Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Małpy

Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Małpy

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Kto urodził się w roku Małpy, ten jest spostrzegawczy, towarzyski i ciekawski. Pragnie, aby jego życie pełne było spotkań z ciekawymi ludźmi i podróży, które pozwolą mu zdobywać coraz to nowe wiadomości i umiejętności.

Małpa jest dobrym obserwatorem i interesuje się wszystkim, co widzi dookoła. Lubi się uczyć i ma doskonałą pamięć. Bywa też przebiegła i potrafi trzymać w tajemnicy swoje sprawy. Łatwo nawiązuje kontakt z ludźmi, ma wielu ciekawych przyjaciół i wpływowych znajomych nie tylko w swoim mieście, ale w całym kraju. Uwielbia przeprowadzać się, podróżować i zwiedzać coraz to nowe miejsca. Wspaniale opowiada i śpiewa, a jej uwagi są niezwykle zabawne i celne. Potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji i z tego powodu często bywa proszona o pośrednictwo lub pomoc w różnych towarzyskich sprawach.

Małpa nie jest przesadnie ambitna czy cierpliwa, rzadko bywa dokładna lub punktualna. Potrafi za to ułożyć sprytny plan działania, a nawet wykorzystać błędy innych. Chętnie współpracuje z ludźmi, choć czasami zbyt wiele uwagi poświęca nieistotnym szczegółom i towarzyskim plotkom. Wytrwale zbiera i zapamiętuje wszystkie informacje, jakie tylko znajdzie. Kiedy się z kimś pokłóci, to nie waha się wykorzystać tego, o czym się dowiedziała. Bywa czasem niepotrzebnie mściwa, a nawet okrutna. Ceni sobie wolność i nie lubi słuchać rozkazów, przez co czasem w pracy popada w kłopoty. Na każdy temat na własne zdanie i wcale się z tym nie kryje. Chętnie zaczyna nowe sprawy, a potem przekazuje je innym i ochoczo znajduje sobie następne dziedziny.

Małpie sprzyja szczęście w zawodach, które związane są z mediami, edukacją i podróżami. Ich wadą jest krótka pamięć i wielka gadatliwość. Aby zadowolić słuchaczy i zyskać ich podziw niektóre Małpy posuwają się za daleko.

Małpy nie są zbyt romantyczne i nawet na randce znajdą powód do żartów. Lubią flirtować i zawierać nowe znajomości, ale nie są przesadnie kochliwe. Mimo to nigdy nie narzekają na brak wielbicieli. Nastroje i zachcianki Małp są jednak bardzo zmienne, a one same czasem obrażają się na bliskie osoby bez poważniejszego powodu.

Zdrowie Małpy wymaga troski, bo Małpy często nie dbają o dietę i kondycję. Są zadowolone, kiedy ktoś się o nie troszczy i przypomina im o ważnych sprawach.

Zaletą urodzonych w roku Małpy jest błyskotliwa inteligencja i wielki urok osobisty.

Wadą bywa skłonność do plotek i zapominalstwo, przez które Małpy niepotrzebnie tracą wiele wspaniałych okazji.


Horoskop roczny dla urodzonych pod chińskim znakiem Małpy

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer