Horoskop roczny dla urodzonych w roku Tygrysa

Horoskop chiński na 2017 rok dla urodzonych pod znakiem Tygrysa

Miłosława Krogulska

Rok Ognistego Koguta

Tygrys w 2017 roku będzie cieszyć się szczę¶ciem w rodzinie. Rok będzie udany, a bo kłopotów będzie mniej, a okazji do rado¶ci więcej. Ważne dla Tygrysa relacje rozkwitn±, a bliscy będ± lepiej rozumieli jego potrzeby.

W pracy zgodna współpraca

Będziesz uczynny, przewiduj±cy i weĽmiesz na siebie odpowiedzialno¶ć za innych Wiosn± zapobiegniesz zawodowym kłopotom i zdobędziesz więcej gotówki. Konkurencja powinna się ciebie bać, bo wykorzystasz każd± okazję. W sprawach, które wi±ż± się z pieniędzmi sytuacja powinna być optymistyczna. Nie odkładaj tylko niczego na póĽniej, bo ten rok szczególnie sprzyja nadrabianiu różnych zaległo¶ci.

W domu wzorowy porz±dek

Energicznie zabierzesz się za porz±dki w domu i gospodarstwie. To dobry rok na większy remont lub inne inwestycje. Latem nie pozwolisz, aby krewni wtr±cali się w twoje wydatki czy decyzje, a nawet wyzwolisz się spod czyjego¶ wpływu. Kiedy już postawisz na swoim, wtedy życie rodzinne układać się będzie szczę¶liwie, ale jesieni± unikaj niepotrzebnych pożyczek.

W miło¶ci więcej zaufania

Najważniejsze będ± dla ciebie wzajemne zaufanie i wspólne zainteresowania. Zamężne Tygrysy będ± pomagać bliskiej osobie w zawodowych sprawach. Twoje pomysły będ± zaskakuj±ce dla jego konkurentów! Je¶li planujesz dziecko, to czas ku temu sprzyja.

Samotne Tygrysy odkryj±, że maj± blisko siebie ważn± osobę. PrzyjaĽń może nagle przerodzić się w głębsze uczucie, o które oboje będziecie zabiegać.

Tygrysy urodziły się w dniach:

  • 13.02.1926 - 1.02.1927,
  • 31.01.1938 - 18.02.1939,
  • 17.02.1950 - 5.02.1951,
  • 5.02.1962 - 24.01.1963,
  • 23.01.1974 - 10.02.1975,
  • 9.02.1986 - 28.01.1987,
  • 28.01.1998 - 15.02.1999,
  • 14.02.2010 - 2.02.2011.

Element: drzewo

Siła: yang

Kolor: zielony

Kierunek: wschód, północny wschód


Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Tygrysa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać; alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł; na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co pomoże ci w medytacji z kartami.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

ZamĂłw aktualny numer