Horoskopy dla Ryb

Wróżba z Tarota na rok 2024 dla Ryb

Izabela Podlaska

Karta Cesarzowa

Aura roku: III Cesarzowa

Nie odmawiaj sobie przyjemności, znajdź czas na odpoczynek i rozrywki. Twój rytm dnia zwolni, zaczniesz doceniać codzienne radości codziennego życia. W życiu uczuciowym dobra passa. Samotni mają szansę poznać kogoś interesującego, a osoby w stałym związku znajda więcej czasu dla partnera. Zadbaj o sprawy dalszych krewnych, twoja pomoc może okazać się zbawienna. Odzyskasz zdrowie i chętnie poddasz się alternatywnej terapii, która zbawiennie wpłynie na twoje samopoczucie. Wykorzystaj swój urok osobisty i przekonaj kogoś do siebie lub swoich pomysłów. Nie musisz wszystkiego o sobie opowiadać, w miłości zachowaj aurę tajemniczości. Oferuj swoją pomoc, ale stawiaj granice tym, którzy chcą wykorzystać twoje dobre serce. W weekendy odpoczywaj o rozdzielaj pracę od spraw domowych.

Karta Sąd

Szansa roku: XX Sąd

Wiadomość, na którą czekasz od dawna, teraz wreszcie dotrze do ciebie. Wykorzystaj ją dobrze, naucz się nowych umiejętności, dogaduj się z ludźmi. Praca w grupie będzie bardziej efektywna. Pewien stary pomysł teraz znajdzie czas na realizację. Nie wracaj jednak do tego, co kiedyś przyniosło ci stratę. W finansach okazja na nisko oprocentowany kredyt. Masz szczęście do spraw finansowych. Jeśli ubiegasz się o kredyt lub pożyczkę, będziesz wiarygodny dla banku. Stań do walki o swoje, nie daj się spychać zawodowym lub miłosnym rywalom na drugi plan. Sposobem bez problemu rozwiążesz trudną sprawę.

Karta Diabeł

Przestroga roku: XV Diabeł

Powinieneś zadbać o swoje sprawy finansowe. Zbytnia rozrzutność i pusta chęć imponowania innym może skończyć się debetem na twoim koncie. Nie ulegaj zachciankom i nie ufaj osobom, które proponują ci szybki, ale podejrzany interes. Czytaj dokładnie oferty banków, szczegóły umowy, nie podejmuj decyzji o swoim majątku pod wpływem chwili. Bądź ostrożny w kontaktach z urzędnikami, pilnuj terminów i nie dyskutuj z kimś, kto ma więcej władzy i kompetencji od ciebie. Twoja pozycja może się zachwiać, jeśli nie będziesz postępował zgodnie z obowiązującymi regułami i prawem. Nie ulegaj pokusom.

Styczeń

I Mag: Nie przegap okazji do awansu lub poprawienia swojej zawodowej sytuacji. Ktoś dostrzeże twój wysiłek i zostaniesz doceniony za to, co robisz

Luty

IV Cesarz: Będziesz musiał więcej czasu poświęcić na pracę i obowiązki, ale szybko okaże się, że dajesz radę i nie potrzebujesz niczyjej pomocy. Ktoś zaproponuje ci ciekawe rozwiązanie problemu.

Marzec

XVIII Księżyc: Zdaj się na intuicję, podążaj za swoimi potrzebami, a życie stanie się łatwe. We śnie znajdziesz rozwiązanie swoich problemów. W pracy unikniesz ciężkich obowiązków.

Kwiecień

XVII Gwiazda: Będziesz w lutym spadać na cztery łapy cokolwiek się nie wydarzy. Korzystaj z darmowych ofert, promocji, zaproszeń, a twoje życie stanie się lepsze i łatwiejsze.

Maj

VII Rydwan: Będziesz musiał więcej czasu poświęcić na pracę i obowiązki, ale pod koniec miesiąca okaże się, że bardzo ci się to opłacało. Osiągniesz znaczący sukces.

Czerwiec

VI Kochankowie: Podpisuj umowy, bierz pożyczki i zakładaj spółki. To dobry miesiąc, aby znaleźć grupę ludzi o podobnych zainteresowaniach. Dla zakochanych szansa na miłość!

Lipiec

XX Sąd: Zapragniesz więcej przebywać wśród ludzi, chętnie zorganizujesz spotkanie dla przyjaciół, złożysz zaległe wizyty sąsiadom i krewnym. Otrzymasz dobre wiadomości, które zakończą twoje zmartwienia.

Sierpień

XIX Słońce: Gdzie się nie pojawisz, wszędzie cię zauważą i docenią twoje umiejętności. Bądź realistą i domagaj się jasnych ustaleń. W miłości nowa szansa.

Wrzesień

V Papież: Ktoś będzie cię nakłaniał do zmiany zdania, a nawet przekonań! Broń tego w co wierzysz. Nie zostawaj po godzinach, bo odbije się to na twoim życiu osobistym.

Październik

XIV Umiarkowanie: Ktoś może kazać ci wybierać między zawodowymi lub domowymi opcjami. Wynegocjuj czas do namysłu, przemyśl wszystkie za i przeciw, zanim podejmiesz decyzję.

Listopad

XI Sprawiedliwość: Załóż konto w lepszym banku, wybierz korzystną lokatę lub wykup fundusz inwestycyjny. Masz szczęście do pieniędzy, sporo w tym miesiącu zaoszczędzisz.

Grudzień

XXI Świat: Przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie. Stań do konkursu, zagraj w totka, wypróbuj swoje szczęście.

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer