Horoskop roczny dla urodzonych w roku Smoka

Horoskop chiński na 2017 rok dla urodzonych pod znakiem Smoka

Miłosława Krogulska

Rok Ognistego Koguta

Smoki w 2017 roku wyznaczą sobie nowe cele. Odkryjesz, co chciałabyś w swoim życiu zmienić i nikt cię nie powstrzyma przed spełnianiem swoich marzeń. Podróże, nauka, nowe znajomości wprawią cię w doskonały humor.

W pracy więcej niezależności

Czas na nowe wyzwania! Wykorzystasz nowe okoliczności. Awansujesz, zdobędziesz pochwały, polubisz smak ryzyka. Twoja pozycja w pracy wzrośnie i się umocni, a pracodawcy trudnej będzie cię wykorzystywać. Inwestuj w swoją przyszłość. To dobry rok, aby nauczyć się prowadzić samochód czy też podjąć decyzję o prowadzeniu własnej firmy. Rodzina będzie cię wspierać, ale latem zarezerwuj czas na wakacje.

W domu przemeblowanie

Choć wszystko będzie się dobrze układać, to przestaniesz być taki zgodny i posłuszny. Przestaniesz biec na każde skinienie i zawalczysz o swoje korzyści. Aby zachować dobry nastrój potrzebujesz mieć więcej miejsca na swoje książki lub rzeczy związane z hobby. Inwestycje w mieszkanie, ziemię lub działkę okażą się całkiem udane.

W miłości kilka tajemnic

Czeka cię więcej romantycznych propozycji, a nawet tajemniczych spotkań. Kusić cię będą niebezpieczne sytuacje. Zamężne Smoki mogą być kłótliwe i niespokojne, jeśli partner nie wymyśli nowych atrakcji. Wspólna podróż w egzotyczne kraje pozwoli wam zmienić związek na lepsze. Jeśli jesteś samotny, to zamiast na majątek, popatrzysz na wspólne tematy i wartości. Niepozorna osoba może okazać się najlepszym wyborem.

Smoki urodziły się w dniach:

  • 23.01.1928 - 9.02.1929,
  • 8.02.1940 - 26.01.1941,
  • 27.01.1952 - 13.02.1953,
  • 13.02.1964 - 1.02.1965,
  • 31.01.1976 - 17.02.1977,
  • 17.02.1988 - 5.02.1989,
  • 5.02.2000 - 23.01.2001,
  • 23.01.2012 - 9.02.2013.

Element: ziemia

Siła: yin i yang

Kolor: żółty

Kierunek: wschód, południowy wschód


Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Smoka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer