Horoskop roczny dla urodzonych w roku Węża

Horoskop chiński na 2017 rok dla urodzonych pod znakiem Węża

Miłosława Krogulska

Rok Ognistego Koguta

Wąż w 2017 roku ma szczęście do ludzi. Będziesz żyć ze wszystkimi w zgodzie, wyjaśniać spory i negocjować trudne sprawy. Odważ się prosić o więcej, sam też bądź cierpliwy i serdeczny.

W pracy zgodna współpraca

Zapowiada się nieco więcej obowiązków, ale jeśli szybko wyplączesz się z różnych konfliktów, to na wszystko wystarczy ci sił. Wiosną nie patrz tylko na swoje korzyści, tylko na dobro całego zespołu lub firmy. Trzeba też będzie komuś pomóc lub kogoś zastąpić. Rok 2017 sprzyja nauce, dlatego podpatruj, jak różne mądre osoby rozwiązują swoje problemy i bierz z nich wzór.

W domu spokój i wygoda

Za rodzinne obowiązki weźmiesz się na poważnie, ale z radością. W pięknie urządzonym domu i pełnej lodówce będziesz czuć się spełniony i gotowy na przyjęcie gości. Chętnie zorganizujesz rodzinny zjazd i zacieśnisz relację z krewnymi, którzy mieszkają za granicą. Przy okazji zakończysz różne konflikty i spory.

W miłości ożywienie

W miłości będzie się działo! Ktoś będzie cię wytrwale podrywał, ale lepiej nie igraj z ogniem! Zadbaj o stały związek, a będziesz miał wsparcie i miłość. Samotne Węże będą miały wielkie powodzenie. Nie wstydź się zrobić pierwszego kroku w kierunku kogoś, kto spełnia twoje oczekiwania. Jednak jeśli nowa sympatia odwodzi cię od nauki lub krytykuje twoje marzenia, to lepiej poszukać kogoś innego.

Węże urodziły się w dniach:

  • 10.02.1929 - 29.01.1930,
  • 27.01.1941 - 14.02.1942,
  • 14.02.1953 - 2.02.1954,
  • 2.02.1965 - 20.01.1966,
  • 18.02.1977 - 6.02.1978,
  • 6.02.1989 - 26.01.1990,
  • 24.01.2001 - 11.02.2002.

Element: ogień

Siła: yang

Kolor: czerwony

Kierunek: południe, południowy wschód


Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Węża

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer