Horoskop roczny dla urodzonych w roku Koguta

Horoskop chiński na 2016 rok dla urodzonych pod znakiem Koguta

Miłosława Krogulska

W 2016 roku urodzeni pod znakiem Koguta odkryją nową pasję, a może nawet życiowe powołanie. Będziesz łamać schematy. Czeka cię zmiana pracy, przeprowadzka, romans z niebanalną osobą.

To dobry rok na wspólny rozwój wewnętrzny, podróżowanie i dzielenie się swoją pasją. Nie pozwól tylko, aby codzienne obowiązki oddaliły cię od partnera. Dbaj o romantyczną atmosferę, pielęgnuj wspólne rytuały i postaraj się zawsze pięknie wyglądać. Samotne Koguty będą rozglądać się za stałym związkiem. Możesz poczuć coś więcej do osoby, która zawsze była twoim wiernym przyjacielem. Połączą was wspólne pasje i niezwykłe zainteresowania.

W domu energicznie zabierzesz się za ważne sprawy, ruszysz zaległe remonty lub naprawy. Zapragniesz zmienić urządzenie mieszkania, kusić cię będzie do zakupu eleganckiego samochodu. Pieniędzy ci na to nie zabraknie, ale lepiej nie pozbywać się wszystkich oszczędności.

W towarzystwie będziesz lubiany, ale też możesz stać się trochę bardziej kłótliwy i wymagający. Lojalność i szczerość będą dla ciebie bardzo ważne. Jeśli ktoś cię obgadywał lub ci ukrycia szkodził, to szybko pozbędziesz się go z listy swoich znajomych. Nie płacz z tego powodu, bo znajdziesz sobie lepsze towarzystwo.

W pracy najpierw trzeba będzie zakończyć stare zawodowe sprawy. Pojawi się okazja, aby naprawić to, co do tej pory wydawało się trudne lub wręcz niemożliwe. Kiedy to zrobisz, nadejdzie czas na zupełnie nowe wyzwania. W 2016 roku inwestuj w swój rozwój. Wydatki, jakie poniesiesz na naukę i podróże szybko się zwrócą. Możesz dzięki temu zdobyć nowy zawód, założyć własną firmę lub zarobić na swoim niezwykłym hobby. Nowe pomysły przyniosą ci sukces.

Twoje zdrowie w 2016 roku bardzo się poprawi. Kuracje przyniosą dobre efekty, poczujesz się silniejszy. Aby zachować wspaniałą kondycje odstaw cukier, a jedz więcej gruboziarnistego pieczywa i potraw z soją. Na zmęczenie i zły humor pomogą ci kąpiele w leczniczej soli.

Koguty urodziły się w dniach:

  26.01.1933 - 13.02.1934,

  13.02.1945 - 1.02.1946,

  31.01.1957 - 17.02.1958,

  17.02.1969 - 5.02.1970,

  5.02.1981 - 24.01.1982,

  23.01.1993 - 9.02.1994,

  9.02.2005 - 28.01.2006.

Element: metal

Siła: yin

Kolor: biały

Kierunek: zachód


Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Koguta

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer