Z Wenus w salonie urody

Miłosława Krogulska

Wenus jest planetą piękna. Raz w roku pojawia się w Byku, który jest jej ziemskim królestwem i uczy jak dbać o urodę. To, co zrobisz dla siebie od 6 czerwca do 4 lipca, będzie procentować przez całe wakacje. Wenus w Byku wie, co dobre i podsunie to wprost w nasze ręce. A jej wierną pomocniczką będzie niestrudzona Luna.

Patrz, co szykują dla ciebie w tym miesiącu:

6.06, 7.06 - Wenus w Byku zachęca do działania, a Luna w Skorpionie radzi zacząć od porządnego peelingu i lekkiej diety. Zrób detoks cukrowy, nawet nie patrz na piwo czy drinki. Te dwa dni to czas oczyszczenia duszy i ciała.

8.06, 9.06 - Luna zmierza do pełni i wspiera Wenus w odżywianiu skóry. Nakładaj maseczki odżywcze, pij wyciskane soki warzywne, wcieraj kremy w stopy, łokcie i kolana.

10.06, 11.06, 12.06 - czas na hennę brwi i rzęs, a także na idealną i bezbolesną depilację. Co teraz usuniesz, długo nie odrośnie, gwarantuje Luna w Koziorożcu.

13.06, 14.06 - odmładzaj skórę! Czas na zabiegi laserowe, gabinetowe kwasy i nowoczesne technologie w walce z czasem.

15.06, 16.06, 17.06 - odpocznij. Relaks, dłuższy sen, spacery dla rozrywki pozwolą ci się zregenerować. Nic na siłę! A jeśli Luna w Rybach wyciągnie Cię na imprezę, możesz sobie pofolgować.

18.06, 19.06 - czas na radykalne, głębokie porządki w szafie. Luna w Baranie wspiera Wenus w szybkich decyzjach. Czego nie nosiłaś, co już nie leży, musi wylądować w koszu. Nie ma odwrotu.

20.06, 21.06 - idealne dni, aby wybrać się do kosmetyczki lub lekarza medycyny estetycznej czy dentysty na droższe zabiegi. Luna w Byku z całej siły wspiera Wenus, efekty będą spektakularne. Przycinaj też i farbuj włosy.

22.06, 23.06 - zakupy! To twoje zadanie na te dni. Szukaj, a znajdziesz, zapewnia Luna w Bliźniętach. A w przerwie zakupów wpadnij na manicure i pedicure. Teraz też dobieraj oprawki do okularów lub nowe kolory szkieł.

24.05, 25.06 - Luna w nowiu i Wenus w Byku świętują. Ty też zrób sobie wolne, jedź nad wodę i ciesz się życiem. A wieczorami rób miłosne czary, pal złote świece i przymierzaj seksowną bieliznę.

26.06, 27.06 - czas na fryzjera. To dobry dzień na trwałą, farbę, maski i regenerację. Luna w Lwie uwielbia olśniewać.

28.06, 29.06 - znów peeling, znów oczyszczanie, ale też czas na wizyty lekarskie. Luna w Pannie przypomina też o zakupach kremów z filtrem UVA\B na lato.

30.06, 1.07 i 2.07 - idealny dzień na zakupy kolorowych kosmetyków, ale też dodatków i ciuchów. Luna w Wadze lubi babskie imprezy, razem będzie weselej.

3.07, 4.07 - ileż można tak się ze sobą cackać? - zapyta Luna w Skorpionie. Na pożegnanie Wenus przygotuj kąpiel w soli lub wybierz się na masaż.

5.07 Wenus wkroczy do Bliźniąt, wyciągnie Cię na wakacyjne włóczęgi. Jednak po takim przygotowaniu nie groźne ci ani wiatr, ani słońce, ani woda.

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer