2024 rokiem lepszych relacji. Horoskop numerologiczny na 2024

Miłosława Krogulska

Numerologia to magiczna sztuka przepowiadania przyszłości z liczb, które zawarte są w dacie naszego urodzenia. Aby dowiedzieć się, co czeka cię w 2024 roku, dodaj do siebie wszystkie liczby z daty swojego urodzenia tak, aby uzyskać tylko jedną liczbę.

Przykład: jeśli urodziłeś się 12.08.1965 to jesteś numerologiczną Piątką, bo 1+2+0+8+1+9+6+5=32, a 3+2=5, a więc na 2024 rok przeczytaj przepowiednię dla Piątki.

Jedynka

Przed tobą spokojniejszy rok, w którym skoncentrujesz się na prywatnych sprawach i rozwoju. Zajmiesz się inspirującym hobby, będziesz czytać i dyskutować z nowymi przyjaciółmi. Ważnym tematem będą też porządki i rozrachunki z przeszłością. Dopiero kiedy odetniesz się od tego, co przestało ci służyć, będziesz gotowy na nowe wyzwania. Jeśli z czegoś nie jesteś zadowolony, to w 2024 roku warto zacząć to zmieniać. Kluczem do sukcesu będzie dla ciebie pełna świadomość tego, co chcesz osiągnąć, więc nie żałuj sobie czasu na ważne przemyślenia i pracę nad psychiką. Nie trzymaj się kurczowo przeszłości, nie trać optymizmu, bo wszystko jeszcze przed tobą.

W miłości będziesz szukać zaufania i szczerości. Możesz liczyć na pomoc i wsparcie bliskiej osoby. Samotne Jedynki będą bardzo tęsknić za prawdziwą relacją, ale w 2024 roku trudno im będzie komuś w pełni zaufać. Możesz zawrzeć ciekawą znajomość na służbowym lub hobbystycznym spotkaniu, ale uważaj na plotki. Spodziewaj się za to powrotów różnych starych miłości, z których nie każda będzie warta ponownej uwagi. Nie dawaj szansy komuś, kto tylko udaje, że się zmienił. Los ma dla ciebie lepsze propozycje. Postaraj się też bardziej dbać o swoje zdrowie i odpoczywaj, kiedy tylko tego potrzebujesz. Nie będziesz miał ochoty na męczący sport, ale medytacja i joga mogą przynieść ci wiele pożytku.

Rada dla Jedynki: Nie krytykuj postępowania kogoś, kto lubi ryzyko i zmiany. Będziesz mieć więcej przyjaciół, jeśli tylko staniesz się bardziej wyrozumiały.

Dwójka

W 2024 roku nabierzesz więcej sił życiowych i optymizmu. Zacznie ci bardziej zależeć na karierze, pieniądzach i prestiżu. Staniesz do rywalizacji o lepsze stanowisko, większe pieniądze czy wygraną w ważnym konkursie. Możesz odnieść wrażenie, jakbyś przebudził się z długiego snu i otworzył na zupełnie nowe możliwości. Znajdziesz się też w innym kręgu towarzyskim niż do tej pory. Czeka cię też ważna znajomość z kimś, kto pozytywnie wpłynie na twoje życie. Tylko nie poddawaj się żadnym obawom i nie daj wpłynąć na siebie osobom, które panikują i wszystkiego się boją. Przede wszystkim jednak zapanuj nad wewnętrznym krytykiem i otwórz się na zupełnie nowe doświadczenia.

Czas w 2024 roku będzie biegł ci bardzo szybko i możesz mieć tyle zajęć, że na rodzinne sprawy zabraknie ci czasu. Warto też zająć się sobą. Będziesz miał w sobie wiele siły i energii, dzięki którym wydobędziesz się spod złych wpływów, porzucisz nałogi, regularnie zadbasz o kondycję. W relacjach czeka cię zamieszanie, bo bliskim trudno będzie za tobą nadążyć. Ktoś będzie nawet zaskoczony tym, że stajesz się coraz bardziej niezależny i zajęty swoimi sprawami. Tłumacz swoje decyzje, otwarcie mów o potrzebach i emocjach, a uda się uniknąć nieporozumień. Samotne Dwójki mają przed sobą rok szalonych i bardzo namiętnych romansów, o które nikt, kto znał je wcześniej, nawet by ich nie podejrzewał.

Rada dla Dwójki: Bądź odważny i kreatywny, ale unikaj pustych przechwałek. Jeśli zamierzasz coś ważnego zrobić, to szybko zabierz się do pracy.

Trójka

W 2024 roku najważniejsze będą relacje z innymi ludźmi. Przekonasz się, że nie jesteś na świecie sam, zależysz także od cudzych decyzji, a miłość i bliskość są najważniejsze ze wszystkiego. Także w pracy może okazać się, że twój sukces zależy nie tylko od twoich decyzji, ale także od tego, czego chcą inni ludzie. Będziesz musiał odnaleźć się w różnych układach, a nawet nauczysz się dopasowywać się do innych, ale dzięki temu unikniesz problemów. Jednocześnie rok 2024 będzie bardzo twórczy i uda ci się zrobić o wiele więcej, niż planowałeś. Kariera będzie biec spokojnym rytmem, a pieniędzy nareszcie nie zabraknie. Uważaj tylko na krewnych, którzy lubią coś pożyczać, a potem zapominają oddać. Będziesz mógł liczyć na pomoc przyjaciół, a ludzie, którym kiedyś pomogłeś, teraz o tobie nie zapomną. Nie będziesz myślał tylko o sobie. Staniesz się wrażliwszy na cudze potrzeby, a nawet na ludzką krzywdę. Możesz z tego powodu zacząć działać społecznie lub charytatywnie. Szukaj w sobie dobrych cech charakteru, bo łatwo ci będzie je rozwinąć.

Wiele dobrych chwil czeka cię w miłości, uda ci się znaleźć więcej czasu na wspólne sprawy. Warto będzie wybrać się w wymarzoną podróż, bo odżyje w tobie romantyczna dusza. Samotne Trójki mają szansę w 2024 roku na bardzo ważny związek. Otworzysz się na prawdziwą miłość, wobec której wszystko inne przestanie być ważne.

Rada dla Trójki: Dbaj o wygodę, częściej się baw, nie odrzucaj zaproszeń na wyjazdy czy imprezy. Rok 2024 wyjątkowo sprzyja nowym znajomościom, a także flirtom i miłości.

Czwórka

Rok 2024 będzie pełen pozytywnych zmian. Staniesz się odważniejszy i poczujesz, że już nadszedł czas realizowania ambitnych pomysłów. Sam poprosisz o nowe zadania, chętnie wybierzesz się na różne szkolenia. Twoje pomysły będą rewolucyjne, a inni ludzie chętnie podporządkują się twoim poleceniom. Sprzyja ci szczęście w różnych konkursach, przetargach, z optymizmem załatwiaj też ważne sprawy urzędowe. Nie będziesz miał też problemów z ludźmi. Pogodzisz się z wrogami, a konfliktów ze współpracownikami będzie o wiele mniej. Dlatego nie przekładaj ważnych spraw na później, bo właśnie w tym roku szczęście ci sprzyja. Oznacza to, że akurat ty będziesz najlepiej poinformowany, a jeśli będzie ci na czymś bardzo zależało, to znajdziesz się we właściwym miejscu o właściwym czasie. Rodzinne i domowe sprawy też układać się będą po twojej myśli, choć najważniejsze decyzje podejmuj razem z bliskimi, żeby nikt nie poczuł się pominięty. Samotne Czwórki poczują przypływ optymizmu także w sprawach miłosnych. Pojawią się nowi wielbiciele i nowe propozycje. Może być ci nawet trudno wybrać pomiędzy dwoma atrakcyjnymi osobami, ale słuchaj serca. Rok 2024 w wyjątkowy sposób sprzyja podróżom, a także nauce języków. Wakacje powinny być bardzo udane, dlatego zaplanuj dłuższy wyjazd. Warto także zmienić styl, bo nowa fryzura i nowe kolory wprawią cię w doskonały humor.

Rada dla Czwórek: Dbaj o swoją kondycję i uprawiaj sport. To dobry sposób na zachowanie zdrowia, ale też zawarcie sympatycznych znajomości.

Piątka

W 2024 roku będziesz cierpliwie pracować i wreszcie pomnożysz różne swoje dobra. Głównymi tematami roku będą praca, kariera, zdobywanie autorytetu i inwestowanie pieniędzy. Mniej będzie dalekich wyjazdów i szalonych imprez, ale w wakacje uda ci się odpocząć. W miłości także będziesz szukać stabilizacji i bezpieczeństwa emocjonalnego. Rok 2024 sprzyja stałym związkom, ślubom, wspólnemu zamieszkaniu. Okaże się, że rodzinne więzy wcale nie są złe, a spokojne popołudnie z ukochaną osobą może być ciekawsze od imprezy w klubie. Aż trudno będzie uwierzyć, że możesz być taki spokojny i układny, ale odpowiedzialność za bliskich będzie dla ciebie najważniejsza.

Sprawy, które związane są z twoja karierą, powoli zaczną układać się po twojej myśli. Jeśli szukałeś pracy lub dotychczasowe zajęcie nie przynosiło ci korzyści, to wreszcie pojawi się szansa na pozytywne zmiany. Bądź tylko wytrwały, a w 2024 roku osiągniesz swoje cele. Możesz znaleźć lepszą i bardziej stabilną pracę lub awansować na wyższe stanowisko, dzięki czemu osiągniesz stabilizację finansową. Wykorzystaj też okazję do załatwienia różnych zaległych spraw urzędowych, zwłaszcza związanych z finansami. Łatwiej będzie ci zdobyć kredyt, jeśli go potrzebujesz na większe inwestycje. Nie powinieneś narzekać na zdrowie, choć warto zadbać o więcej ruchu, żebyś przez cały rok był w dobrej formie.

Rada dla Piątek: Róbcie to, co do was należy, ale nie próbujcie być idealni. Jeśli weźmiecie na siebie zbyt wiele obowiązków, to będziecie zmęczeni i zdenerwowani.

Szóstka

Rok 2024 wniesie w twoje życie więcej radości i nowych inspiracji. Poczujesz się znudzony tym, co dotychczas udało ci się osiągnąć i zaczniesz szukać okazji do zrobienia w swoim życiu prawdziwej rewolucji. Najbardziej interesować cię będą miłość, sztuka, twórczość i inspirujące podróże. Możesz spotkać kogoś wyjątkowego, z kim przeżyjesz udany i niezwykły romans. Postanowisz zmienić bieg swojej kariery, założyć własną firmę lub całkowicie zmienić kierunek swojej edukacji. Postaraj się jednak nie burzyć tego, co działa na twoją korzyść. Zamiast przekreślać dotychczasową karierę i zrywać stare związki, zastanów się jak je zmienić na lepsze tak, aby wszystkim było w nich wygodnie. Twoje pomysły mogą być szokujące dla otoczenia, ale bądź cierpliwy. Jeśli spokojnie wytłumaczysz innym, co chciałbyś zmienić i zrobić, znajdziesz w ludziach nie wrogów, ale życzliwych pomocników. W sprawach finansowych zapowiada się odkrycie nowych źródeł zarobku. Nowy pomysł może okazać się bardzo dochodowy. Twoje życie w 2024 przyspieszy i nie będziesz mieć zbyt wiele czasu dla bliskich i przyjaciół. To może rodzić konflikty, a także powodować u ciebie wyrzuty sumienia, dlatego postaraj się zapewnić rodzinie bezpieczeństwo i wygodę. Dbaj także o swoje zdrowie, bo wprowadzanie w życie nowych pomysłów związane jest ze stresem. Postaraj się mieć kontakt z przyrodą i ziemią, to sprawi, że w swoich działaniach zachowasz równowagę.

Rada dla Szóstek: Zrób listę trudnych spraw, z jakimi dałeś sobie radę w poprzednich latach, a twoja samoocena od razu wzrośnie.

Siódemka

W 2024 roku postanowisz prowadzić spokojne i rodzinne życie. Uda ci się znaleźć równowagę pomiędzy własnymi potrzebami a tym, czego oczekują od ciebie inni ludzie. Intuicja podpowiadać ci będzie, jakie są najlepsze decyzje dla ciebie i bliskich. Staniesz się autorytetem, chętnie pomożesz innym ludziom, będzie można na ciebie liczyć. Dbaj, aby twoje finansowe plany były realne, a zaliczysz ten rok do niezwykle udanych.

Najważniejsze wydarzenia roku 2024 dotyczyć będą spraw rodzinnych. Uda ci się zakończyć stare konflikty, sprowadzić kogoś na dobrą drogę, korzystnie zainwestujesz rodzinne pieniądze. To odpowiedni rok, aby kupować mieszkanie, dom, ziemię, bo przyniesie to wszystkim korzyści i zintegruje krewnych. W twoje życie powrócą starzy przyjaciele. Jeśli jesteś samotny, w 2024 roku możesz spotkać kogoś, z kim bardzo szybko zamieszkasz lub założysz rodzinę. Jeśli jesteś rodzicem, spodziewaj się wspaniałych sukcesów, jakie w tym roku odniosą twoje dzieci. Ten rok pod wieloma względami może przynieść przełom na lepsze. Ważne dla ciebie marzenie może się spełnić, dlatego zastanów się czego chcesz i jak to osiągnąć. Zdrowie ci dopisze, a odporność twojego organizmu może się zwiększyć. Rok sprzyja też zainteresowaniu się medycyną, psychologią, duchowością, bo będziesz chciał pomagać innym. Możesz też przygarnąć do domu nowe zwierzę.

Rada dla Siódemek: Łatwo zakończysz rodzinne spory, będziesz dobrym pośrednikiem i negocjatorem. Dzięki tobie wszyscy będą bezpieczni i w dobrym nastroju.

Ósemka

W 2024 roku twoje życie stanie się bardziej uporządkowane. Najważniejszymi tematami będą dla ciebie nauka oraz rozwój osobisty. Postanowisz zaprowadzić wokół siebie więcej porządku i dokładnie przyjrzysz się swoim nawykom. Bez żalu zrezygnujesz z tego, co nie jest ci potrzebne i nie daje ani radości, ani zysku. Dzięki temu będziesz mieć o wiele więcej czasu dla siebie. W pracy skoncentrujesz się na własnych zyskach. Cudze konflikty i intrygi nie będą w stanie cię sprowokować do kłótni. Staniesz się także bardziej wyrozumiały dla innych, a nawet odkryjesz w sobie talenty dyplomatyczne. Twój rozsądek i opanowanie sprawią, że staniesz się autorytetem dla innych ludzi. Licz się z tym, że będziesz musiał pomagać, doradzać, rozsądzać spory. Choć rok nie zapowiada spektakularnego awansu, to pieniędzy nie powinno ci zabraknąć. Jednak zamiast je wydawać, będziesz oszczędzać. Nie będziesz potrafił żyć na kredyt, spłacisz stare długi i będziesz unikać ekstrawagancji. Jedyne, na co wydasz chętnie swoje pieniądze, to podróże i ciekawe szkolenia. W relacjach będziesz chciał mieć więcej przestrzeni tylko dla siebie. Nie wpadaj w panikę, bo każdy potrzebuje mieć trochę własnych zainteresowań. Samotne Ósemki będą marzyć o miłości, ale trudno będzie się im zdecydować z kim i kiedy iść na randkę. Tylko poważne osoby znajdą drogę do twojego serca. Na przelotne romanse szkoda będzie czasu. W 2024 roku zadbaj o swoje zdrowie. Jeśli uprawiasz wyczynowy sport, nie przeciążaj się nadmiernie.

Rada dla Ósemek: Kontroluj rodzinne wydatki. Z powodu byle zachcianki lub chęci zaimponowania komuś nie warto wpędzać się w długi.

Dziewiątka

W 2024 roku postanowisz zabrać się za swoje finanse. Dojdziesz do wniosku, że najwyższy czas zacząć zarabiać, a nie tylko opowiadać o wspaniałych pomysłach, jakie mógłbyś zrealizować, gdybyś tylko chciał. Twoje plany w 2024 roku mogą wreszcie przybrać realny kształt. Znajdziesz w sobie siłę i będziesz miał pewność siebie, dzięki którym ludzie będą ci wierzyć i chętnie ci pomogą. W sprawach zawodowych słuchaj swojej intuicji, bo wpływ w 2024 roku będziesz miał bardzo dobrą rękę do pieniędzy. Jeśli jeszcze się uczysz lub studiujesz, to warto zainwestować w praktyczne umiejętności. Zapisuj się na dodatkowe kursy, szlifuj języki obce, zdawaj egzamin na prawo jazdy. Wszystko, czego się nauczysz, powinno być dla ciebie bardzo opłacalne w następnych latach. Chętnie też pomożesz komuś, kto jest w gorszej od ciebie sytuacji. Zyskasz dzięki temu nowego przyjaciela.

W miłości możesz spodziewać się zmian, bo jeśli temperatura w związku opadła, to możesz szybko odzyskać wolność. Jeśli jednak wciąż jest gorąco, to rok 2024 sprzyja wspólnemu zamieszkaniu, a także wspólnej pracy nad zdobyciem wielkich pieniędzy. Samotne Dziewiątki czeka za to nowy, szalony flirt. Jeśli spotkasz miłość, to postaraj się zachować choć trochę rozsądku. Dbaj o zdrowie i pamiętaj, że nawet ty musisz mieć czas na odpoczynek, wyciszenie i regenerację.

Rada dla Dziewiątek: Nie w każdym towarzystwie będziesz czuć się dobrze. Trzymaj się z daleka od nieżyczliwych ludzi i nie daj nikomu psuć sobie dobrego humoru.

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer