Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Kozy

Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Kozy

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Kto urodził się w roku Kozy, ten jest ostrożny i przewidujący. Wierzy w dobry los i ma filozoficzną naturę. We wszystkich wydarzeniach stara się dostrzegać przejawy wyższego porządku.

Koza nie przepada za zmianami i niespodziankami. Pragnie, aby jej życie było uporządkowane i spokojne. Ryzykowne sytuacje i trudne problemy męczą Kozę i sprawiają, że czuje się poganiana i zestresowana. Urodzeni w roku Kozy cenią ciszę i porządek. Z tego powodu Koza nie pragnie władzy czy innych przywilejów, które naraziłyby ją na konfrontację z innymi ambitnymi osobami. Stara się odpowiadać tylko za siebie, unika doradzania i bez potrzeby nie wtrąca się cudze sprawy.

Nie lubi podejmować ryzykownych decyzji i często długo marudzi i zwleka zanim się na coś zdecyduje. Chętnie zasięga porad i opinii różnych osób, a nad szczegółami debatuje w nieskończoność.

Koza jest pracowita i wytrwała, ale potrafi też sprytnie zrzucać swoje obowiązki na innych. Ma wielu pomocników i zastępców. Szybko się uczy, łatwo zdobywa zaufanie ważnych osób i jest lubiana przez współpracowników. Nie lubi monotonnych zajęć i czasem bywa bardzo zapominalska. Sprzyja jej szczęście w sprawach materialnych, ale wiele pieniędzy wydaje na swoje wygody i przyjemności. Ceni sztukę i zna się na urządzaniu domu. Jest towarzyska i ma oddanych przyjaciół, których chętnie zaprasza i gości. Koza lubi wakacyjne wyjazdy, ale niechętnie wybiera się w naprawdę długie podróże. Bardzo przywiązuje się do całego swojego otoczenia. Jest idealistką i chętnie działa społecznie lub w imię różnych ideałów.

Wierzy, że dzięki jej staraniom świat stanie się chociaż trochę lepszy. Swoje pomysły realizuje z wielką odwagą i poświęceniem. Chętnie pomaga bliskim ludziom i zawsze stara się naprawić szkody, jakie zdarzyło jej się wyrządzić innym. Nie lubi oszustw i trzyma się z dala od plotek oraz intryg. Z tego powodu wiele osób powierza Kozie swoje tajemnice i sekrety. Niektórzy jednak starają się wykorzystać dobre serce i dobroduszność Kozy. Koza nie potrafi się długo gniewać, choć nie zaufa ponownie osobie, która ją zraniła.

Koza ma romantyczną duszę, lubi flirty i romantyczne znajomości. W miłości łatwo ulega emocjom.

Zdrowie Kozy jest delikatne i wymaga dbałości. Koza przykłada wagę do zdrowej diety i wygodnego stylu życia.

Zaletą urodzonego w roku Kozy jest pogoda ducha i odwaga, którą Koza wykazuje w trudnych chwilach.

Wadą jest tendencja do marudzenia i narzekania, którą samej Kozie trudno nieraz powściągnąć.


Horoskop roczny dla urodzonych pod chińskim znakiem Kozy

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer