Horoskop roczny dla urodzonych w roku Konia

Horoskop chiński na 2017 rok dla urodzonych pod znakiem Konia

Miłosława Krogulska

Rok Ognistego Koguta

W pracy przypływ ambicji

Powodzenie finansowe będzie ci bardzo sprzyjać, ale nic nie przyjdzie samo. Sukces zależy od ciebie, nie bądź zbyt skromny i układny. Wiosną czas na nowe zadania. Szef się zmieni, pojawią się nowi klienci. Wreszcie uda się zrobić to, na co do tej pory nie miałeś siły lub możliwości. Zawarte w 2017 roku umowy okażą się bardzo opłacalne, możesz też starać się o dotacje czy kredyty.

W domu więcej przyjemności

Zamiast na wszystkim oszczędzać, postanowisz zapewnić rodzinie wygody. Z ochotą zabierzesz się za przebudowę lub remont. Twoja rodzina przywita z zachwytem wszystkie te pomysły. Będzie też więcej okazji do wspólnego świętowania. To dobry rok, aby urządzać huczne rocznice i większe imprezy. Załagodzisz stare konflikty, a przy okazji zdobędziesz poparcie w ważnej dla ciebie sprawie.

W miłości zamieszanie

Będziesz wszystko wiedział lepiej! Zanim podejmiesz ważną decyzję, pytaj partnera, bo nie wszystkie niespodzianki będą mu się podobać. Zwłaszcza latem postaraj się więcej rozmawiać, a mniej złościć się i dąsać.

Samotne Konie porzucą wielbicieli, którzy nie rokują postępów w związku. Szybko pojawi się szansa na ważną znajomość, uważaj w pracy lub podczas służbowej podróży.

Konie urodziły się w dniach:

  • 30.01.1930 - 16.02.1931,
  • 15.02.1942 - 4.02.1943,
  • 3.02.1954 - 23.01.1955,
  • 21.01.1966 - 8.02.1967,
  • 7.02.1978 - 27.01.1979,
  • 27.01.1990 - 14.02.1991,
  • 12.02.2002 - 31.01.2003.

Element: ogień

Siła: yang

Kolor: czerwony

Kierunek: południe


Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Konia

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer