Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla pocz±tkuj±cych" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Z Wenus w salonie urody

Miłosława Krogulska

Wenus jest planet± piękna. Raz w roku pojawia się w Byku, który jest jej ziemskim królestwem i uczy jak dbać o urodę. To, co zrobisz dla siebie od 6 czerwca do 4 lipca, będzie procentować przez całe wakacje. Wenus w Byku wie, co dobre i podsunie to wprost w nasze ręce. A jej wiern± pomocniczk± będzie niestrudzona Luna.

Patrz, co szykuj± dla ciebie w tym miesi±cu:

6.06, 7.06 - Wenus w Byku zachęca do działania, a Luna w Skorpionie radzi zacz±ć od porz±dnego peelingu i lekkiej diety. Zrób detoks cukrowy, nawet nie patrz na piwo czy drinki. Te dwa dni to czas oczyszczenia duszy i ciała.

8.06, 9.06 - Luna zmierza do pełni i wspiera Wenus w odżywianiu skóry. Nakładaj maseczki odżywcze, pij wyciskane soki warzywne, wcieraj kremy w stopy, łokcie i kolana.

10.06, 11.06, 12.06 - czas na hennę brwi i rzęs, a także na idealn± i bezbolesn± depilację. Co teraz usuniesz, długo nie odro¶nie, gwarantuje Luna w Koziorożcu.

13.06, 14.06 - odmładzaj skórę! Czas na zabiegi laserowe, gabinetowe kwasy i nowoczesne technologie w walce z czasem.

15.06, 16.06, 17.06 - odpocznij. Relaks, dłuższy sen, spacery dla rozrywki pozwol± ci się zregenerować. Nic na siłę! A je¶li Luna w Rybach wyci±gnie Cię na imprezę, możesz sobie pofolgować.

18.06, 19.06 - czas na radykalne, głębokie porz±dki w szafie. Luna w Baranie wspiera Wenus w szybkich decyzjach. Czego nie nosiła¶, co już nie leży, musi wyl±dować w koszu. Nie ma odwrotu.

20.06, 21.06 - idealne dni, aby wybrać się do kosmetyczki lub lekarza medycyny estetycznej czy dentysty na droższe zabiegi. Luna w Byku z całej siły wspiera Wenus, efekty będ± spektakularne. Przycinaj też i farbuj włosy.

22.06, 23.06 - zakupy! To twoje zadanie na te dni. Szukaj, a znajdziesz, zapewnia Luna w BliĽniętach. A w przerwie zakupów wpadnij na manicure i pedicure. Teraz też dobieraj oprawki do okularów lub nowe kolory szkieł.

24.05, 25.06 - Luna w nowiu i Wenus w Byku ¶więtuj±. Ty też zrób sobie wolne, jedĽ nad wodę i ciesz się życiem. A wieczorami rób miłosne czary, pal złote ¶wiece i przymierzaj seksown± bieliznę.

26.06, 27.06 - czas na fryzjera. To dobry dzień na trwał±, farbę, maski i regenerację. Luna w Lwie uwielbia ol¶niewać.

28.06, 29.06 - znów peeling, znów oczyszczanie, ale też czas na wizyty lekarskie. Luna w Pannie przypomina też o zakupach kremów z filtrem UVA\B na lato.

30.06, 1.07 i 2.07 - idealny dzień na zakupy kolorowych kosmetyków, ale też dodatków i ciuchów. Luna w Wadze lubi babskie imprezy, razem będzie weselej.

3.07, 4.07 - ileż można tak się ze sob± cackać? - zapyta Luna w Skorpionie. Na pożegnanie Wenus przygotuj k±piel w soli lub wybierz się na masaż.

5.07 Wenus wkroczy do BliĽni±t, wyci±gnie Cię na wakacyjne włóczęgi. Jednak po takim przygotowaniu nie groĽne ci ani wiatr, ani słońce, ani woda.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

ZamĂłw aktualny numer