Horoskop biznesowy i finansowy na 2017 rok dla Lwa

Horoskop biznesowy i finansowy dla Lwa na 2017 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Staniesz się silniejszy i bardziej pewny siebie za sprawą trygonu Saturna i sekstylu Jowisza. Sięgnij po to, co ci się należy. Głośno mów o swoich ambicjach i potrzebach, a w sferze zawodowej dostaniesz się na sam szczyt. Trygon Urana doda ci energii i podsunie niekonwencjonalne pomysły. Nie podejmuj ryzykownych decyzji od 20.07 do 5.09, kiedy awanturniczy Mars przemierzać będzie twój znak zodiaku.

Kariera

Czas na cieszenie się sukcesem i rozwijanie tego, nad czym pracowałeś od kilku lat. Twoja pozycja jest nie do ruszenia. Powinieneś jednak dobrze wiedzieć, dokąd zmierzasz, bo trzy zaćmienia - Księżyca w lutym oraz Księżyca i Słońca w sierpniu - mogą uśpić twoją czujność. Zanim w tych miesiącach podpiszesz ważną umowę, zrezygnujesz z pracy czy wniesiesz sprawę do sądu, dwa razy się zastanów. Decyzje podjęte w lutym i sierpniu będą wpływać na twoje życie jeszcze przez długie miesiące. Najkorzystniejszy czas na szukanie nowej pracy i załatwianie ważnych spraw to styczeń, marzec, kwiecień, maj, lipiec, listopad i grudzień.

Finanse

Wenus i Jowisz pomogą ci osiągnąć sukces finansowy. Spodziewaj się okazji do większego zarobku w maju, wrześniu i grudniu. Planety zapewnią ci dobrą passę do pieniędzy i handlu, nastawią do ciebie przychylnie sprzedawców i współpracowników. Warto kupować na wyprzedażach, targować się, bo możesz uzyskać duże zniżki.


Więcej horoskopów dla Lwa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer