Horoskop roczny dla urodzonych w roku Małpy

Horoskop chiński na 2018 rok dla urodzonych pod znakiem Małpy

Miłosława Krogulska

Rok Ziemskiego Psa (2018)

Urodzeni pod znakiem Małpy często zmieniają swoje zainteresowania i wciąż szukają sobie nowych ambitnych wyzwań. Małpa jest symbolem ciekawości i talentu artystycznego. Małpy często mają dwa zawody lub dwie prace. Pieniądze łatwo do nich przychodzą, ale też wydają je niezwykle szybko! Są lubiane, a ich pomysły szybko zyskują fanów i naśladowców. Żyją intensywnie i nikt się przy nich nie nudzi.

W 2018 roku Małpy podążać będą własnymi drogami i znów zaczną szukać swojego życiowego powołania. Poczujesz, że już najwyższy czas wyplątać się ze starych układów. Z wielką nadzieją będziesz witać wszystkie nowe zadania, sprawy i znajomości. Rok 2018 sprzyja mądrym decyzjom, ale musisz być cierpliwy i bardziej konsekwentny. Nie wszystko przyjdzie tak łatwo, ale to nie powód, abyś miał zrezygnować ze swoich marzeń!

Pieniądze

Będziesz skoncentrowany na sprawach finansowych, a w twoich rachunkach zagości wreszcie więcej porządku. Los przyniesie ci szansę na wygraną w trudnej zawodowej sprawie. Będziesz zadowolony, bo uda ci się odzyskać stare długi i należności. Jeśli marzysz o niezwykłej wakacyjnej podróży, to już od początku roku warto zacząć na nią oszczędzać.

Kariera

Wypatruj dobrych wiadomości. Sytuacja zmieni się, a urodzeni pod znakiem Małpy szybko zorientują się, po której trzeba stanąć stronie, aby wyjść ze wszystkiego cało. Kieruj się własnym zyskiem, a nie sympatiami i układami, bo będą one w tym roku bardzo zmienne. Znajomość z kimś, kto doskonale zna się na całej branży, może mieć bardzo dobre skutki. Pod koniec roku wreszcie znajdziesz czas, aby zainwestować w swoje umiejętności.

Miłość

To dobry rok na poszukiwanie miłości. Uwierz w siebie, zainwestuj w modny wygląd i nie myśl o dawnych niepowodzeniach. Będziesz robić duże wrażenie na płci przeciwnej i dlatego warto szukać okazji do zawierania nowych znajomości. Wiosną przyjaciele przedstawią ci kogoś, kto bardzo ci się spodoba. Zagadaj pierwszy, nie daj się prześcignąć innym znakom zodiaku!

Małpy urodziły się w dniach:

  • 6.02.1932 - 25.01.1933,
  • 25.01.1944 -12.02.1945,
  • 12.02.1956 - 30.01.1957,
  • 30.01.1968 - 16.02.1969,
  • 16.02.1980 - 4.02.1981,
  • 4.02.1992 - 22.01.1993,
  • 22.01.2004 - 8.02.2005.

Element: metal

Siła: yin

Kolor: biały

Kierunek: południowy zachód, zachód


Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Małpy

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer