Tarot tygodniowy dla Lwa

Tarot tygodniowy dla Lwa

Projekt talii: Olga Poreda
Opisy znaczeń kart: Miłosława Krogulska i Izabela Podlaska

Wróżba na dni od 15.07.2024 do 21.07.2024


Cesarz

Wydarzenia: karta Cesarz

Podejmiesz się odpowiedzialnego zadania i zapobiegniesz niepotrzebnym kłótniom. Twoje opinie i decyzje będą jasne, sprawiedliwe i konkretne. To dobry tydzień, aby rozpocząć coś trwałego, dokonać ważnego zakupu lub podjąć decyzję dotyczącą kierunku twojej nauki lub kariery. Karta zapowiada ważne wydarzenia, które związane będą z twoim ojcem lub innym starszym mężczyzną z rodziny. Wskazuje, że osoba ta ma doświadczenie i siłę, która zapewni mu zwycięstwo. W miłości dla samotnych kobiet oznacza początek ważnej relacji.

Diabeł

Szansa: karta Diabeł

Będziesz się cieszyć życiem, nie odmawiaj sobie rozrywek i zabawy. W tym tygodniu masz szansę uwolnić się od pewnych złych przyzwyczajeń, przyzwyczajeń nawet nałogów. Okaż silną wolę. Dasz radę spłacić stary dług, ale nie popadaj od razu w nowe zobowiązania.

8 Mieczy

Przestroga: karta 8 Mieczy

Karta przestrzega przed zwlekaniem i odmawianiem innym pomocy. W razie problemów lub konfliktów nie chowaj się za cudzymi plecami i odważnie przyznawaj się do swoich czynów i poglądów. Twoje opinie lub spostrzeżenia mogą pomóc rozwiązać trudną sytuację.

Kolejna wróżba już w poniedziałek, 22.07.2024

Zapraszamy!

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer