa: W sierpniu czeka cię wiele towarzyskich atrakcji i rozrywek. Zasłużyłeś na odpoczynek i miłe chwile wśród rodziny i znajomych. Jeśli coś ci dolega, szybko wyzdrowiejesz.

Wrzesień

V Papież: Bądź skromniejszy, a wiele spraw w urzędach uda się sprawniej załatwić. Opatrzność nad tobą czuwa, nie odkładaj na później realizacji ważnej sprawy.

Październik

XXI Świat: Jeśli czekasz na zgodę, przyjęcie do pracy, wyjazd lub nagrodę, twoje nadzieje się spełnią. Rozwijaj swoje talenty i umiejętności, zdobywaj wiedzę, aktywnie odpoczywaj.

Listopad

VIII Sprawiedliwość: Staraj się być sprawiedliwy i nie oceniaj ludzi po pozorach. Nie reaguj emocjonalnie na rodzinne sprzeczki. Ktoś może zarzucić ci nieobowiązkowość, ale trzymaj się wytycznych, a zwyciężysz.

Grudzień

IV Cesarz: Czas wziąć się w garść, zakasać rękawy i zabrać się do roboty. Uporządkujesz stare sprawy, pozbędziesz się konkurencji, cała energię wykorzystasz do tego, aby realizować pilne plany.

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer