Horoskop roczny dla urodzonych w roku Węża

Horoskop chiński na 2021 rok dla urodzonych pod znakiem Węża

Miłosława Krogulska

Rok Metalowego Bawołu (2021)

Węże od dziecka potrafią doskonale zadbać o swoje interesy. Są pewne siebie, zdecydowane i rozsądnie podchodzą do każdego problemu. Nie boją się pokonywania przeszkód i mają wielką siłę przetrwania. Mimo tego są skromne i oszczędne. Cenią spokojne życie, a rodzina ma dla nich wielką wartość. Nie tracą czasu, bo wiedzą, że życie jest krótkie. Obracają się w dobrym towarzystwie, a ich inwestycje zawsze się opłacają.

Rok 2021 przyniesie wiele nowych szans i ambitnych pomysłów. Poczujesz, że stare miejsca stają się dla ciebie za małe. Wyrośniesz, nabierzesz pewności siebie i będziesz gotowy do odkrywania zupełnie nowych horyzontów. Nie wszyscy w twoim otoczeniu to zrozumieją, ale czas pozostawić za sobą nudę i biedę.

Praca i kariera

Działaj i inwestuj w swoją przyszłość. Opłaci się być czujnym i brać udział w naradach czy szkoleniach. Zdobędziesz ważne wiadomości i w porę zrobisz z nich użytek. Możesz nagle zmienić pracę na lepszą lub szybkim manewrem zdobyć wymarzone, samodzielne stanowisko. Staniesz się o wiele bardziej energiczny i przedsiębiorczy, co może okazać się wyczerpujące. Węże, które uczą się lub studiują, powinny poważnie podejść do obowiązków. Pracujcie systematycznie, aby sesja lub matura zastała was przygotowanych. Jeśli zamierzasz otworzyć własny biznes lub ubiegasz się o kredyt w banku, to będziesz mógł liczyć na postępy i sukces.

Dom i uczucia

Sprzyja ci szczęście w sprawach rodzinnych, pojawi się też szansa na niespodziewaną zyskowną inwestycję. Pochłonie cię wygodne urządzanie się, a zmiana nudnego trybu życia wszystkim się przyda. Twoje odważne decyzje inni wezmą sobie za przykład. Uda ci się dodać odwagi bliskim, a nawet namówisz ich na rozsądne zawodowe decyzje.

W miłości przez cały 2021 rok czekają cię romantyczne chwile. Przestaniesz złościć się i obrażać z byle powodu. W domu i rodzinie zapanuje więcej zgody i miłości. Samotne Węże mają szansę na niezwykły, udany romans. Warto zmienić stare zwyczaje, bo nowa miłość zmieni cię na lepsze.

Hobby i przyjaciele

Nie będzie nudno, czas biec będzie szybko, ale twoje zainteresowania i znajomości zmieniać się będą jak w kalejdoskopie. Jednak różne stare sprawy i wspomnienia wpłyną na twoje sprawy. Poczujesz, że czas wreszcie pożegnać się z niewygodnymi towarzyskimi układami i nudnymi znajomymi. Kiedy zrobisz wokół siebie trochę porządku, szybko pojawią się nowe znajomości. Szukaj ludzi, którzy są inspirujący i od których mógłbyś się czegoś nauczyć. Na kompleksy i plotki szkoda w tym roku twojego czasu.

Przyjazne znaki

Zaprzyjaźnisz się z urodzonymi pod znakiem Bawoła. Jego spokojne podejście bardzo ci zaimponuje. W pracy możesz liczyć na urodzonych pod znakiem Owcy i Królika. Pomogą ci w negocjacjach, przekonają szefa do waszych wspólnych pomysłów.

Uwaga, konflikt

Unikaj konfliktów ze Szczurem i Tygrysem, bo niepotrzebnie stracisz czas i energię, która przyda ci się do ciekawszych spraw i projektów. Pomysły, do których namawiają cię Małpy będą dla ciebie ryzykowne, dlatego dokładnie rozważaj, czy chcesz z nimi współpracować.

Węże urodziły się w dniach:

  • 10.02.1929 - 29.01.1930,
  • 27.01.1941 - 14.02.1942,
  • 14.02.1953 - 2.02.1954,
  • 2.02.1965 - 20.01.1966,
  • 18.02.1977 - 6.02.1978,
  • 6.02.1989 - 26.01.1990,
  • 24.01.2001 - 11.02.2002.

Element: ogień

Siła: yang

Kolor: czerwony

Kierunek: południe, południowy wschód


Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Węża

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer