Horoskop roczny dla urodzonych w roku Konia

Horoskop chiński na 2019 rok dla urodzonych pod znakiem Konia

Miłosława Krogulska

Rok Ziemskiej Świni (2019)

Konie w 2019 roku będą życzliwe dla ludzi i łatwo znajdą nowych przyjaciół. To dobry rok, aby uczyć się nowych rzeczy, podróżować i poprawiać kondycję.

Kariera

Bądź dobrej myśli, bo choć twoja ciężka praca okaże się opłacalna, ale wiele spraw będzie przebiegać wolniej niż w zeszłych latach. Na wszelki wypadek nie obiecuj więcej, niż jesteś w stanie spełnić i poważnie podchodź do swoich zobowiązań. W pracy nie poświęcaj się tylko dla innych, bo tak przejmiesz się cudzymi problemami, że odbije się to na twoim zdrowiu i stanie portfela. Pomagaj, ale na pierwszym miejscu stawiaj swoje pieniądze i swoją rodzinę, a wtedy wszyscy w pracy będą się bardziej z tobą liczyć i cię szanować.

Rodzina

Zakończą się wreszcie różne urzędowe sprawy, które nie pozwalały się wszystkim skupić się na planach na przyszłość. Będziesz mógł zwolnić tempa, będziesz więcej odpoczywać i dbać o siebie. Zrezygnujesz z tych zajęć, które nie dają ci satysfakcji. Zdrowie, wygoda i święty spokój to cele, jakie uda się zrealizować. Chętnie przemeblujesz dom lub namówisz bliskich na udaną inwestycję. To dobry rok, aby kupować nowe mieszkanie czy lepszy samochód.

Miłość

W miłości czeka cię wiele pokus. Będziesz bardzo atrakcyjny dla płci przeciwnej, dlatego nie drażnij partnera, bo grożą ci sceny zazdrości. Jeśli zachowasz rozsądek, to szczęście cię nie opuści. Samotne Konie nie będą w tym roku marzyć stabilizacji. Pochłoną cię własne zajęcia i ambitne plany. Możesz jednak poważniej zainteresować się kimś, kto zaimponuje ci swoim umiejętnościami. Znajdźcie wspólne hobby, a znajomość będzie się szybko rozwijała.

Konie urodziły się w dniach:

  • 30.01.1930 - 16.02.1931,
  • 15.02.1942 - 4.02.1943,
  • 3.02.1954 - 23.01.1955,
  • 21.01.1966 - 8.02.1967,
  • 7.02.1978 - 27.01.1979,
  • 27.01.1990 - 14.02.1991,
  • 12.02.2002 - 31.01.2003.

Element: ogień

Siła: yang

Kolor: czerwony

Kierunek: południe


Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Konia

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer