Horoskop roczny dla urodzonych w roku Małpy

Horoskop chiński na 2023 rok dla urodzonych pod znakiem Małpy

Miłosława Krogulska

Rok Wodnego Królika (2023)

W 2023 roku urodzonych pod znakiem Małpy czeka więcej spokoju. Wrogowie nie będą cię szkodzić, szef nie będzie się czepiać. To dobry rok na poważne życiowe decyzje, szczególnie te wiązane ze stabilizacją i inwestycjami w rodzinę. Zajmij się swoim majakiem, zrób porządek w sprawach urzędowych, a życie będzie biec spokojnie i bezpiecznie.

W pracy możesz się starać o awans lub podwyżkę, zwłaszcza jeśli współpracownicy są mniej ambitni od ciebie. Wykorzystasz okazję, jaka pojawi się przy reorganizacji w firmie i o wiele wygodniej się urządzisz. Uważaj tylko na różne inwestycje robione razem z kuzynami lub sąsiadami. Ktoś może wymagać, że sam o wszystko zadbasz, a potem zgłosi się po większą część zysku. Spisz umowę, a nie będziesz się potem kłócić.

W miłości nadchodzi czas zgody i zrozumienia. Jednak niektóre Małpy czekać może rozłąka spowodowana wyjazdem do pracy lub na szkolenie. Samotne Małpy będą miały powodzenie, posypią się propozycje randek. Wyjazd związany z pracą lub hobby może stać się początkiem ważnej znajomości. W rodzinie relacje z osobami o trudnych charakterach wreszcie zaczną się naprawiać. Będziesz też wsparciem dla pewnej nieśmiałej osoby. Twoje zdrowie będzie dobre, ale więcej się ruszaj. Spaceruj i przebywaj na powietrzu, a wzmocnisz swoje siły witalne.

Przyjazne znaki

Tygrys i Małpa podpowiedzą, jak rozwiązać urzędowe lub finansowe problemy. Tygrys będzie miał znajomości, które i dla ciebie okażą się przydatne. Małpa zachęci cię do nowego hobby lub razem będziecie uprawiać sport. Dzięki niej zrobi się wesoło.

Szczęśliwy kolor to zielony.

Twój kamień szlachetny to malachit.

Małpy urodziły się w dniach:

  • 6.02.1932 - 25.01.1933,
  • 25.01.1944 -12.02.1945,
  • 12.02.1956 - 30.01.1957,
  • 30.01.1968 - 16.02.1969,
  • 16.02.1980 - 4.02.1981,
  • 4.02.1992 - 22.01.1993,
  • 22.01.2004 - 8.02.2005.

Element: metal

Siła: yin

Kolor: biały

Kierunek: południowy zachód, zachód


Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Małpy

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer