Horoskop zawodowy na 2017 dla Barana

Horoskop biznesowy i finansowy dla Barana na 2017 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Jowisz doda ci optymizmu i wiary w siebie. Od stycznia do września przebywać będzie we opozycji do twojego znaku, co pozwoli ci stanąć finansowo na nogi i skorzystać z nowych szans. Saturn w trygonie pozwoli ci rozwijać to, co zdobyłeś w ostatnich kilku latach. Trygon Urana doda ci energii i animuszu, chętnie podejmiesz nowe życiowe wyzwania.

Kariera

Warto w tym roku rozwijać swoje pasje i przede wszystkim ryzykować, bo dzięki wsparciu planet masz szansę na pokonanie przeciwnika, wygraną i sukces zawodowy. Dobrze się przyjrzyj ludziom, z którymi pracujesz, bo to dzięki nim w tym roku osiągniesz więcej niż myślisz. Mimo że jesteś zwykle samotnym wilkiem, w tym roku to w grupie osiągniesz sukces. Korzystaj ze szkoleń i nauki, jaką dadzą ci inni. Nie podejmuj ryzykownych decyzji, kiedy Mars przemierzać będzie twój znak 28.01-10.03. Możesz być wtedy zbyt nerwowy, co nie sprzyja podejmowaniu korzystnych zawodowych i biznesowych decyzji. Najlepszy czas na szukanie nowej pracy to kwiecień, maj, sierpień i listopad.

Finanse

Od stycznia do września możesz ulec pokusie zakupów i niekontrolowanych wydatków. Pilnuj się, inaczej pod koniec roku może ci zabraknąć na codzienne wydatki! Jowisz sprawi, że będziesz podejmować ważne decyzje finansowe pod wpływem chwili. Warto więc zrobić plan na cały rok i dać sobie czas do namysłu, zanim podpiszesz nową umowę czy kupisz coś na kredyt.


Więcej horoskopów dla Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer