Horoskop roczny dla urodzonych w roku Węża

Horoskop chiński na 2020 rok dla urodzonych pod znakiem Węża

Miłosława Krogulska

Rok Metalowego Szczura (2020)

Będziesz otwarty na wszystko, co przyniesie los. Wiele trudnych spraw wyjaśni się i wreszcie wszystko zmieni się na lepsze.

W pracy

Chwal się nawet bardzo małymi sukcesami. Ktoś, kto ci przeszkadzał, wreszcie zajmie się innymi sprawami. Będzie więcej zleceń, klientów i możliwości rozwoju. W sprawach finansowych wreszcie poważna szansa na wzbogacenie się. Wyczujesz pieniądze o wiele szybciej, niż inne znaki zodiaku i jako pierwszy wykorzystasz każdą sprzyjającą okazję. Los może postawić na twojej drodze ludzi z ciekawymi pomysłami na własny biznes. Szukaj pożyczek czy dotacji na rozwinięcie działalności, negocjuj do upadłego, bo dostaniesz lepsze oprocentowanie.

W domu

Zapanuje więcej radości i miłości, a ktoś złośliwy niespodziewanie złagodnieje. Rodzina nauczy się samodzielności. Kusić cię będą nowe pomysły i miejsca, w jakich jeszcze nigdy się do tej pory nie znalazłeś. Popatrzysz z podziwem na ludzi, którzy bez względu na okoliczności realizują swoje pasje i sam zaczniesz spełniać swoje marzenia. Niektórzy krewni na początku cię potępią, ale potem i tak podążą twoim śladem.

W miłości

Czas zacząć żyć tak, aby to tobie było dobrze! Nie poświęcaj wszystkich swoich spraw i zainteresowań dla miłości, nie zmieniaj najważniejszych dla ciebie planów, bo bliska osoba ma zły humor. Każdy musi mieć swój świat i swoją przestrzeń, aby związek był na prawdę udany. Samotne Węże będą atrakcyjne. Nie koncentruj się na swoich wadach, tylko z optymizmem popatrz w przyszłość. Ktoś przedstawi ci osobę, która będzie bardzo dobrze o ciebie pasować. Coś ważnego może z tego być!

Węże urodziły się w dniach:

  • 10.02.1929 - 29.01.1930,
  • 27.01.1941 - 14.02.1942,
  • 14.02.1953 - 2.02.1954,
  • 2.02.1965 - 20.01.1966,
  • 18.02.1977 - 6.02.1978,
  • 6.02.1989 - 26.01.1990,
  • 24.01.2001 - 11.02.2002.

Element: ogień

Siła: yang

Kolor: czerwony

Kierunek: południe, południowy wschód


Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Węża

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer