Horoskop roczny dla urodzonych w roku Tygrysa

Horoskop chiński na 2016 rok dla urodzonych pod znakiem Tygrysa

Miłosława Krogulska

W 2016 roku urodzeni pod znakiem Tygrysa postanowią zmienić swoje życie. Zamiast grzecznie wypełniać obowiązki, poszukasz nowych inspiracji. Zerwiesz się z uwięzi, wydobędziesz z toksycznych relacji i odkryjesz nowe cele.

W miłości uciekniesz z nieudanych związków, pożegnasz starych wielbicieli. Nie wchodź tylko w relacje z nieodpowiedzialnymi osobami, bo ktoś może wykorzystać twój entuzjazm do swoich celów. Słuchaj swojej intuicji, bo pierwsze wrażenie będzie bardzo ważne. A jeśli twój związek jest dobry, to czas na wspólne podróże i pasje. Rusz partnera i jedźcie na szalone wakacje.

W domu zapowiada się rewolucja. Zamiast przejmować się humorami dalszych krewnych i wypełniać czyjeś polecenia, zrobisz tak, aby to tobie było wygodnie. Pokażesz wszystkim, że jesteś samodzielny i dobrze wiesz, czego chcesz. Spłacisz długi, zakończysz urzędową sprawę. Będzie też wiele radości z sukcesów, jakie osiągną bliskie ci osoby. Ktoś poradzi sobie z trudnym zadaniem, usamodzielni się i wreszcie mocno stanie na nogi.

W przyjaźni nie lubisz być ograniczany i sam także nie chcesz nikogo kontrolować. Dlatego przestaniesz zadawać się z kimś, kto domaga się, abyś mu się ze wszystkiego spowiadał. Będziesz miał dość sąsiedzkich intryg i obgadywania nieobecnych na imprezach. Zapisz się na ciekawy kurs, bo tam znajdziesz pokrewne dusze. Razem ze znajomymi realizuj swoje kreatywne pasje, uprawiaj sport i zajmuj się rozwojem.

W pracy poszukasz sobie zyskownych zadań. Za marne grosze nie będziesz chciał więcej pracować. Będziesz negocjować i szanować każdą złotówkę. Taka postawa sprzyja bogaceniu się. Nie dasz sobie wejść na głowę, znajdziesz lepszą pracę lub założysz biznes, który przyniesie ci pieniądze. Bądź wytrwały i nieustępliwy, a postawisz na swoim.

Twoje zdrowie wymaga więcej troski. Zaniedbania z poprzednich lat mogą dać o sobie znać. Zrób analizy i ustal, czego brakuje twojemu organizmowi, bo twoje rezerwy trzeba w tym roku uzupełnić. Twoja dieta powinna być zrównoważona, staraj się jeść więcej ciepłych potraw.

Tygrysy urodziły się w dniach:

  • 13.02.1926 - 1.02.1927,
  • 31.01.1938 - 18.02.1939,
  • 17.02.1950 - 5.02.1951,
  • 5.02.1962 - 24.01.1963,
  • 23.01.1974 - 10.02.1975,
  • 9.02.1986 - 28.01.1987,
  • 28.01.1998 - 15.02.1999,
  • 14.02.2010 - 2.02.2011.

Element: drzewo

Siła: yang

Kolor: zielony

Kierunek: wschód, północny wschód


Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Tygrysa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer