Horoskop roczny dla urodzonych w roku Psa

Horoskop chiński na 2016 rok dla urodzonych pod znakiem Psa

Miłosława Krogulska

Urodzonych pod znakiem Psa w 2016 roku czekają sukces i uznanie. Twoja kariera przyspieszy. Masz szansę zdobyć większe pieniądze, a twoja życiowa sytuacja stanie się stabilna i zyskowna.

W miłości powodzenie. Pożegnasz adoratorów, którzy nie mają ci czegoś specjalnego do zaoferowania. Wreszcie pojawi się ktoś, z kim doskonale się porozumiesz. W stałych więcej miłości i zrozumienia. Skupicie się na tym, co was łączy. Rok 2016 sprzyja pielęgnowaniu dobrych relacji, zgodnej współpracy. Możesz podjąć decyzję o powiększeniu rodziny.

W domu więcej spokoju. Kłótni w rodzinie uda się uniknąć. Będziesz pomagać w organizacji różnych uroczystości i decydować o sprawach, które są ważne dla wszystkich krewnych. Możesz zostać chrzestnym lub świadkiem. Staniesz się bardziej wyrozumiały wobec błędów, jakie popełniają krewni i nie będziesz się na nikogo złościć.

W towarzystwie staniesz się otwarty na problemy innych ludzi, a nawet zaczniesz pracować społecznie lub pomagać komuś z dobrego serca. Odżyje też w tobie romantyczna dusza i talent artystyczny. Dużo osiągniesz dzięki współpracy z ludźmi, ale zagrożeniem może być to, że będziesz chciał spełniać wszystkie prośby i trudno ci będzie odmówić nawet tym znajomym, którzy wykorzystują innych. Pamiętaj o swoich korzyściach!

W pracy rok 2016 sprzyja korzystnym inwestycjom. Różni znajomi będą chcieli z tobą współpracować i przedstawią ci kilka nowych pomysłów. Ufaj jednak przede wszystkim swojej intuicji i zastanów się, zanim zgodzisz się na sfinansowanie dziwnych biznesów. Miej wpływ na swoje finansowe sprawy, nie daj sobą rządzić. Jeśli szukasz lepszej posady, to trzeba działać i wykazać się talentami. Szef lub inna ważna osoba wyróżni cię spośród innych pracowników.

Twoje zdrowie wymaga troski i wzmocnienia. Unikaj drastycznych diet i suplementów, które pomagają w odchudzaniu, bo "cudowne" środki mogą ci zaszkodzić. Przede wszystkim jednak dbaj o siebie, zamiast podsuwać najlepsze kąski innym.

Psy urodziły się w dniach:

  • 14.02.1934 - 3.02.1935,
  • 2.02.1946 - 21.01.1947,
  • 18.02.1958 - 7.02.1959,
  • 6.02.1970 - 26.01.1971,
  • 25.01.1982 - 12.02.1983,
  • 10.02.1994 - 30.01.1995,
  • 29.01.2006 - 17.02.2007.

Element: ziemia

Siła: yin i yang

Kolor: żółty

Kierunek: zachód, północny zachód


Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Psa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer