Horoskop zawodowy na 2017 dla Barana

Horoskop biznesowy i finansowy dla Barana na 2017 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Jowisz doda ci optymizmu i wiary w siebie. Od stycznia do wrze¶nia przebywać będzie we opozycji do twojego znaku, co pozwoli ci stan±ć finansowo na nogi i skorzystać z nowych szans. Saturn w trygonie pozwoli ci rozwijać to, co zdobyłe¶ w ostatnich kilku latach. Trygon Urana doda ci energii i animuszu, chętnie podejmiesz nowe życiowe wyzwania.

Kariera

Warto w tym roku rozwijać swoje pasje i przede wszystkim ryzykować, bo dzięki wsparciu planet masz szansę na pokonanie przeciwnika, wygran± i sukces zawodowy. Dobrze się przyjrzyj ludziom, z którymi pracujesz, bo to dzięki nim w tym roku osi±gniesz więcej niż my¶lisz. Mimo że jeste¶ zwykle samotnym wilkiem, w tym roku to w grupie osi±gniesz sukces. Korzystaj ze szkoleń i nauki, jak± dadz± ci inni. Nie podejmuj ryzykownych decyzji, kiedy Mars przemierzać będzie twój znak 28.01-10.03. Możesz być wtedy zbyt nerwowy, co nie sprzyja podejmowaniu korzystnych zawodowych i biznesowych decyzji. Najlepszy czas na szukanie nowej pracy to kwiecień, maj, sierpień i listopad.

Finanse

Od stycznia do wrze¶nia możesz ulec pokusie zakupów i niekontrolowanych wydatków. Pilnuj się, inaczej pod koniec roku może ci zabrakn±ć na codzienne wydatki! Jowisz sprawi, że będziesz podejmować ważne decyzje finansowe pod wpływem chwili. Warto więc zrobić plan na cały rok i dać sobie czas do namysłu, zanim podpiszesz now± umowę czy kupisz co¶ na kredyt.


Więcej horoskopów dla Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać; alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł; na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co pomoże ci w medytacji z kartami.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

ZamĂłw aktualny numer