Horoskopy dla Skorpiona

Wróżba z Tarota na rok 2024 dla Skorpiona

Izabela Podlaska

Karta Siła

Aura roku: XI Siła

We tym roku wszystko w twoim życiu przyspieszy. Będziesz chętnie podejmować się nowych wyzwań, zadbaj więc, aby to, co robisz, było trwałe. Wato podpisywać umowy, dogadywać się z ludźmi, negocjować warunki pracy, zabiegać o lepsze uposażenie lub premię. To dobry czas, żeby zadbać o zdrowie i sylwetkę, zacząć ćwiczyć, znaleźć nowe sportowe hobby. W sprawach miłosnych lepiej unikać konfliktów. W sprawach finansowych warto ryzykować, grać w totka, inwestować. W drugiej połowie roku zajmij się rodzinnymi sprawami. Ktoś bliski oczekuje od ciebie pomocy i wsparcia. Sprawy z przeszłości teraz mogą wpłynąć na twoją sytuację.

Karta Słońce

Szansa roku: XIX Słońce

Masz szansę szybko uporać się z przeciwnościami losu, jeśli postawisz wszystko na jedną kartę. Bądź odważny, a dużo zyskasz. Osoby poszukujące partnera powinny łapać okazje i szybko się decydować. Doceń to, co udało ci się osiągnąć i nie narzekaj! Zbyt wiele oczekiwań i pretensji skieruje cię na niewłaściwą drogę. Będzie okazja, żeby pokonać rywali w każdej dziedzinie życia. Dużo się będzie wokół ciebie działo, nie stój z boku, rzuć się w wir zabawy, pracy czy rodzinnych spraw. Pewna propozycja może być szansą na lepsze życie. Kontaktuj się z osobami, które są daleko. Warto dzwonić, wysyłać listy i e-maile, zabiegać o swoje sprawy. Egzotyczna podróż dostarczy ci wielu ekscytujących wrażeń.

Karta Diabeł

Przestroga roku: XV Diabeł

Sprawy związane z miłością, zabawą i wesołym towarzystwem zaprzątną bez reszty twoją uwagę. Nie pozwól jednak, aby wpłynęło to źle na twoje zawodowe obowiązki. Mimo rozluźnionej atmosfery pilnuj swojego stanowiska, nie spóźniaj się do pracy i bądź obowiązkowy. Karta radzi, abyś poważniej traktował innych ludzi i w żadnym razie nie drwił z ich uczuć! Upieraj się przy swoim, uwierz w swoje umiejętności, a pokonasz trudności i zyskasz zarówno w finansach jak i w życiu osobistym. Trzymaj się zasad, nie łam przepisów i regulaminów, a krzywda ci się nie stanie. Dobry czas na ubieganie się o kredyty, dotacje i zapomogi, a także na szukanie pracy.

Styczeń

III Cesarzowa: Oferuj swoją pomoc, ale stawiaj granice tym, którzy chcą wykorzystać twoje dobre serce. W weekendy odpoczywaj o rozdzielaj pracę od spraw domowych.

Luty

XVI Wieża: Dużo się będzie działo. Nie siedź z założonymi rękami, reaguj od razu na konflikty czy problemy, które pojawią się nagle na twojej drodze. Zrywaj z nałogami, zaczynaj dietę.

Marzec

VI Kochankowie: Rodzina i współpracownicy zmobilizują cię, aby coś zmienić w swoim życiu. Nowa fryzura, seria zabiegów kosmetycznych i zapisanie się na aerobik lub basen pomogą ci odzyskać formę.

Kwiecień

X Koło Fortuny: Graj w totka, umawiaj się na spotkania o pracę, pozwól szczęściu zapukać do twoich drzwi. Przekonasz kogoś do swoich pomysłów lub szczęśliwie się zakochasz.

Maj

XIV Umiarkowanie: Bądź realistą, nie bujaj w chmurach, bo pewnych spraw domowych i urzędowych musisz osobiście dopilnować.

Czerwiec

XX Sąd: Częściej spotykaj się z ludźmi, idź do kina, teatru czy na wystawę, doceń swoich przyjaciół. Pewne wydarzenia rodzinne skończą się dobrze mino wcześniejszych obaw.

Lipiec

IX Pustelnik: Dokuczać ci będzie samotność, ale puste rozrywki i wydawanie pieniędzy na zbytki nie będzie cię bawić. Wprowadź w swoje życie więcej porządku i oszczędzaj, a szybko zobaczysz efekty.

Sierpień

II Kapłanka: Bądź wyrozumiały dla innych i nie angażuj się w konflikty, bo przyniosą ci one dużo kłopotów. Posłuchaj rady doświadczonej kobiety, ona pomoże ci wyjść z kłopotów i pokonać nieśmiałość.

Wrzesień

IV Cesarz: Masz szczęście do spraw finansowych. Jeśli ubiegasz się o kredyt lub pożyczkę, będziesz wiarygodny dla banku.

Październik

XVI Wieża: Dużo się będzie działo. Nie siedź z założonymi rękami, reaguj od razu na konflikty czy problemy, które pojawią się nagle na twojej drodze. Zrywaj z nałogami, zaczynaj dietę.

Listopad

VIII Sprawiedliwość: Bądź ostrożny w kontaktach z urzędnikami, pilnuj terminów i nie dyskutuj z kimś, kto ma więcej władzy i kompetencji od ciebie.

Grudzień

XI Siła: Stań do walki o swoje, nie daj się spychać zawodowym lub miłosnym rywalom na drugi plan. Sposobem bez problemu rozwiążesz trudną sprawę.

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer