Horoskop roczny dla urodzonych w roku Koguta

Horoskop chiński na 2017 rok dla urodzonych pod znakiem Koguta

Miłosława Krogulska

Rok Ognistego Koguta

Koguty w 2017 będą silne i zdecydowane. Konkurencja zejdzie ci z drogi, a bliskie osoby podporządkują się twoim poleceniom. Trudne sprawy wyjaśnią się na twoją korzyść.

W pracy zrobisz porządek

Zapobiegniesz problemom, odkryjesz knowania konkurencji. Przekonasz szefa do rozwiązań, które wszystkim przyniosą powodzenie. Nauczysz się pośredniczyć, negocjować i dbać o dobrą atmosferę, a dodatkowo sporo na tym zarobisz. Jeśli prowadzisz swój biznes, to szykuj się na więcej zleceń. Możesz jednak mieć mniej czasu na zdobywanie dodatkowych umiejętności. Egzaminy w tym roku wymagać będą systematycznej pracy.

W domu odpoczniesz

Postanowisz mieszkać ładniej i wygodniej, zdecydujesz się urządzić ogród swoich marzeń. Bliscy chętnie ci pomogą i będą wspierać twoje decyzje. Dzieci będą grzeczniejsze, a krewni nie będą sabotować twojej pracy. Gdy już się uporasz z obowiązkami, znajdź czas na zabawę. W wakacje zabierz rodzinę na wspaniały wyjazd! Jesień sprzyja dbaniu o starszych krewnych, twoja życzliwość bardzo będzie komuś potrzebna.

W miłości znów gorąco

Postawisz wasze wspólne sprawy na pierwszym miejscu. To dobry rok, aby powiększać rodzinę lub brać ślub. Nie obawiaj się poważnych decyzji, bo wyjdą wam na dobre. Nie rób jednak tego, co wypada, tylko słuchaj swojego serca. Samotne Koguty odnowią starą przyjaźń. Ważna relacja może znów rozkwitnąć, zwłaszcza jeśli macie wspólne zainteresowania i poglądy na życie.

Koguty urodziły się w dniach:

  26.01.1933 - 13.02.1934,

  13.02.1945 - 1.02.1946,

  31.01.1957 - 17.02.1958,

  17.02.1969 - 5.02.1970,

  5.02.1981 - 24.01.1982,

  23.01.1993 - 9.02.1994,

  9.02.2005 - 28.01.2006.

Element: metal

Siła: yin

Kolor: biały

Kierunek: zachód


Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Koguta

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer