Horoskop roczny dla urodzonych w roku Węża

Horoskop chiński na 2016 rok dla urodzonych pod znakiem Węża

Miłosława Krogulska

W 2016 roku urodzeni pod znakiem Węża zajmą się domem. Zajmiesz się urządzaniem mieszkania, pomożesz swoim krewnym, łatwiej dopasujesz się do otoczenia. Poczujesz się potrzebny i wszyscy będą mogli na ciebie liczyć.

W miłości czekają cię ważne wybory. Jeśli jesteś z kimś, ale wciąż nie wiesz, czy zostać czy lepiej jednak uciec, to podejmij wreszcie odważną decyzję. Rok 2016 sprzyja ślubom, wspólnemu zamieszkaniu. Nie pozwól tylko popsuć sobie doskonałego nastroju komuś, kto jest zazdrosny. Im mniej będziesz przejmować się cudzymi opiniami, tym lepiej dla ciebie. Samotne Węże rozejrzą się za kimś do pary. Będzie ci zależeć na stałym związku, ale bądź wybredny, a trafisz na swoją drugą połowę.

W domu czekają się miłe chwile. Twoi bliscy zarobią trochę więcej niż ty lub uporają się z trudną sprawą. Warto dodawać im odwagi i we wszystkim pomagać. Dzięki temu wasze życie stanie się spokojniejsze i bardziej ustabilizowane. Rok 2016 sprzyja remontowi mieszkania czy zmianie samochodu.

Przyjaciele będą mogli na ciebie liczyć. Pomożesz komuś, kto sam nie radzi sobie z trudną życiową sprawą. Znajdziesz dobrego prawnika, lekarza lub doradcę. Poczujesz się potrzebny. Znajdź też czas na swoje zainteresowania. Rozwój duchowy pociągać cię będzie bardziej niż głośne imprezy.

W pracy czekają cię większe sukcesy. Będziesz w spokoju realizować swoje plany, a konkurencja nie zdoła pokrzyżować ci szyków. Zapowiada się też o wiele więcej służbowych wyjazdów, szkoleń i konferencji. Nowe znajomości, jakie przy tych okazjach zawrzesz, będą obiecujące. Także współpraca z obcokrajowcami przyniesie dobre efekty. Ucz się języków i inwestuj w swoją karierę.

Twoje zdrowie nie będzie ze stali. Unikaj ryzyka, dbaj o siebie, bo inaczej zaczniesz łapać infekcje lub przypomną o sobie różne alergie. Będziesz zdrowy, jeśli zadbasz o to, aby było ci ciepło. Staraj się jeść więcej rozgrzewających potraw, odwiedzaj saunę, unikaj siadania w przeciągu.

Węże urodziły się w dniach:

  • 10.02.1929 - 29.01.1930,
  • 27.01.1941 - 14.02.1942,
  • 14.02.1953 - 2.02.1954,
  • 2.02.1965 - 20.01.1966,
  • 18.02.1977 - 6.02.1978,
  • 6.02.1989 - 26.01.1990,
  • 24.01.2001 - 11.02.2002.

Element: ogień

Siła: yang

Kolor: czerwony

Kierunek: południe, południowy wschód


Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Węża

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer