10 Festiwal Tarota w Warszawie

Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop roczny dla urodzonych w roku Konia

Horoskop chiński na 2016 rok dla urodzonych pod znakiem Konia

Miłosława Krogulska

Urodzeni pod znakiem Konia w 2016 roku zjednają sobie ludzką sympatię. Otworzysz swoje serce na uczucia i emocje. W twoim związku zapanuje zgoda i radość. Jeśli jesteś samotny, masz szansę znaleźć przyjaciół i drugą połową.

W miłości czekają cię słodkie chwile. Twój związek przetrwa wszystkie burze i zawirowania, łatwiej uzgodnicie wspólne cele. Razem pokonacie wszystkie przeciwności losu. Zamiast przeznaczyć wszystkie pieniądze na remont lub zakupy, wybierz się z partnerem na romantyczny wyjazd. Tobie też należy się coś dobrego od życia!

W domu czeka cię więcej spokoju. Remonty i poważniejsze naprawy uda się szybko zrobić. Będziesz pomagać krewnym w ważnych dla nich sprawach, ale też zainwestujesz w rodzinny biznes. Jedyne, co cię może złościć, to roszczeniowa postawa niektórych krewnych. Ich prośby w drugiej połowie roku mogą cię trochę zdenerwować. Nie zgadzaj się na to, co ci się wcale nie podoba, bo źle na tym wyjdziesz.

Przez przyjaciół będziesz lubiany, a na twoje imprezy przyjdzie mnóstwo gości. To dobry czas, aby zawierać nowe przyjaźnie. Ktoś wartościowy przekona cię do pozytywnych życiowych zmian, a wspólne hobby sprawi, że nie będziesz się nudził. Odkryjecie nowe miejsca i wymyślicie nowe sposoby na wspólne spędzanie czasu.

W pracy bądź pewny siebie i pamiętaj o swoich interesach, zamiast ciągle pomagać innym. Będziesz dobrym współpracownikiem, a inni będą mogli na tobie polegać. Nie zostawisz nikogo w potrzebie. Ktoś ważny doceni cię i powierzy ci zadanie, na którym sporo będziesz mógł zarobić. Druga połowa 2016 roku sprzyja otrzymywaniu kredytów lub dotacji, które rozwiną twój biznes lub umożliwią ci spełnienie marzeń.

Twoje zdrowie będzie wymagać uwagi. Łykaj witaminy, zrób kontrolne badania i uzupełnij to, czego organizmowi brakuje. W 2016 roku potrzebujesz porządnych wakacji, bo twój system nerwowy wymaga regeneracji. Zwróć uwagę na krążenie, a podczas ćwiczeń nie obciążaj zanadto serca.

Konie urodziły się w dniach:

  • 30.01.1930 - 16.02.1931,
  • 15.02.1942 - 4.02.1943,
  • 3.02.1954 - 23.01.1955,
  • 21.01.1966 - 8.02.1967,
  • 7.02.1978 - 27.01.1979,
  • 27.01.1990 - 14.02.1991,
  • 12.02.2002 - 31.01.2003.

Element: ogień

Siła: yang

Kolor: czerwony

Kierunek: południe


Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Konia

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 11W 11. numerze "Astrologii Profesjonalnej" dużo miejsca poświęcamy pracy słynnej amerykańskiej astrolog Joan Quigley, która przez wiele lat doradzała Reaganom. Odszyfrowujemy również zagadkę, jakie naprawdę są Wodniki. Prezentujemy wskazówki, jak interpretować spalone planety w horoskopie urodzeniowym i w progresjach. Opisujemy również znaczenie aspektów Księżyca z Saturnem.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 17W 17. numerze "Tarocisty" skupiamy się na praktyce wróżenia i materialnej stronie życia. Izabela Podlaska-Konkel omawia znaczenie Diabła, który często kusi nas aby mieć więcej i więcej. O Dworze Denarów, jako podstawie naszego codziennego życia, pisze Miłosława Krogulska. Przedstawiamy też wskazówki, jak wybrać strażnika talii i jak nawiązać z nim kontakt. Podajemy rozkłady na sprawy zawodowe.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 10W tym numerze poświęcamy dużo miejsca sprawom szóstego domu. Przyglądamy się zastosowaniu komet na przestrzeni wieków w astrologii mundalnej i urodzeniowej. Piszemy o tym, jak interpretować tranzyty Plutona, uważane za najsilniejsze w życiu każdego człowieka. Opisujemy zasady astrologii azteckiej. Dla tych, którzy pracują ze starymi datami, mamy artykuł na temat stylów liczenia początku roku.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 16W najnowszym numerze "Tarocisty" mamy dla Was duży wybór tekstów dotyczących różnych aspektów kart tarota. Karta Umiarkowanie jest postrzegana przez wielu zarówno początkujących, jak i zaawansowanych tarocistów jako trudną i enigmatyczną. Krzysztof Azarewicz odsłania przed naszymi czytelnikami sekrety karty Żądza w Tarocie Thota. Prezentujemy szczegółową analizę Dworu Kielichów i czwórek.

Zamów aktualny numer