Horoskop roczny dla urodzonych w roku Koguta

Horoskop chiński na 2018 rok dla urodzonych pod znakiem Koguta

Miłosława Krogulska

Rok Ziemskiego Psa (2018)

Urodzeni pod znakiem Koguta nie oceniają ludzi po majątku, ale po tym, co ma w głowie. Ich zodiakalny opiekun, Kogut symbolizuje szlachetność, odwagę i pomysłowość. Koguty nie sięgają po niedozwolone chwyty, ale i tak są ulubieńcami wpływowych osób. Fortuna im sprzyja, a korzystne okazje pojawiają się na każdym kroku. Lubią wystawne życie, sporo wydają na zabawę i piękne ubrania.

W 2018 roku Koguty będą podsumowywać swoje sukcesy. Jeśli wszystko przebiega dobrze, to nie wprowadzaj żadnych zmian na siłę! Korzystne inwestycje, jakie czekają cię w tym roku dotyczyć będą przede wszystkim rodziny. Ktoś się pogodzi, ktoś powróci z daleka i będą powodu do wspólnej radości. Wakacje przyniosą ci niezwykłą podróż. W nowym miejscu spotkasz bardzo ciekawą osobę, która doda ci siły do spełniania marzeń.

Pieniądze

Kto zbyt wiele wydaje, temu nic nie zostaje. Przekonają się o tym te Koguty, które nie potrafią się powstrzymać przed kolejnymi zakupami. W tym roku raczej nie grozi ci bezrobocie ani bankructwo, to lepiej ograniczyć luksusowe wydatki i inwestować w to, co jest wam niezbędne. Druga połowa roku pod względem finansowym będzie o wiele lepsza i odkujesz się za czas wstrzemięźliwości.

Kariera

Twoje umiejętności zostaną sprawiedliwie ocenione. Szansa na awans znów jest bardzo duża. Będziesz mógł liczyć na wsparcie osób z autorytetem. Bierz udział w ważnych projektach i wypowiadaj się przy każdej nadarzającej się okazji. Nauka okaże się łatwiejsza. Studenci i uczniowie spod znaku Koguta mają przed sobą rok, w którym mogą odkryć swoje życiowe powołanie. Szukaj własnej drogi i bądź pewien sukcesu.

Miłość

Powodzenie ci sprzyja, ale będziesz bardziej zajęty pracą lub nauką, niż romantycznym związkiem. Na miłość możesz nie mieć tyle czasu, ile byś chciał. Zaległości nadrobisz nadrobisz w drugiej połowie roku, która sprzyja szczęściu w związku. Samotne Koguty będą ożywione i zadowolone, bo wreszcie posypią się propozycje randek i ciekawych spotkań. Szukaj kogoś o podobnych zainteresowaniach i guście, bo inaczej będziesz się nudzić w tym związku.

Koguty urodziły się w dniach:

  26.01.1933 - 13.02.1934,

  13.02.1945 - 1.02.1946,

  31.01.1957 - 17.02.1958,

  17.02.1969 - 5.02.1970,

  5.02.1981 - 24.01.1982,

  23.01.1993 - 9.02.1994,

  9.02.2005 - 28.01.2006.

Element: metal

Siła: yin

Kolor: biały

Kierunek: zachód


Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Koguta

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer