Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Królika

Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Królika

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Kto urodził się w roku Królika, ten jest uprzejmy i wrażliwy. Nie lubi pośpiechu, gwaru i niepotrzebnego zamieszania. Do wszystkich spraw stara się podchodzić ze spokojem i dystansem. Opinie innych ludzi są dla niego ważne i zwykle stara się brać je pod uwagę.

Królik pragnie żyć w bezpiecznym i miłym świecie. Jest elegancki, subtelny i dobrze wychowany. Stara się odpowiednio wcześnie zapobiegać konfliktom i problemom. Jest systematyczny i pracowity, szybko zdobywa zaufanie i sympatię różnych ważnych osób. Nie jest jednak przesadnie ambitny, a kariera i zaszczyty nie są dla niego w życiu najważniejsze.

Królik w miarę możliwości unika osób nieprzyjemnych i agresywnych, dba o dobre samopoczucie wszystkich swoich bliskich i przyjaciół. Ma pogodny charakter i sympatyczne usposobienie. Królik nie lubi ryzyka i niespodzianek. W razie otwartego konfliktu (co przydarza mu się rzadko) stara się grać na zwłokę lub podejmuje zakulisowe działania. Uważa, że ludzie powinni sami o sobie decydować i dopóki może, to nie miesza się w cudze sprawy. Potrafi zrozumieć i uszanować uczucia innych ludzi, choć jego prywatne poglądy są bardziej konserwatywne.

W pracy Królik woli być na drugim miejscu i wcale nie chce ponosić odpowiedzialności za działania innych ludzi. Nie podejmuje się też trudnych spraw, do których nie jest należycie przygotowany. Łatwo go zniechęcić, a nawet urazić. Królik z wiekiem nabiera jednak pewności siebie i uczy się wykorzystywać wszystkie swoje talenty.

Królik zwykle obdarzony jest wyobraźnią i intuicją, a nawet darem przewidywania przyszłości. Ma talent artystyczny i potrafi delikatnie wpływać na innych. Sprzyja mu szczęście w zawodach, które związane są z medycyną, sztuką i architekturą.

W miłości szuka przede wszystkim zaufania i czułości. Nie lubi się zwierzać, chroni się przed zazdrośnikami i plotkarzami. Jego uczucia są szczere, choć czasem obawia się mówić wprost o tym, czego naprawdę potrzebuje. Królik bardzo dba, aby jego dom był piękny i wygodnie urządzony.

Króliki są delikatne, a jednak bardzo wytrzymałe. Aby zachować wewnętrzną równowagę potrzebują zdrowej diety, dobrych kosmetyków i pięknego otoczenia. Przestraszone, nie zadbane Króliki marnieją w oczach i zaczynają cierpieć na choroby o podłożu psychosomatycznym.

Zaletą Królika jest pogoda ducha i dobry smak.

Wadą bywa niechęć do zajęcia jednoznacznego stanowiska i "polityczna poprawność", którą stara się zachować w każdej życiowej sytuacji.


Horoskop roczny dla urodzonych pod chińskim znakiem Królika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer