Horoskop biznesowy i finansowy na rok 2017 dla Wodnika

Horoskop biznesowy i finansowy dla Wodnika na 2017 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Masz szansę osiągnąć to, co zaplanowałeś. Jowisz w trygonie do twojego znaku aż do września sprzyja rozmowom o awansie, podwyżce wynagrodzenia, negocjowaniu dodatków do pensji. Jeśli będziesz rzeczowy i domagać się będziesz konkretów i realnych zmian, osiągniesz sukces. Saturn w sekstylu pomoże ci dokończyć ważne sprawy, które ciągną się od jakiegoś czasu.

Kariera

Przed tobą owocny rok. Przekonasz do siebie odpowiednie osoby. Masz szansę zdobyć upragnione stanowisko i zrealizować zawodowe ambicje. Postaw na kreatywność i nieszablonowe rozwiązania, a zostaniesz zauważony i doceniony. W sierpniu podejmij ważną i konieczną decyzję, do czego skłaniać cię będzie częściowe zaćmienie Księżyca w twoim znaku. Uważaj jednak 20.07-5.09, kiedy Mars będzie w opozycji do twojego znaku. Będziesz wtedy poddenerwowany i bojowo nastawiony do współpracowników i bliskich. Warto wziąć głęboki oddech, policzyć do dziesięciu i nie wikłać się w konflikty, bo ich negatywne konsekwencje ciągnąć się będą miesiącami.

Finanse

Planety sprzyjają szybkiemu załatwianiu pożyczek w bankach, spłacaniu długów i zakładaniu lokat. Wyjdziesz na swoje, a dzięki pozytywnemu wpływowi Jowisza i Saturna twoje oszczędności zaczną rosnąć. Wenus w styczniu, lipcu i grudniu sprzyja zyskom i zdobyciu większej gotówki.


Więcej horoskopów dla Wodnika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer