Horoskop roczny dla urodzonych w roku Koguta

Horoskop chiński na 2023 rok dla urodzonych pod znakiem Koguta

Miłosława Krogulska

Rok Wodnego Królika (2023)

Urodzeni pod znakiem Koguta w 2023 roku będą szukać bliskości. Uczucia i emocje będą ważniejsze od kariery. Zapanują zgoda i radość. Twoja rodzina znów będzie razem, a przyjaciele będą dzielić się z tobą swoimi sukcesami.

W pracy będzie ci się dobrze wiodło, ale pamiętaj o swoich interesach, zamiast ciągle pomagać innym. Ktoś ważny doceni cię i powierzy ci zadanie, na którym sporo będziesz mógł zarobić. Najpierw sam skorzystaj, a dopiero potem zapraszaj innych do współpracy. Pieniądze przeznacz je na ważne cele, a nie na luksusowe zachcianki, a zakończysz rok na dużym plusie. Jeśli prowadzisz biznes, bo pojawią się godni zaufania wspólnicy lub inwestorzy. Nie bój się rozwoju i nowych możliwości.

Miłość okaże się najważniejsza. Łatwiej uzgodnicie wspólne cele i pokonacie różne przeciwności losu. Zadbasz też o dom, bo będzie ci zależało na wygodnym życiu. Jedyne, co cię może złościć, to roszczeniowa postawa niektórych krewnych. Bądź pomocny, ale nie zgadzaj się na to, co ci się wcale nie podoba. Słuchaj intuicji i nie brnij w coś, przed czym cię przestrzega. Pojawią się też nowi znajomi. Wspólne hobby sprawi, że nie będziesz się nudził. Pamiętaj, że w tym roku potrzebujesz odpoczynku. Bez wakacyjnego wyjazdu możesz stać się marudny i smutny, dlatego już na początku roku wszystko sobie zaplanuj.

Przyjazne znaki

Małpa i Kogut, będą podzielać twoje nowe pasje. Małpa podrzuci dobre pomysły i pozna się z osobami, które mogą ci w czymś pomóc. Kogut będzie wspaniałym towarzyszem w zabawach i rozrywkach, przy nim poczujesz się wolny i wiecznie młody.

Szczęśliwy kolor to czarny.

Twój kamień szlachetny to onyks.

Koguty urodziły się w dniach:

  26.01.1933 - 13.02.1934,

  13.02.1945 - 1.02.1946,

  31.01.1957 - 17.02.1958,

  17.02.1969 - 5.02.1970,

  5.02.1981 - 24.01.1982,

  23.01.1993 - 9.02.1994,

  9.02.2005 - 28.01.2006.

Element: metal

Siła: yin

Kolor: biały

Kierunek: zachód


Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Koguta

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer