Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Konia

Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Konia

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Kto urodził się w roku Konia, ten jest niezależny i odważny. Ma szczery i bezpośredni charakter. Lubi aktywne życie i wciąż rozgląda się w poszukiwaniu nowych wyzwań. Ma często bardzo oryginalne poglądy. Łatwo zdobywa uznanie, a nawet popularność.

Koń jest bardzo towarzyski i ma poczucie humoru, które pozwala mu wybrnąć z wielu konfliktów i trudnych sytuacji. Lubi ciężko pracować i chętnie angażuje się w trudne sprawy. Wyznacza sobie wielkie cele i z poświęceniem realizuje swoje zamiary. Szybko się uczy i chętnie zdobywa nowe umiejętności. Zawsze wie, jak ubić korzystny dla siebie interes i bez trudu dociera do wpływowych i ważnych osób. Choć sporo wydaje na zabawę i swoje przyjemności, to zwykle udaje mu się zgromadzić pokaźny majątek.

Koń jest towarzyski i wesoły. Nawet w najtrudniejszych chwilach nie traci nadziei i potrafi zachęcić ludzi do działania. Jest szczery i zazwyczaj nie kryje się ze swoimi poglądami, przez co czasem zraża do siebie delikatniejsze osoby. Koń jest przekonany, że wszyscy podzielają ich poglądy i rzadko pyta innych o zdanie. Ma wielkie poczucie humoru i talent artystyczny. Zwraca uwagę na odpowiedni ubiór i wystrój pomieszczeń, pasjonuje się sztuką i muzyką. Imponują mu osoby wykształcone i oczytane. Sam Koń także chciałby znaleźć się w gronie elity.

Koń najbardziej obawia się samotności, nudy i braku przygód. Chętnie pracuje w zawodach, które wymagają częstych podróży i spotykania się z różnymi ludźmi. Bardzo lubi być podziwiany i stara się z całej siły zasłużyć na pochwały.

Jego największą wadą bywa brak wytrwałości i roztrzepanie. Ma czasem problemy w zorganizowaniu sobie czasu, bo stara się wszystkim pomóc i wszystkich zadowolić. Zwykle Koń potrafi znaleźć sobie mądrych pracowników, którzy pomagają mu pilnować terminów i szczegółów.

Koń nie bywa w życiu samotny i ma wielkie powodzenie w miłości. Otacza się wieloma wielbicielami lub prowadzi skomplikowane flirty. Przywiązuje się do tych osób, które okazują mu szczerość, czułość i troskę. Lubi romantyczne filmy i niezwykłą atmosferę. Pragnie też, aby ukochana osoba podzielała jego pasje i niezwykłe zainteresowania.

Koń ma wiele życiowej energii i nie przejmuje się swoimi słabościami i dolegliwościami. Z tego powodu może nie zauważać, że jego organizm wymaga troski i odpoczynku.

Zaletą urodzonego w roku Konia jest wielki entuzjazm i niespotykana siła przebicia.

Wadą jest upór i brak szacunku dla zdania lub pomysłów innych ludzi.


Horoskop roczny dla urodzonych pod chińskim znakiem Konia

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer