Horoskop roczny dla urodzonych w roku Małpy

Horoskop chiński na 2021 rok dla urodzonych pod znakiem Małpy

Miłosława Krogulska

Rok Metalowego Bawołu (2021)

Małpy prowadzą bardzo interesujące życie. Szukają coraz to nowych inspiracji, chętnie zmieniają swoje zainteresowania i stawiają przed sobą bardzo ambitne cele. Godzą ze sobą życie zawodowe, rodzinę i kilka różnych hobby. Mają wiele talentów i możliwości. Pieniądze łatwo do nich przychodzą, a Małpy mają na co je wydawać. Są lubiane, bo nikt się przy nich nie nudzi. Przydają się tam, gdzie trzeba dodać komuś wiary w siebie i optymizmu.

W 2021 roku nie przegapisz żadnej korzystnej okazji. Będziesz otwarty na nowe znajomości i idee. Każde wydarzenie będziesz traktować jak okazję do nauki i rozwoju. Dzięki takiej postawie będziesz niezwykle skuteczny. Staniesz się jeszcze bardziej pewny siebie, a ludzie zaczną się ciebie bardziej słuchać.

Praca i kariera

Rok 2021 będzie bardzo korzystny, choć sukces - jak zwykle - wymagać będzie pomysłowości, odwagi i wysiłku. Możliwe są chwilowe nieporozumienia, które dotyczyć będą pieniędzy i warunków pracy. Szukaj argumentów, a postawisz na swoim. Trudno będzie wplątać cię w intrygi czy walki o pieniądze lub stanowiska. Dzięki temu obronisz swoją pozycję, a także zdobędziesz autorytet i szacunek. Wreszcie znajdziesz czas, aby zainwestować w swoje umiejętności, poczujesz się panem swojego losu. Możesz odkryć zainteresowania, które mogą stać się twoją prawdziwą życiową pasją.

Pod koniec roku w sprawach zawodowych korzystny przełom. Twoje rozsądne podejście sprawi, że staniesz się dobrym doradcą i mediatorem. Dzięki tobie sytuacja w firmie może zmienić się na lepszą. Coraz to nowe osoby będą prosić się o radę i wsparcie, poczujesz się wszystkim bardzo potrzebny.

Dom i uczucia

Dużo szczęśliwych wydarzeń dotyczyć będzie twojego domu i rodziny. Ktoś odniesie sukces, który bardzo ci zaimponuje. Udadzą się wspólne przedsięwzięcia, a uroczystości będą szczególnie wzruszające. W miłości szczęście cię nie opuści. Zamężne Małpy będą mogły liczyć na partnera. Jeśli jesteś samotny, nie chowaj się w domu. Rok 2021 przyniesie szansę na spełnienie romantycznych marzeń. Zaufaj swojej intuicji, bo masz szansę na poważny i udany związek.

Hobby i przyjaciele

Możesz poczuć się zmęczony ciągłą rywalizacją i stresem. Chętnie poświęcisz więcej uwagi swoim duchowym potrzebom. Odkryjesz, że otaczają cię przyjaźni ludzie i nie musisz wciąż pędzić przed siebie. Zaczniesz prowadzić zdrowy tryb życia, a także będziesz częściej spotykać się z przyjaciółmi. Postaraj się także zadbać o dietę, a do zmian w trybie życia przekonasz także swoich bliskich.

Przyjazne znaki

Dobrze zrozumiesz się z urodzonymi pod znakami Szczura i Świni. Nie zostawią cię w potrzebie, będą wspierać twój rozwój. Sprzyjać twoim planom będą urodzeni pod znakiem Bawoła, Smoka i Owcy.

Uwaga, konflikt

Unikaj konfliktów z Wężem, bo okaże się szybszy od ciebie i sprzątnie ci coś sprzed nosa. Także rywalizacja z Koniem może okazać się bardzo wyczerpująca. Lepiej współpracować, niż zniszczyć to, na czym obojgu wam zależy.

Małpy urodziły się w dniach:

  • 6.02.1932 - 25.01.1933,
  • 25.01.1944 -12.02.1945,
  • 12.02.1956 - 30.01.1957,
  • 30.01.1968 - 16.02.1969,
  • 16.02.1980 - 4.02.1981,
  • 4.02.1992 - 22.01.1993,
  • 22.01.2004 - 8.02.2005.

Element: metal

Siła: yin

Kolor: biały

Kierunek: południowy zachód, zachód


Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Małpy

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer