Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla pocz±tkuj±cych" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Tarot tygodniowy dla Panny

Tarot tygodniowy dla Panny

Projekt talii: Olga Poreda
Opisy znaczeń kart: Miłosława Krogulska i Izabela Podlaska

Wróżba na dni od 17.02.2018 do 23.02.2018


Sprawiedliwo¶ć

Wydarzenia: karta Sprawiedliwo¶ć

W tym tygodniu będziesz rozstrzygał spory i wyja¶niał przeróżne w±tpliwo¶ci. Kto¶ zwróci się do ciebie po poradę, a ty użyjesz całej swojej wiedzy, aby znaleĽć wyj¶cie z trudnej sytuacji. Nie kieruj się przy tym przelotnymi sympatiami, ale szukaj sprawiedliwego rozwi±zania. Karta dobrze wróży osobom, które zmuszone s± do wizyty w s±dzie lub urzędzie. Tydzień będzie ważny również dla twoich spraw finansowych. Będziesz musiał zapłacić zaległe rachunki lub oddać stary dług. W miło¶ci oddzielisz prawdę od plotek. Twoje pragnienie niezależno¶ci od partnera czy rodziny będzie o wiele silniejsze niż w poprzednich tygodniach.

Kochankowie

Szansa: karta Kochankowie

W tym tygodniu masz szansę na miło¶ć! Czeka cię rado¶ć, uznanie i miła niespodzianka. Je¶li jeste¶ samotny, to możesz spotkać kogo¶, kto zawróci ci w głowie. Je¶li jeste¶ w zwi±zku, czekaj± cię namiętne chwile. Karta wróży też erotyczn± pokusę, której może być trudno się oprzeć.

3 Denarów

Przestroga: karta 3 Denarów

Przestań się przechwalać, bo pewna w¶cibska osoba zacznie tropić twoje powi±zania. PodejdĽ poważnie do poleceń zwierzchników lub starszych osób. Kto¶ może rozliczyć cię z obietnic i postępów w chwili, która wyda ci się najmniej do tego odpowiednia. Zrób porz±dki, a łatwiej unikniesz czę¶ci zarzutów.

Kolejna wróżba już w poniedziałek, 24.02.2018

Zapraszamy!

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

ZamĂłw aktualny numer