Horoskop roczny dla urodzonych w roku Owcy

Horoskop chiński na 2021 rok dla urodzonych pod znakiem Owcy

Miłosława Krogulska

Rok Metalowego Bawołu (2021)

Owce są eleganckie, uprzejme i cierpliwe. Nie lubią konfliktów i rywalizacji, a w swoim postępowaniu kierują się dobrem wszystkich istot. Wolą rozwijać się duchowo, niż gromadzić dobra materialne, ale bieda im nie grozi. W sprawach finansowych ufają intuicji i doskonale na tym wychodzą. Ich odkrywcze pomysły potrafią przynieść im majątek. Owce są lubiane, bo nie dzielą ludzi na kategorie. Można liczyć na ich pomoc i wsparcie.

W 2021 roku będzie ci się o wiele lepiej powodzić, a praca z poprzednich lat wreszcie przyniesie bardzo dobre efekty. Pomożesz też innym ludziom trochę mocniej stanąć na nogach. Czy w pracy, czy w miłości, żaden kryzys ci teraz nie grozi. Nowe wyzwania i nowe przygody sprawią, że na odpoczynek trochę zabraknie ci czasu. Zadbaj o swoją wygodę, a na urlop jedź w spokojne miejsce. Przyjemności i spotkania z przyjaciółmi dodadzą ci jeszcze więcej pozytywnej energii.

Praca i kariera

Bądź konsekwentny i życzliwy ludziom, a wszystko ułoży się zgodnie z twoimi oczekiwaniami. Przypadkowa rozmowa lub błaha plotka mogą być początkiem korzystnych zmian w twojej karierze. Uda ci się jednak uporządkować ważne sprawy i tak ułożyć plan zajęć, że będziesz mniej zabiegany i zmęczony. Twoje zawodowe decyzje okażą się trafne, ale nie wszystkim w twoim otoczeniu się będą podobać. Nie obrażaj się na swoich współpracowników, ale też nie ustępuj. Jeśli poszukujesz lepszej posady, to szczęście najbardziej sprzyja ci w bankach, urzędach i wielkich biurach. Jeśli czekasz na awans lub szukasz lepszej pracy, to jest właśnie ten moment, kiedy wszystko co dobre może się zdarzyć.

Dom i uczucia

Więcej niż zwykle rodzinnych spraw zależeć będzie od tego, co postanowisz. Krewni będą czegoś od ciebie chcieli, co jest bardzo miłe, ale może stać się męczące. Pomagaj, ale w granicach rozsądku. Niektórzy powinni wreszcie sami zabrać się do pracy, a nie tylko wymagać, że będziesz na każde ich skinienie! Pamiętaj, że twoje interesy też są ważne.

Rok 2021 sprzyja dbaniu o urodę i kondycję, co szybko przełoży się na jakość twojego związku. Pokus będzie wiele, spróbuj zapanować nad namiętnościami, jeżeli nie chcesz kłopotów. Dbaj o dobrą atmosferę w związku. Samotne Owce poczują się wolne i jeszcze bardziej niezależne. Będziesz zwodzić płeć przeciwną i flirtować do woli. Dopiero na pod koniec roku poczujesz się zmęczony randkami w ciemno i flirtami z nieznajomymi. Zapragniesz spokoju i stałego związku. Okaże się, że ktoś czekał na ciebie cierpliwie.

Hobby i przyjaciele

Wykorzystasz każdą okazję, aby zakończyć niepotrzebne towarzyskie konflikty. Wokół ciebie zrobi się milej i spokojniej. Będziesz zapraszamy na ciekawe spotkania, a ludzie chętnie opowiedzą ci o swoich troskach. Dzięki temu uda ci się pomóc i dodać otuchy niejednej osobie. Spełnij czyjeś marzenia, a od razu poczujesz się zadowolony i jeszcze bardziej potrzebny.

Przyjazne znaki

Pomagać ci będą urodzeni pod znakiem Bawołu i Smoka. Razem osiągniecie więcej, będziecie dodawać sobie odwagi i wzajemnie inspirować się do działania. Z Psem odkryjecie wspólne hobby i odpoczniecie, to dobry kompan na wakacje.

Uwaga, konflikt

Unikaj współpracy z Koniem, bo będzie wymagał od ciebie posłuszeństwa.

Z bardzo ambitną Małpą także możliwe są trudności. Jej pomysły będą wspaniałe, ale ona na nich najwięcej skorzysta, a ty się porządnie napracujesz.

Kozy urodziły się w dniach:

  • 17.02.1931 - 5.02.1932,
  • 5.02.1943 - 24.01.1944,
  • 24.01.1955 - 11.02.1956,
  • 9.02.1967 - 29.01.1968,
  • 28.01.1979 - 15.02.1980,
  • 15.02.1991 - 3.02.1992,
  • 1.02.2003 - 21.01.2004.

Element: ziemia

Siła: yin i yang

Kolor: żółty

Kierunek: południe, południowy zachód


Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Owcy

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer