Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Koguta

Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Koguta

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Kto urodził się w roku Koguta, ten jest pracowity i pogodny. Ma niezależną naturę i stara się nie przejmować cudzymi opiniami. Chętnie przedstawia innym swoje poglądy i zasady, według których stara się postępować.

Kogut jest szczery, nawet jeśli naraża się przez to na konflikt z otoczeniem. Nie lubi podstępów i intryg. Trzyma się z daleka od konfliktów i osób, których nie lubi. Jego poglądy bywają konserwatywne, nie przepada też za ryzykiem. Dopóki może, unika hałasu, pośpiechu i zamieszania. W głębi ducha pragnie, aby na całym świecie zapanowały wreszcie piękno i harmonia. Sprzyja też działaniom społecznym i charytatywnym.

Chętnie pomaga innym, ale w głębi serca oczekuje w zamian wdzięczności i przyjaźni. Dba o swoje wykształcenie i dzięki mądrym pomysłom potrafi znaleźć wyjście z trudnych sytuacji.

Kogut potrafi robić interesy i bardzo przejmuje się swoją karierą zawodową. Pracuje jednak nie dla stanowiska, co dla satysfakcji i pieniędzy. W pracy jest niezwykle precyzyjny, ostrożny i sumienny. Potrafi kierować innymi ludźmi, choć bywa czasem nieznośnie krytyczny i nie bierze pod uwagę cudzych opinii. Jest indywidualistą i nie lubi pracować w grupie. Chętnie angażuje się w samodzielne interesy i zwykle osiąga dzięki temu spory majątek.

Kogut wydaje wiele pieniędzy aby zapewnić sobie i swojej rodzinie spokój oraz wygodę. Dba o swój wygląd i o swoją kondycję. Chce być podziwiany za wszystko, co robi. Jest prawdziwym estetą i znawcą mody. Przejmuje się bardzo wystrojem wnętrz, w jakich przebywa i interesuje się sztuką. Bałagan i brud wpływa bardzo źle na jego samopoczucie. Bywa też, że ocenia ludzi po wyglądzie lub za bardzo przejmuje się plotkami i pozorami.

Życie uczuciowe Koguta bywa pełne nagłych zwrotów i niespodzianek. Kogut bardzo łatwo daje się ponieść uczuciom i namiętnościom. Potrafi stworzyć romantyczną atmosferę i szczerze interesuje się wszystkim, co dotyczy partnera. Stara się nikogo nie zranić i czasem flirtuje z kilkoma osobami na raz. W miłości jest namiętny, a bywa także niezwykle zazdrosny! O uczucie wybranej osoby gotowy jest walczyć z prawdziwym poświęceniem.

Kogut potrzebuje więcej niż inne znaki sportu i ruchu na świeżym powietrzu, powinien też dbać o swoją wagę. Inaczej szybko staje się marudny i zrzędliwy, co nie wpływa najlepiej na jego relacje ze światem.

Zaletą urodzonych w roku Koguta jest szczerość i dobra wola, z jaką podchodzą do większości spraw.

Wadą bywa wrodzona przekora i przymus ciągłego dyskutowania z ludźmi, którzy w hierarchii społecznej stoją wyżej od Koguta.


Horoskop roczny dla urodzonych pod chińskim znakiem Koguta

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer