Horoskop roczny dla urodzonych w roku Owcy

Horoskop chiński na 2023 rok dla urodzonych pod znakiem Owcy

Miłosława Krogulska

Rok Wodnego Królika (2023)

W 2023 roku urodzeni pod znakiem Owcy wyznaczą sobie ambitne życiowe cele. Poczujesz, że jesteś gotowy na rozwój i postępy w każdej dziedzinie życia. Jeśli ktoś sądzi inaczej, to przestaniesz się go słuchać. Trudności z poprzednich lat wreszcie okażą się możliwe do pokonania. Koło ciebie pojawi się więcej życzliwych ludzi, a przyjaźnie teraz zawarte przetrwają.

W pracy szybko pojawi się okazja, aby zdobyć to, co wydawało się trudne. W 2023 roku inwestuj przede wszystkim w swój rozwój. Zaczynaj studia lub rozwijaj się, a przegonisz konkurencję. Możesz teraz zdobyć nowy zawód, założyć własną firmę lub dodatkowo zarobisz na swoim hobby. Nowe pomysły przyniosą ci większe pieniądze, a otoczenie będzie ci pomagać. Ktoś, kto rzucał ci kłody pod nogi, teraz będzie cię chwalił i stawiał innym za wzór do naśladowania. W domu czas na zaległe remonty lub naprawy, ale nie bierz zbyt wielu kredytów, bo w kolejnych latach też czekać cię będą różne inwestycje.

W miłości za dbaj o romantyczną atmosferę, pielęgnuj wspólne rytuały. Samotne Owce będą gotowe na stały związek. Możesz poczuć coś więcej do osoby, z którą masz wspólne pasje. Twoje relacje z przyjaciółmi będą dobre, ale lojalność i szczerość będą dla ciebie bardzo ważne. Jeśli ktoś cię obgadywał lub szkodził, to bez żalu pozbędziesz się go ze swojego otoczenia.

Przyjazne znaki

Świnia i Pies będą cię wspierać w każdej trudnej sprawie. Smok będzie miał trafne spostrzeżenia, możesz śmiało zasięgać u niego porady w trudniejszych sprawach zawodowych. Z Bawołem odpoczniesz od rutyny, razem będziecie się dobrze bawić na większych imprezach.

Szczęśliwy kolor to złoty.

Twój kamień szlachetny to cytryn.

Kozy urodziły się w dniach:

  • 17.02.1931 - 5.02.1932,
  • 5.02.1943 - 24.01.1944,
  • 24.01.1955 - 11.02.1956,
  • 9.02.1967 - 29.01.1968,
  • 28.01.1979 - 15.02.1980,
  • 15.02.1991 - 3.02.1992,
  • 1.02.2003 - 21.01.2004.

Element: ziemia

Siła: yin i yang

Kolor: żółty

Kierunek: południe, południowy zachód


Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Owcy

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer