Horoskop roczny dla urodzonych w roku Królika

Horoskop chiński na 2016 rok dla urodzonych pod znakiem Królika

Miłosława Krogulska

W 2016 roku urodzonych pod znakiem Królika czeka szczęście i dostatek. Poczujesz się bezpieczny, a wrogowie nie będą cię szkodzić. To dobry rok na poważne decyzje, jak małżeństwo czy urodzenie dziecka.

W miłości nadchodzi czas zgody i zrozumienia. Możesz brać ślub, podejmować ważne decyzje, a partner będzie cię wspierać. Samotne Króliki postanowią rozstać się ze złymi wspomnieniami. Będziesz się podobać, posypią się propozycje randek. Wyjazd związany z hobby może stać się początkiem wspaniałej, romantycznej znajomości.

W domu będzie więcej spokoju. Dzieci i młodsi krewni osiągną sukces, który wprawi cię w doskonały nastrój. Poprawią się twoje relacje z osobami, które dotychczas tylko cię krytykowały. Będziesz mógł odpocząć od stresów i niespodzianek. Uda się wspólny wypoczynek, warto zorganizować rodzinny zjazd lub spotkanie z okazji ważnej rocznicy.

Wśród starych przyjaciół możesz się trochę nudzić. Będzie miło, ale wciąż te same tematy do rozmowy zaczną wydawać ci się bardzo banalne. Mimo to nie rezygnuj z zaproszeń, bo będziesz wsparciem dla pewnej nieśmiałej osoby. Dzięki twojemu pośrednictwu zejdzie się jakaś para lub pogodzą się pewne ostro skłócone osoby.

W pracy uda ci się zakończyć konflikt lub inną trudną sprawę, która spędzała ci sen z powiek w poprzednich latach. Nadchodzi czas sukcesów, pochwał i awansu. Gotówki w twoim portfelu powinno pojawić się o wiele więcej, bo będziesz pracowity i bardzo pomysłowy. Twoje inwestycje przyniosą zysk, możesz teraz kupować ziemię lub mieszkanie.

Twoje zdrowie będzie dobre, ale dbaj o kondycję. Jeśli zalegniesz na kanapie, przybierzesz na wadze i pogorszy się twoja odporność na zaziębienia i infekcje. Więcej spaceruj i przebywaj na powietrzu, a wzmocnisz swoje siły witalne. Zadbaj o żołądek. Pora pożegnać się z tłustym jedzeniem, cukrem i nadmiarem alkoholu.

Króliki urodziły się w dniach:

  • 2.02.1927 - 22.01.1928,
  • 19.02.1939 - 7.02.1940,
  • 6.02.1951 - 26.01.1952,
  • 25.01.1963 - 12.02.1964,
  • 11.02.1975 - 30.01.1976,
  • 29.01.1987 - 16.02.1988,
  • 16.02.1999 - 4.02.2000,
  • 3.02.2011 - 22.01.2012.

Element: drzewo

Siła: yin i yang

Kolor: zielony

Kierunek: wschód


Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Królika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer