Horoskop roczny dla urodzonych w roku Węża

Horoskop chiński na 2018 rok dla urodzonych pod znakiem Węża

Miłosława Krogulska

Rok Ziemskiego Psa (2018)

Urodzeni pod znakiem Węża potrafią zadbać o swoje interesy. Wąż, jest symbolem pokonywania przeszkód i siły przetrwania. Węże mają mocny charakter i wiedzą, czego chcą od życia. Intuicyjnie wyczuwają, co się opłaci i z kim uda się zawrzeć korzystne porozumienie. Obracają się w odpowiednim towarzystwie i jako pierwsi zdobywają cenne biznesowe informacje.

W 2018 roku Węże będą znajdą się pod szczególnie korzystnym wpływem planet. Będziesz cieszyć się życiem, a w twoich sprawach zapanuje większy niż zwykle ruch. Poczujesz, że czas pozbyć się niewygodnych układów i znajomości, które stały się nudne. Nie odkładaj żadnych ważnych spraw na później, podejmij decyzje dotyczące przyszłości. Zaskoczysz otoczenie nagłym wybuchem talentów i dobrych pomysłów. Studia, kursy lub prawo jazdy sprawią, że więcej ciekawych spraw znajdzie się w twoim zasięgu. Warto zawierać nowe znajomości, bo poznani w tym roku ludzie będą wyjątkowo interesujący.

Pieniądze

Rok sprzyja udanym inwestycjom i wielkim zakupom dla całej rodziny. Szczęście będzie ci sprzyjać, a marzenia o domu lub samochodzie mogą się ziścić. Także bliscy Węży będą w lepszej kondycji finansowej i choćby dlatego warto się Węży trzymać. Szef lub inna ważna osoba w drugiej połowie roku wyróżni was spośród innych pracowników.

Kariera

Nie zwlekaj z ważnymi zawodowymi decyzjami, bo twoja kariera bardzo przyspieszy. Korzystne propozycje pojawią się już na początku roku. Jeśli szukasz lepszej posady, to jest to idealny rok, aby działać! Węże, które są zadowolone ze swojej pracy, będą miały okazję wykazać się i awansować.

Miłość

W miłości czeka cię trochę zamieszania, ale też pokus. Węże, które poczuły powiew nudy w swoim związku, staną się bardzo buntowniczo nastawione. Zaczniesz więcej wymagać od partnera i trudno będzie ci iść na kompromis. Jednak w wyniku twoich decyzji staniesz się bardziej niezależny, a partner w końcu przyzna ci rację. Samotne Węże mają szansę na romans, który wiele w ich życiu zmieni. Staną się bardziej pogodne, nauczą się zaufania.

Węże urodziły się w dniach:

  • 10.02.1929 - 29.01.1930,
  • 27.01.1941 - 14.02.1942,
  • 14.02.1953 - 2.02.1954,
  • 2.02.1965 - 20.01.1966,
  • 18.02.1977 - 6.02.1978,
  • 6.02.1989 - 26.01.1990,
  • 24.01.2001 - 11.02.2002.

Element: ogień

Siła: yang

Kolor: czerwony

Kierunek: południe, południowy wschód


Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Węża

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer