Horoskop roczny dla urodzonych w roku Owcy

Horoskop chiński na 2017 rok dla urodzonych pod znakiem Owcy

Miłosława Krogulska

Rok Ognistego Koguta

Owce w 2017 zgarną pochwały. Zostaniesz nagrodzony za swoje sukcesy, a większość błędów ujdzie ci na sucho. Działaj odważnie i z niczym nie zwlekaj!

W pracy szybkie postępy

Czekają cię nowe, lepiej płatne zadania i więcej okazji do bywania w wielkim świecie. Będziesz reprezentować firmę lub walczyć z konkurencją na pierwszej linii frontu. Rok 2017 sprzyja zdobywaniu atrakcyjnej posady i większym niż w poprzednich latach zyskom finansowym. Być może nowa propozycja okaże się tak korzystna, że odważysz się zmienić pracę lub przeprowadzić. Choć będziesz miał wiele energii i dobrych chęci, to zadbaj o zdrowie i równowagę, w wakacje odpocznij.

W domu zrobi się wygodnie

Rok 2017 sprzyja inwestycjom w dom. Ważne staną się dla ciebie sprawy komfortu i wygody. Zbierzesz siły i zajmiesz się wreszcie wszystkimi zaległymi rodzinnymi sprawami. Będziesz rozbudowywać dom, przeprowadzać remont lub zdecydujesz się na zakup nowego mieszkania. Twoje artystyczne pasje dadzą o sobie znać. Zanim jednak zdecydujesz się pomalować ściany na niebanalny kolor, porozmawiaj z rodziną.

W miłości więcej bezpieczeństwa

Postanowisz bardziej popracować nad związkiem. Zażądasz, aby partner miał dla ciebie więcej czasu i starał się o rodzinę. Postawisz na swoim i znajdziesz w bliskiej osobach prawdziwe oparcie. Samotne Owce będą zachwycać, ale trudno jednak będzie ci zdecydować na jednego z pośród licznych adoratorów. Wspólna podróż może być prawdziwym testem dla nowej znajomości.

Kozy urodziły się w dniach:

  • 17.02.1931 - 5.02.1932,
  • 5.02.1943 - 24.01.1944,
  • 24.01.1955 - 11.02.1956,
  • 9.02.1967 - 29.01.1968,
  • 28.01.1979 - 15.02.1980,
  • 15.02.1991 - 3.02.1992,
  • 1.02.2003 - 21.01.2004.

Element: ziemia

Siła: yin i yang

Kolor: żółty

Kierunek: południe, południowy zachód


Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Owcy

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer