Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Psa

Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Psa

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Kto urodził się w roku Psa, ten jest uczciwy i ma szczery charakter. Nie boi się występować w obronie słusznej sprawy i broni ludzi, za których czuje się odpowiedzialny. Dzięki swoim zaletom ma wielu przyjaciół, na których sam także może liczyć w potrzebie.

Pies jest bardzo samodzielny. Odpowiedzialność i cierpliwość to cechy, dzięki którym jest lubiany przez nauczycieli i zwierzchników. Pies zawsze dąży do poznania prawdy, a jego dociekliwość nie zna granic. Pragnie być dobrze poinformowany, bo wierzy, że w ten sposób uda mu się zapobiec nieprzyjemnościom i kłopotom. Chętnie daje rady lub nawet otwarcie krytykuje cudze postępowanie. Czyni to z dobrej woli, choć niektórym jego postępowanie wydaje się irytujące.

Pies przejmuje się opiniami innych i zawsze sumiennie je rozważa. Chce pokazać się otoczeniu z jak najlepszej strony i być osobą, na której można polegać . Dotrzymuje obietnic i nie zdradza cudzych tajemnic. Bez chwili wahania pomaga osobom, które poproszą go o wsparcie. Nie liczy na wdzięczność i nie obraża się na tych, którzy o nim zapomnieli. Pies zwykle dba, aby w jego otoczeniu panowała zgoda i miła atmosfera. Stara się łagodzić konflikty i szybko wyjaśniać nieporozumienia. Czasem jednak bywa kapryśny i marudny, a wtedy może wybuchnąć i powiedzieć wrogom kilka bardzo cierpkich słów.

Jest odpowiedzialnym pracownikiem i chętnie bierze na siebie trudne sprawy. Jest niezastąpiony tam, gdzie potrzeba dobrego organizatora lub kierownika. Lubi inicjować trudne przedsięwzięcia lub robić to, na co inni nie mieli sił się porwać.

Pies ma wesołą naturę i nie potrafi długo się martwić. Lubi dobrą zabawę, muzykę i taniec oraz spotkania w gronie przyjaciół. Samotność potrafi nawet doprowadzić go do depresji!

O swoich najgłębszych uczuciach i miłosnych tęsknotach Pies mówi bardzo niechętnie. Ze swoich sekretów zwierza się tylko najbliższym przyjaciołom. W miłości jest taktowny i delikatny. Wspólne zainteresowania i poglądy są dla niego bardzo ważne. Nie lubi, aby partner martwił się jego kłopotami czy nastrojami i niechętnie opowiada mu o swojej pracy. Często najpierw się z kimś szczerze zaprzyjaźnia, a dopiero potem odkrywa, że jest zakochany.

Zdrowie Psa jest mocne, choć Pies często się przepracowuje lub męczy. Dopiero, kiedy jest bardzo wyczerpany odkrywa, że już dawno powinien wybrać się na urlop.

Zaletą urodzonych w roku Psa jest wielka wytrwałość i wierność swoim poglądom.

Wadą bywa nadmierny krytycyzm i wtrącanie się w cudze sprawy wywołane poczucie, że to właśnie Psy są odpowiedzialne za losy całego świata.


Horoskop roczny dla urodzonych pod chińskim znakiem Psa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer