Horoskop roczny dla urodzonych w roku Konia

Horoskop chiński na 2016 rok dla urodzonych pod znakiem Konia

Miłosława Krogulska

Urodzeni pod znakiem Konia w 2016 roku zjednają sobie ludzką sympatię. Otworzysz swoje serce na uczucia i emocje. W twoim związku zapanuje zgoda i radość. Jeśli jesteś samotny, masz szansę znaleźć przyjaciół i drugą połową.

W miłości czekają cię słodkie chwile. Twój związek przetrwa wszystkie burze i zawirowania, łatwiej uzgodnicie wspólne cele. Razem pokonacie wszystkie przeciwności losu. Zamiast przeznaczyć wszystkie pieniądze na remont lub zakupy, wybierz się z partnerem na romantyczny wyjazd. Tobie też należy się coś dobrego od życia!

W domu czeka cię więcej spokoju. Remonty i poważniejsze naprawy uda się szybko zrobić. Będziesz pomagać krewnym w ważnych dla nich sprawach, ale też zainwestujesz w rodzinny biznes. Jedyne, co cię może złościć, to roszczeniowa postawa niektórych krewnych. Ich prośby w drugiej połowie roku mogą cię trochę zdenerwować. Nie zgadzaj się na to, co ci się wcale nie podoba, bo źle na tym wyjdziesz.

Przez przyjaciół będziesz lubiany, a na twoje imprezy przyjdzie mnóstwo gości. To dobry czas, aby zawierać nowe przyjaźnie. Ktoś wartościowy przekona cię do pozytywnych życiowych zmian, a wspólne hobby sprawi, że nie będziesz się nudził. Odkryjecie nowe miejsca i wymyślicie nowe sposoby na wspólne spędzanie czasu.

W pracy bądź pewny siebie i pamiętaj o swoich interesach, zamiast ciągle pomagać innym. Będziesz dobrym współpracownikiem, a inni będą mogli na tobie polegać. Nie zostawisz nikogo w potrzebie. Ktoś ważny doceni cię i powierzy ci zadanie, na którym sporo będziesz mógł zarobić. Druga połowa 2016 roku sprzyja otrzymywaniu kredytów lub dotacji, które rozwiną twój biznes lub umożliwią ci spełnienie marzeń.

Twoje zdrowie będzie wymagać uwagi. Łykaj witaminy, zrób kontrolne badania i uzupełnij to, czego organizmowi brakuje. W 2016 roku potrzebujesz porządnych wakacji, bo twój system nerwowy wymaga regeneracji. Zwróć uwagę na krążenie, a podczas ćwiczeń nie obciążaj zanadto serca.

Konie urodziły się w dniach:

  • 30.01.1930 - 16.02.1931,
  • 15.02.1942 - 4.02.1943,
  • 3.02.1954 - 23.01.1955,
  • 21.01.1966 - 8.02.1967,
  • 7.02.1978 - 27.01.1979,
  • 27.01.1990 - 14.02.1991,
  • 12.02.2002 - 31.01.2003.

Element: ogień

Siła: yang

Kolor: czerwony

Kierunek: południe


Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Konia

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer