Horoskop roczny dla urodzonych w roku Owcy

Horoskop chiński na 2020 rok dla urodzonych pod znakiem Owcy

Miłosława Krogulska

Rok Metalowego Szczura (2020)

Przed Tobą udany rok. Zajmiesz się domem i rodziną, docenisz drobne, codzienne przyjemności.

W pracy

Sukces jest w zasięgu ręki, a więc nie złość się na nadmiar obowiązków, tylko wyciągaj wnioski ze wszystkich dobrych rad. Masz szansę nauczyć się wielu pożytecznych umiejętności. Skupisz na sobie uwagę i pokażesz się z jak najlepszej strony. A jeśli szukasz lepszego zajęcia, to bądź nastawiony na odniesienie sukcesu. Rok nie sprzyja jednak wielkim wydatkom, a raczej gromadzeniu zasobów. Kiedy odniesiesz sukces, uważaj, aby nie poniosły cię duma czy pycha, bo zaraz ktoś zacznie ci szkodzić.

W domu

Przypomnisz sobie o różnych zaległościach, na początku roku wypiszesz wszystkie ważne sprawy do załatwienia. Działaj, ale pamiętaj, że twoi bliscy mogą nie mieć ochoty na ambitne zadania. Jeśli chcesz postawić na swoim, to musisz sprytnie zachęcić ich do działania lub nawet obiecać nagrodę. Warto razem spędzać więcej wolnego czasu, a w wakacje wyjechać na dłuższy urlop.

W miłości

Nie grozi ci smutek ani samotność. Mimo dobrej passy możesz być trochę zazdrosny o bliską osobę. Dojdziesz do wniosku, że oddalacie się od siebie i postanowisz więcej rzeczy robić we dwoje. W twoim związku zapanuje więcej zgody, jeśli machniesz ręką na drobne wady partnera i przestaniesz wszędzie dopatrywać się problemów.

Samotne Barany będą optymistyczne. Masz szansę znaleźć swoją prawdziwą drugą połowę w podróży lub poznasz kogoś przez Internet.

Kozy urodziły się w dniach:

  • 17.02.1931 - 5.02.1932,
  • 5.02.1943 - 24.01.1944,
  • 24.01.1955 - 11.02.1956,
  • 9.02.1967 - 29.01.1968,
  • 28.01.1979 - 15.02.1980,
  • 15.02.1991 - 3.02.1992,
  • 1.02.2003 - 21.01.2004.

Element: ziemia

Siła: yin i yang

Kolor: żółty

Kierunek: południe, południowy zachód


Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Owcy

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer