Horoskop roczny dla urodzonych w roku Małpy

Horoskop chiński na 2017 rok dla urodzonych pod znakiem Małpy

Miłosława Krogulska

Rok Ognistego Koguta

Małpa w 2017 roku będzie serdeczna, wyrozumiała i otwarta na wszystko, co przyniesie los. Wiele trudnych spraw po prostu wyjaśni się i wreszcie wszystko zmieni się na lepsze.

W pracy zyskowne zadania

Twoja kariera przyspieszy i wszyscy w pracy będą ci dobrze życzyć. Ktoś, kto ci przeszkadzał, wreszcie zajmie się innymi sprawami. W finansach szansa na wzbogacenie się. Wyczujesz pieniądze i jako pierwszy wykorzystasz każdą sprzyjającą okazję. Szukaj pożyczek czy dotacji na rozwinięcie działalności, a w banku negocjuj do upadłego, bo dostaniesz lepsze oprocentowanie.

W domu czas na hobby

Zapanuje więcej radości i miłości. Rodzina nauczy się samodzielności, bo ty nie będziesz miał czasu na porządki czy gotowanie. Kusić cię będą nowe pomysły i zaczniesz spełniać swoje marzenia. Niektórzy krewni na początku cię potępią, ale potem i tak podążą twoim śladem. Za to z dziećmi i młodzieżą doskonałe porozumienie. Będzie wesoło, inspirująco i tak, jak sobie wymarzyłeś.

W miłości więcej niezależności

Rok sprzyja porządkom w sercu. Nie poświęcisz wszystkich swoich spraw i zainteresowań dla miłości. Dojdziesz do wniosku, że każdy musi mieć trochę wolności, ale mimo tego wciąż będziecie do siebie wracać. Związki, w których nie było dobrze, mają szansę się dotrzeć i poukładać. Samotne Małpy będą atrakcyjne. Wiosną ktoś przedstawi ci osobę, która będzie do ciebie pasować. Kuj żelazo, póki gorące!

Małpy urodziły się w dniach:

  • 6.02.1932 - 25.01.1933,
  • 25.01.1944 -12.02.1945,
  • 12.02.1956 - 30.01.1957,
  • 30.01.1968 - 16.02.1969,
  • 16.02.1980 - 4.02.1981,
  • 4.02.1992 - 22.01.1993,
  • 22.01.2004 - 8.02.2005.

Element: metal

Siła: yin

Kolor: biały

Kierunek: południowy zachód, zachód


Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Małpy

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer