Horoskop roczny dla urodzonych w roku Owcy

Horoskop chiński na 2016 rok dla urodzonych pod znakiem Owcy

Miłosława Krogulska

Urodzonym pod znakiem Owcy w 2016 roku sprzyja powodzenie w miłości. Odnajdziesz drugą połowę, związek rozkwitnie. Życie będzie spokojniejsze, a twoje sprawy zmierzać będą w dobrym kierunku.

W miłości znajdziesz szczęście. Rok 2016 sprzyja budowaniu trwałych relacji. Możesz teraz podejmować poważne życiowe decyzje, takie jak ślub czy zakup mieszkania. Rodzina będzie cię bardzo wspierać w uczuciowych decyzjach. Samotne Owce łatwo znajdą kogoś do pary. Nie bądź nieśmiały i daj się poderwać komuś, kto cierpliwie cię adoruje.

W domu zaczniesz słuchać dobrych rad, będziesz wyrozumiały i spokojny. Rozmawiaj o uczuciach swoich bliskich, zainteresuj się psychologią. Warto poznać inny punkt widzenia, częściej rozmawiać z krewnymi. Dzięki temu unikniesz nerwów i niespodzianek, a także łatwiej zapanujesz nad swoimi nastrojami. Zapanuje zgoda, a to sprzyja rodzinnym spotkaniom.

Wśród przyjaciół nie będzie problemów. Będziesz się cieszyć z cudzych sukcesów. Pojawią się też nowi, sympatyczni sąsiedzi, z którymi chętnie się zaprzyjaźnisz. Bądź uprzejmy, ale nie daj się wplątać w cudze interesy. Rok 2016 sprzyja udanym podróżom. Lepiej jednak odpoczniesz w Polsce, niż na dalekich egzotycznych plażach.

W pracy zachwycisz się zupełnie nowym pomysłem, ale gdy emocje opadną, szybko wrócisz do tego, co się bardziej opłaci. Nie rzucaj się w branże, których zupełnie nie znasz, tylko najpierw zdobądź ważne informacje. Wybieraj ostrożnie nowe zadania, a przede wszystkim postaraj się być bardziej wytrwały i skoncentrowany. Doprowadzaj sprawy do końca, bo wtedy masz szansę na wielki zawodowy sukces. Koniec roku sprzyja 2016 przyniesie ci większe niż w poprzednich latach zyski.

Twoje zdrowie będzie dobre, nabierzesz sił i wigoru. Zadbaj o oczy i nie oszczędzaj na dobrych okularach. Warto uprawiać więcej sportu, spacerować lub regularnie ćwiczyć. Świeże powietrze przyda się twoim płucom, jeśli palisz to w tym roku koniecznie rzuć ten nałóg.

Kozy urodziły się w dniach:

  • 17.02.1931 - 5.02.1932,
  • 5.02.1943 - 24.01.1944,
  • 24.01.1955 - 11.02.1956,
  • 9.02.1967 - 29.01.1968,
  • 28.01.1979 - 15.02.1980,
  • 15.02.1991 - 3.02.1992,
  • 1.02.2003 - 21.01.2004.

Element: ziemia

Siła: yin i yang

Kolor: żółty

Kierunek: południe, południowy zachód


Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Owcy

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer