Horoskop biznesowy i finansowy na rok 2017 dla Wodnika

Horoskop biznesowy i finansowy dla Wodnika na 2017 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Masz szansę osi±gn±ć to, co zaplanowałe¶. Jowisz w trygonie do twojego znaku aż do wrze¶nia sprzyja rozmowom o awansie, podwyżce wynagrodzenia, negocjowaniu dodatków do pensji. Je¶li będziesz rzeczowy i domagać się będziesz konkretów i realnych zmian, osi±gniesz sukces. Saturn w sekstylu pomoże ci dokończyć ważne sprawy, które ci±gn± się od jakiego¶ czasu.

Kariera

Przed tob± owocny rok. Przekonasz do siebie odpowiednie osoby. Masz szansę zdobyć upragnione stanowisko i zrealizować zawodowe ambicje. Postaw na kreatywno¶ć i nieszablonowe rozwi±zania, a zostaniesz zauważony i doceniony. W sierpniu podejmij ważn± i konieczn± decyzję, do czego skłaniać cię będzie czę¶ciowe zaćmienie Księżyca w twoim znaku. Uważaj jednak 20.07-5.09, kiedy Mars będzie w opozycji do twojego znaku. Będziesz wtedy poddenerwowany i bojowo nastawiony do współpracowników i bliskich. Warto wzi±ć głęboki oddech, policzyć do dziesięciu i nie wikłać się w konflikty, bo ich negatywne konsekwencje ci±gn±ć się będ± miesi±cami.

Finanse

Planety sprzyjaj± szybkiemu załatwianiu pożyczek w bankach, spłacaniu długów i zakładaniu lokat. Wyjdziesz na swoje, a dzięki pozytywnemu wpływowi Jowisza i Saturna twoje oszczędno¶ci zaczn± rosn±ć. Wenus w styczniu, lipcu i grudniu sprzyja zyskom i zdobyciu większej gotówki.


Więcej horoskopów dla Wodnika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać; alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł; na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co pomoże ci w medytacji z kartami.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

ZamĂłw aktualny numer