Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Smoka

Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Smoka

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Kto urodził się w roku Smoka, ten ma silny charakter i niezwykłe pomysły. Ma też wiele życiowej energii, którą gotów jest przeznaczyć na realizację trudnych i potrzebnych zadań. Smok jest wesołym altruistą i marzycielem. Potrafi także być niezwykle wytrwały i cierpliwy. Niesprzyjające okoliczności często niespodziewanie obracają się na jego korzyść.

Smok ma wielkie marzenia i ambicje. Jest urodzonym optymistą i wierzy, że jego działania zostaną prędzej czy później uwieńczone sukcesem. Na swojej życiowej drodze spotyka wielu życzliwych ludzi, którzy bezinteresownie pomagają mu rozwijać talenty i realizować marzenia. Smok nie obawia się wcale ciężkiej pracy i ryzyka, potrafi postawić wszystko na jedną kartę i śmiać się z siebie w razie przegranej. Jest dobrym aktorem i potrafi skupić na sobie uwagę otoczenia. Zawsze wyróżnia się z tła i dba, aby wszystko, co robi było wyjątkowe i dobrze nagłośnione.

Lubi takie zajęcia, które wiążą się w odpowiedzialnością, rządzeniem i nowoczesnymi wynalazkami. Ma talent przywódczy i zdolność do organizowania różnych przedsięwzięć, ale często wcale nie rozumie słabości i niepokojów innych ludzi. Oczekuje, że wszyscy będą tak samo energiczni i pewni siebie jak on sam i dziwi się, że ktoś może nie nadążać za smoczym rytmem. Nie zostawia jednak przyjaciół w potrzebie i nie porzuca trudnych spraw. Do końca usiłuje znaleźć rozwiązanie i zwykle w ostatniej chwili zdarza się coś, co ratuje Smokowi skórę. Potrafi też wzbudzić w otoczeniu szacunek, a nawet respekt. Nie interesuje się plotkami i intrygami, woli mówić prosto z mostu o tym, co mu leży na sercu.

Czasami jednak bywa trochę próżny, sporo też wydaje na zabawę i przyjemności. Nie umie oszczędzać i gromadzić pieniędzy, ale niczego mu w życiu nie brakuje.

Smok ma zawsze powodzenie w miłości. Jego energia i poczucie humoru przyciągają do niego coraz to nowych wielbicieli. Smok nikomu nie żałuje komplementów i sympatycznych prezentów, potrafi z wdziękiem prowadzić kilka romantycznych związków na raz. Jedynie ktoś równie pomysłowy i energiczny zdolny jest zatrzymać przy sobie Smoka na dłużej. Smok obawia się zależności w uczuciach, choć z czasem wszystkie Smoki łagodnieją i potrafią docenić wierność i zaangażowanie partnera.

Zdrowie Smoków jest silne. One same do szczęścia potrzebują przede wszystkim ruchu i aktywności.

Zaletą Smoków jest entuzjazm, optymizm i odpowiedzialność.

Wadą bywa agresywne zachowanie i brak umiaru w wygłaszaniu swoich opinii i sądów.


Horoskop roczny dla urodzonych pod chińskim znakiem Smoka

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer