Horoskop roczny dla urodzonych w roku Smoka

Horoskop chiński na 2016 rok dla urodzonych pod znakiem Smoka

Miłosława Krogulska

W 2016 roku urodzonych pod znakiem Smoka czeka mnóstwo przygód. Odkryjesz nowe zainteresowania, zabłyśniesz na tle otoczenia. Twoje zdolności przyniosą ci popularność, łatwo zdasz ważne egzaminy lub zdobędziesz wymarzoną nagrodę.

W miłości staniesz się bardziej samodzielny i niezależny. Przestaniesz się o wszystko martwić i pytać. Zadbaj o partnera, bo jeśli nie znajdziesz dla niego czasu, to grożą wam niesnaski. Samotne Smoki nie będą skore do romansowania, bo pochłonie je praca i obowiązki. Mimo tego zaufaj dobrym radom znajomych, którzy chcą cię z kimś interesującym wyswata. Nie uciekaj przed swoim szczęściem.

W domu sprawy będą się dobrze układać. Pieniędzy wam nie zabraknie, a świat stanie się lepszy i jaśniejszy. Nie daj się tylko wciągnąć w żadne rodzinne intrygi, bo tylko to może popsuć ci humor. Postaraj się uniezależnić się od marudzących krewnych, którzy lubią się we wszystko wtrącać. Nabierz więcej swobody i pewności siebie. Warto więcej wyjeżdżać, dbać o kondycję. Dłuższe wakacje lub zagraniczny wyjazd będą bardzo udane.

W towarzystwie zrobi się weselej. Zaczniesz częściej bywać na różnych imprezach, bardziej o siebie zadbasz. Chętnie zajmiesz się sztuką, znajdziesz czas na swoje hobby. Nowa pasja sprawi, że odzyskasz wiarę w siebie.

W pracy mała rewolucja. Sytuacja zmieni się na lepsze, a ty bardzo szybko zorientujesz się, po której trzeba stanąć stronie. Nie przejmuj się różnymi zawodowymi układami, bo będą one w tym roku bardzo zmienne. Rok 2016 sprzyja nauce, dlatego nie oszczędzaj na swoich zainteresowaniach. Zdasz trudne egzaminy, dostaniesz potrzebne certyfikaty i dyplomy. Zapisuj się na szkolenia, studia lub ciekawe kursy.

Twoje zdrowie wymaga pielęgnacji i większej uwagi, choć będziesz miał tyle spraw, że może być ci trudno znaleźć na to czas. Zadbaj o swoją urodę i bądź ostrożny podczas uprawiania sportu. Lepiej noś ochraniacze, bo grożą ci stłuczenia i kontuzje.

Smoki urodziły się w dniach:

  • 23.01.1928 - 9.02.1929,
  • 8.02.1940 - 26.01.1941,
  • 27.01.1952 - 13.02.1953,
  • 13.02.1964 - 1.02.1965,
  • 31.01.1976 - 17.02.1977,
  • 17.02.1988 - 5.02.1989,
  • 5.02.2000 - 23.01.2001,
  • 23.01.2012 - 9.02.2013.

Element: ziemia

Siła: yin i yang

Kolor: żółty

Kierunek: wschód, południowy wschód


Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Smoka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer