Horoskop roczny dla urodzonych w roku Węża

Horoskop chiński na 2023 rok dla urodzonych pod znakiem Węża

Miłosława Krogulska

Rok Wodnego Królika (2023)

Urodzonym pod znakiem Węża w 2023 roku wyjątkowo sprzyja szczęście. Rok jednak zacznie się od porządków. Pozbędziesz się tego, co cię ogranicza i życie stanie się przyjemniejsze. Nabierzesz jeszcze więcej odwagi i pewności siebie, a to zapewni ci sukces. Unikaj jednak mieszania się w cudze spory sądowe i kłótnie. Znajomi mogą wykorzystać twoją szczerość i entuzjazm do swoich celów, a potem to ty będziesz musiał godzić zwaśnione strony.

W pracy skupisz się na zdobywaniu idealnej posady, walce o podwyżkę lub zakładaniu własnego biznesu. Śmiało ubiegaj się o kredyty i dotacje, wygrywaj przetargi. Równowaga między życiem prywatnym, a karierą, może jednak być trochę zachwiana. Nie miej wyrzutów sumienia, bo przecież na twoim zawodowym sukcesie wszyscy skorzystają. W wakacje jednak warto będzie zwolnić tempa, zadbać o kondycję i życie miłosne. Ludzie sukcesu wiedzą, że na odpoczynku się nie oszczędza.

W miłości też staniesz się bardziej zdecydowany. Możesz nawet zakończyć trudne związki, które się wypaliły i nie dały ci poczucia bezpieczeństwa. Jeśli jednak jest co ratować, postaw sprawy jasno, a partner się dopasuje. Samotne Węże chętnie sprawdzą, czy szaloną miłość jest im pisana. Flirtuj i szukaj kogoś, przy kim się nie nudzisz. Odważ się zmienić swoje życie, nawet jeśli nie wszyscy będą cię wspierać na nowej drodze. Ważne, żebyś to ty poczuł się szczęśliwy.

Przyjazne znaki

Pies i Owca doskonale zrozumieją, jakie masz poglądy i na czym ci zależy. Z Tygrysem warto dyskutować o ważnych sprawach. Będziecie się wspierać i podzielać te same wartości. Bawół za to zadba, żeby było wesoło. Z nim możesz się bawić lub ruszać na podbój świata.

Szczęśliwy kolor to czerwony.

Twój kamień szlachetny to rubin.

Węże urodziły się w dniach:

  • 10.02.1929 - 29.01.1930,
  • 27.01.1941 - 14.02.1942,
  • 14.02.1953 - 2.02.1954,
  • 2.02.1965 - 20.01.1966,
  • 18.02.1977 - 6.02.1978,
  • 6.02.1989 - 26.01.1990,
  • 24.01.2001 - 11.02.2002.

Element: ogień

Siła: yang

Kolor: czerwony

Kierunek: południe, południowy wschód


Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Węża

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer