Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Węża

Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Węża

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Kto urodził się w roku Węża, ten odnosi w życiu sukcesy dzięki własnym pomysłom i cierpliwości. Jest odważny i zdecydowany, potrafi sprytnie uporać się z każdymi trudnościami.

Wąż jest dobrym strategiem i cierpliwym negocjatorem. W każdej sytuacji potrafi zachować zimną krew i szybko podejmuje właściwą decyzję. Jest ambitny, ale nie wywyższa się ponad innych i nie ulega pokusie krzywdzenia słabszych od siebie.

W każdej sytuacji Wąż ceni sobie spokój i nie lubi być poganiany. Uważa, że zawsze znajdzie się chwila na zastanowienie i mądrą radę. Choć stara się być spokojny i uprzejmy, to czasem niespodziewanie wybucha złością. Lepiej go nie denerwować i nie robić niczego za jego plecami. Wąż, który się do kogoś zraził lub uprzedził, staje się bardzo niebezpiecznym przeciwnikiem. Potrafi bezlitośnie uderzyć w słaby punkt i odebrać to, co stracił. Nie lubi zdradzać swoich sekretów, a czasem ukrywa przed ludźmi prawdziwą motywację swoich decyzji i działań.

Wąż w każdej sytuacji stara się być precyzyjny i dokładny. Ma doskonałą pamięć, jest spostrzegawczy i szybko się uczy. Nie lubi próżnować i tracić czas na próżne działania, a marnotrawstwo i lekkomyślność bardzo go denerwują. Ma silnie rozwiniętą intuicję i potrafi niej wspaniale korzystać. Trudno go oszukać, a w swojej pamięci przechowuje wiele ważnych sekretów i informacji. Ceni sobie pouczające dyskusje, nie boi zadawać trudnych pytań, sam też w razie potrzeby przyznaje się do popełnionych błędów. Chętnie zajmuje samodzielne, odpowiedzialne stanowiska. Jest cierpliwym doradcą, mądrym konsultantem i menadżerem. Lubi podróżować i chętnie poznaje nowych ludzi. Jest rozmowny i ma cięte poczucie humoru.

Węże potrafią być niezwykle czarujące i uwodzicielskie, nawet jeśli nie mają powierzchowności filmowego amanta. Mają powodzenie w miłości i chętnie flirtują z kilkoma osobami na raz. O ukochaną osobę są zazdrosne i potrafią niepotrzebnie dręczyć się swoimi podejrzeniami.

Węże są niezwykle silnie oddane ludziom, do których mają zaufanie. Przyjaciele i krewni mogą na nie zawsze liczyć, choć często Węże pragną także wszystkich wkoło pilnować i pouczać.

Zdrowie Węża jest mocne, ale potrzebuje on więcej niż inni czasu na sen i odpoczynek.

Wadą urodzonego w roku Węża bywa wielki upór, z jakim realizują swoje sprawy. Czasem też niepotrzebnie uprzedzają się do ludzi.

Zaletą jest odwaga w realizacji nowych pomysłów oraz cierpliwość i spokój, z jakim podchodzą do większości swoich przedsięwzięć.


Horoskop roczny dla urodzonych pod chińskim znakiem Węża

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer