Horoskop roczny dla urodzonych w roku Konia

Horoskop chiński na 2018 rok dla urodzonych pod znakiem Konia

Miłosława Krogulska

Rok Ziemskiego Psa (2018)

Urodzeni pod znakiem Konia potrafią podejmować szybkie decyzje i nie przegapią żadnej okazji, aby poprawić swoją sytuację. Koń jest symbolem inteligencji, wiary w siebie i odwagi. Konie nie popełniają błędów, bo chętnie korzystają z cudzych doświadczeń i bardzo łatwo się uczą. O swoich zaletach nie mówią zbyt wiele, żyją po swojemu i są bardzo niezależne.

W 2018 roku Konie będą w doskonałej kondycji. Uda ci się zakończyć stary konflikt lub inną trudną sprawę, która spędzała ci sen z powiek w poprzednich latach. Możesz liczyć na ważne towarzyskie wydarzenia, których finał trochę cię jednak zaskoczy. Na weselach czy chrzcinach będzie trochę skandali. Nie przeżywaj plotek, a jeśli trzeba to pomagaj w zawarciu zgody.

Pieniądze

Nareszcie poprawa sytuacji! Rok 2018 sprzyja zdobywaniu lepszej posady, wygranej walce o podwyżkę lub zdobyciu funduszy na założenie własnego biznesu. Trzeba będzie wydać więcej na podróże i naukę, ale szybko się to zwróci. Majętne Konie będą inwestować w nowe branże, a powodzenie będzie im sprzyjać. To także dobry rok, aby kupować mieszkanie lub ziemię.

Kariera

Zapowiada się więcej ambitnych spraw, z którymi będziesz musiał się szybko zmierzyć. Warto wziąć sprawy we własne ręce. Konie mogą w roku 2018 zdobyć władzę nad innymi ludźmi, ale muszą być sprawiedliwe i odpowiedzialne. Jeśli przesadzisz w swoich wymaganiach lub zaczniesz kogoś faworyzować, ktoś zacznie spiskować przeciwko tobie. Lepiej trzymać się przepisów i zasad, a rok będzie wyjątkowo udany.

Miłość

Będziesz walczyć o ważne dla was wspólne sprawy. Lepiej jednak unikać decydowania za bliską ci osobę. Ktoś może źle zrozumieć powody, dla których tak bardzo interesujesz się jego sprawami. Pozwól ukochanej osobie robić tak, jak jej się podoba, a w związku wszystko wspaniale się poukłada. Samotne Konie będą flirtować, ale aż do jesieni mogą być zmienne i nieprzewidywalne. Najważniejsza będzie wolność!

Konie urodziły się w dniach:

  • 30.01.1930 - 16.02.1931,
  • 15.02.1942 - 4.02.1943,
  • 3.02.1954 - 23.01.1955,
  • 21.01.1966 - 8.02.1967,
  • 7.02.1978 - 27.01.1979,
  • 27.01.1990 - 14.02.1991,
  • 12.02.2002 - 31.01.2003.

Element: ogień

Siła: yang

Kolor: czerwony

Kierunek: południe


Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Konia

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer