Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop roczny dla urodzonych w roku Konia

Horoskop chiński na 2015 rok dla urodzonych pod znakiem Konia

Miłosława Krogulska

Konie w 2015 roku zakończysz nieudane związki i znajdziesz czas na swoje zainteresowania. Pochłoną cię sprawy związane z rozwojem wewnętrznym i sztuką.

Kariera

Sprawy zawodowe biec będą spokojnym rytmem, bo nie jest to rok, w którym powinieneś ryzykować lub wprowadzać na siłę różne radykalne zmiany. Lepiej trzymać się jak najdalej od ryzykownych decyzji i ludzi, którzy cię poganiają. To dobry rok, aby zdobywać nowe umiejętności, a nawet szukać sobie lepszej pracy. Nie stawiaj jednak wszystkiego na jedną kartę i nie rzucaj posady, jeśli nowa oferta nie jest pewna. Będziesz miał dobrą rękę do kredytów lub pożyczek, ale o wszystkim decyduj powoli i rozsądnie.

Rodzina

Dużo szczęśliwych wydarzeń dotyczyć będzie także domu i rodziny. Ktoś odniesie sukces, który bardzo ci zaimponuje. Różne uroczystości i wizyty będą szczególnie wzruszające. Będziesz skoncentrowany na domowych zadaniach, a w waszych rachunkach zagości wreszcie więcej porządku. Uda ci się odzyskać stare długi i należności. Jeśli marzysz o niezwykłej wakacyjnej podróży, to już od początku roku warto zacząć na nią oszczędzać.

Miłość

W miłości czeka cię więcej spokoju, a zamężne Konie będą planować powiększenie rodziny lub rozbudowę domu. Jeśli chcesz, aby w związku było tak, jak lubisz, to musisz zacząć o tym mówić, a nie dawać to do zrozumienia. W tym roku znów będziecie zgodnie współpracować. Samotne Konie mają szansę na romans, który wiele w ich życiu zmieni. Staniesz się bardziej pogodny i nabierzesz więcej zaufania.

Konie urodziły się w dniach:

  • 30.01.1930 - 16.02.1931,
  • 15.02.1942 - 4.02.1943,
  • 3.02.1954 - 23.01.1955,
  • 21.01.1966 - 8.02.1967,
  • 7.02.1978 - 27.01.1979,
  • 27.01.1990 - 14.02.1991,
  • 12.02.2002 - 31.01.2003.

Element: ogień

Siła: yang

Kolor: czerwony

Kierunek: południe


Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Konia

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 11W 11. numerze "Astrologii Profesjonalnej" dużo miejsca poświęcamy pracy słynnej amerykańskiej astrolog Joan Quigley, która przez wiele lat doradzała Reaganom. Odszyfrowujemy również zagadkę, jakie naprawdę są Wodniki. Prezentujemy wskazówki, jak interpretować spalone planety w horoskopie urodzeniowym i w progresjach. Opisujemy również znaczenie aspektów Księżyca z Saturnem.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 17W 17. numerze "Tarocisty" skupiamy się na praktyce wróżenia i materialnej stronie życia. Izabela Podlaska-Konkel omawia znaczenie Diabła, który często kusi nas aby mieć więcej i więcej. O Dworze Denarów, jako podstawie naszego codziennego życia, pisze Miłosława Krogulska. Przedstawiamy też wskazówki, jak wybrać strażnika talii i jak nawiązać z nim kontakt. Podajemy rozkłady na sprawy zawodowe.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 10W tym numerze poświęcamy dużo miejsca sprawom szóstego domu. Przyglądamy się zastosowaniu komet na przestrzeni wieków w astrologii mundalnej i urodzeniowej. Piszemy o tym, jak interpretować tranzyty Plutona, uważane za najsilniejsze w życiu każdego człowieka. Opisujemy zasady astrologii azteckiej. Dla tych, którzy pracują ze starymi datami, mamy artykuł na temat stylów liczenia początku roku.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 16W najnowszym numerze "Tarocisty" mamy dla Was duży wybór tekstów dotyczących różnych aspektów kart tarota. Karta Umiarkowanie jest postrzegana przez wielu zarówno początkujących, jak i zaawansowanych tarocistów jako trudną i enigmatyczną. Krzysztof Azarewicz odsłania przed naszymi czytelnikami sekrety karty Żądza w Tarocie Thota. Prezentujemy szczegółową analizę Dworu Kielichów i czwórek.

Zamów aktualny numer