Horoskop roczny dla urodzonych w roku Kozy

Horoskop chiński na 2018 rok dla urodzonych pod znakiem Kozy

Miłosława Krogulska

Rok Ziemskiego Psa (2018)

Urodzeni pod znakiem Kozy nie dbają zbytnio o materialne sprawy, ale fortuna wcale nie ma im tego za złe. Koza jest symbolem intuicji, a nawet przebłysku geniuszu. Kozy podchodzą lekko do obowiązków, ale ich odkrywcze pomysły potrafią przynieść im spore pieniądze. Mają też talent do dziedzin związanych z doradztwem i prawem.

W 2018 roku Kozy będą szukać okazji do wykazania się, a nawet zdobycia popularności. Obudzi się w tobie ambicja i popchnie was w stronę zupełnie nowych zadań Wszystko, co nowe, wzbudzi zainteresowanie. Będzie więcej podróży i związanego z nimi zamieszania. Wiele ważnych dla ciebie spraw uda się szybko przeforsować i zmienić na lepsze. Pozbędziesz się niewygodnych znajomości, nadrobisz starty finansowe i nauczysz się tego, o czym zawsze marzyłeś.

Pieniądze

Będzie ich więcej, ale nie pozwól, aby w 2018 roku zyski przysłoniły wam cały świat! Jeśli w pogoni za własnymi korzyściami kogoś skrzywdzisz, to niewiele na tym zyskasz. Pierwsza połowa roku sprzyja szybkim decyzjom i udanym zakupom. W drugiej połowie roku będziesz miał talent do zyskownych interesów. Wokół ciebie pojawią się wtedy życzliwe osoby, będziesz miał dobrą rękę do kredytów lub pożyczek.

Kariera

Czeka cię zamieszanie w zawodowych sprawach, ale zmiany wyjdą ci na dobre. Zajęcie, które wykonujesz, zacznie cię trochę nudzić. To dobry czas, aby zdobywać nowe umiejętności, a nawet szukać sobie lepszej pracy. Nie stawiaj jednak wszystkiego na jedną kartę i nie rzucaj posady, jeśli nowa oferta nie jest pewna. Jesienią okaże się, że różne zbiegi okoliczności tak się ułożyły, że będziesz miał szansę zdobyć dokładnie to, o czym marzyłeś.

Miłość

Będziesz chciał być teraz rozumiany i kochany, mimo tego możesz mieć problemy z dogadaniem się w związku. Ty będziesz coś jasno mówić, ale partner może nie mieć teraz cierpliwości, aby cię wysłuchać i zrozumieć. Gdy bliska ci osoba upora się z obowiązkami, wtedy wszystko ci wynagrodzi. Jeśli jednak uznasz, że to celowe działanie, postaw sprawę jasno i nie pozwól się nikomu źle traktować. Długo nie będziesz sam, bo szybko znajdzie się ktoś, kto cię chętnie pocieszy.

Kozy urodziły się w dniach:

  • 17.02.1931 - 5.02.1932,
  • 5.02.1943 - 24.01.1944,
  • 24.01.1955 - 11.02.1956,
  • 9.02.1967 - 29.01.1968,
  • 28.01.1979 - 15.02.1980,
  • 15.02.1991 - 3.02.1992,
  • 1.02.2003 - 21.01.2004.

Element: ziemia

Siła: yin i yang

Kolor: żółty

Kierunek: południe, południowy zachód


Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Kozy

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer