Horoskop roczny dla urodzonych w roku Tygrysa

Horoskop chiński na 2017 rok dla urodzonych pod znakiem Tygrysa

Miłosława Krogulska

Rok Ognistego Koguta

Tygrys w 2017 roku będzie cieszyć się szczęściem w rodzinie. Rok będzie udany, a bo kłopotów będzie mniej, a okazji do radości więcej. Ważne dla Tygrysa relacje rozkwitną, a bliscy będą lepiej rozumieli jego potrzeby.

W pracy zgodna współpraca

Będziesz uczynny, przewidujący i weźmiesz na siebie odpowiedzialność za innych Wiosną zapobiegniesz zawodowym kłopotom i zdobędziesz więcej gotówki. Konkurencja powinna się ciebie bać, bo wykorzystasz każdą okazję. W sprawach, które wiążą się z pieniędzmi sytuacja powinna być optymistyczna. Nie odkładaj tylko niczego na później, bo ten rok szczególnie sprzyja nadrabianiu różnych zaległości.

W domu wzorowy porządek

Energicznie zabierzesz się za porządki w domu i gospodarstwie. To dobry rok na większy remont lub inne inwestycje. Latem nie pozwolisz, aby krewni wtrącali się w twoje wydatki czy decyzje, a nawet wyzwolisz się spod czyjegoś wpływu. Kiedy już postawisz na swoim, wtedy życie rodzinne układać się będzie szczęśliwie, ale jesienią unikaj niepotrzebnych pożyczek.

W miłości więcej zaufania

Najważniejsze będą dla ciebie wzajemne zaufanie i wspólne zainteresowania. Zamężne Tygrysy będą pomagać bliskiej osobie w zawodowych sprawach. Twoje pomysły będą zaskakujące dla jego konkurentów! Jeśli planujesz dziecko, to czas ku temu sprzyja.

Samotne Tygrysy odkryją, że mają blisko siebie ważną osobę. Przyjaźń może nagle przerodzić się w głębsze uczucie, o które oboje będziecie zabiegać.

Tygrysy urodziły się w dniach:

  • 13.02.1926 - 1.02.1927,
  • 31.01.1938 - 18.02.1939,
  • 17.02.1950 - 5.02.1951,
  • 5.02.1962 - 24.01.1963,
  • 23.01.1974 - 10.02.1975,
  • 9.02.1986 - 28.01.1987,
  • 28.01.1998 - 15.02.1999,
  • 14.02.2010 - 2.02.2011.

Element: drzewo

Siła: yang

Kolor: zielony

Kierunek: wschód, północny wschód


Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Tygrysa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer