Horoskop roczny dla urodzonych w roku Małpy

Horoskop chiński na 2016 rok dla urodzonych pod znakiem Małpy

Miłosława Krogulska

W 2016 urodzeni pod znakiem Małpy będą niezależni i ostrożni. Rozwiniesz swoje talenty, zdobędziesz nowe umiejętności. Twoje przedsięwzięcia będą się harmonijnie rozwijać, a sił ci nie zabraknie. Podróże i nowe znajomości będą bardzo udane.

W miłości warto zmienić stare nawyki. Zapomnij o kompleksach i w wolnym czasie zamiast zadręczać się humorami partnera, odkrywaj nowe miejsca, nowych znajomych i nowe sposoby na wspólne spędzanie czasu. Postaraj się więcej z partnerem rozmawiać, bo sam nie zgadnie, czego potrzebujesz do szczęścia. Jeśli jednak w twoim związku jest bardzo źle, to możesz zdecydować, że lepiej będzie spędzać czas osobno.

W domu będziesz poważnie traktować wszystkie swoje obietnice. Odrzucisz ryzyko i prowizoryczne rozwiązania. Także w sprawach urzędowych i sądowych szczęście będzie ci sprzyjać, dlatego warto uporać się z różnymi zaległościami. Nie żałuj też pieniędzy na swoją wygodę.

W towarzystwie łatwo przystosowujesz się do zmieniających się okoliczności, chętnie wybierzesz się na różne imprezy. Jednak w tym roku będziesz trochę spokojniejszy, a nawet wycofasz się z niektórych szalonych projektów. Odpocznij od stresów, plotek i towarzyskich skandali. Jedź na wakacje w piękne miejsce, podaruj sobie trochę cudownego luksusu.

W pracy liczyć się będzie święty spokój i miła atmosfera. Choć zależy ci na awansie, to teraz nie będziesz teraz dążyć do niego za wszelką cenę. Pieniędzy ci nie zabraknie i będziesz zadowolony ze swoich osiągnięć. Chętnie za to zainwestujesz w swoją edukację i będziesz rozwijać projekty, jakie zacząłeś w poprzednich latach. Warto się uczyć, zapisywać na szkolenia lub studia. Koniec roku sprzyja zdobywaniu ważnych nagród, dyplomów i wyrazów uznania.

Twoje zdrowie będzie słabsze, zadbaj więc o siebie. Możesz teraz ćwiczyć, ale unikaj ryzyka i nie działaj ciągle na najwyższych obrotach, bo będziesz się powoli regenerować. Uważaj na migreny lub skoki ciśnienia, dlatego zadbaj o właściwą porcję relaksu.

Małpy urodziły się w dniach:

  • 6.02.1932 - 25.01.1933,
  • 25.01.1944 -12.02.1945,
  • 12.02.1956 - 30.01.1957,
  • 30.01.1968 - 16.02.1969,
  • 16.02.1980 - 4.02.1981,
  • 4.02.1992 - 22.01.1993,
  • 22.01.2004 - 8.02.2005.

Element: metal

Siła: yin

Kolor: biały

Kierunek: południowy zachód, zachód


Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Małpy

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer