Horoskop roczny dla urodzonych w roku Psa

Horoskop chiński na 2020 rok dla urodzonych pod znakiem Psa

Miłosława Krogulska

Rok Szczura (2020)

Weźmiesz na siebie odpowiedzialność za swoje decyzje, a nawet będziesz rządzić innymi ludźmi.

W pracy

Uwierz w swoje siły. Powodzenie finansowe będzie ci bardzo sprzyjać, ale nic nie przyjdzie samo. Sukces zależy od ciebie i twojej postawy. Podejmuj się ambitnych spraw, a przy każdej okazji głośno chwal swoimi sukcesami. Wreszcie uda się zrobić to, na co do tej pory nie miałeś siły lub możliwości. Śmiało też planuj większe inwestycje, ale postaraj się osobiście załatwiać sprawy w urzędzie lub w banku. Masz szansę nawiązać takie znajomości, które bardzo przydadzą ci się w przyszłości.

W domu

Przestaniesz protestować przeciwko wydatkom, które mają na celu zapewnienie rodzinie wygody, a nawet luksusu. Z ochotą zabierzesz się za przebudowę lub remont mieszkania. Twoja rodzina przywita z zachwytem wszystkie te pomysły. Będzie też więcej okazji do wspólnego świętowania. Załagodzisz stare konflikty, a przy okazji zdobędziesz poparcie w ważnej dla ciebie sprawie. Ktoś sympatyczny skieruje twoją uwagę na sprawy właściwej diety i zdrowego stylu życia, zmienisz się na lepsze.

W miłości

W związkach zapowiada się trochę zamieszania, bo będziesz wszystko wiedział lepiej. Zanim podejmiesz ważną decyzję, pytaj partnera o zdanie. Dyplomacja i cierpliwość pomogą ci w końcu postawić na swoim. Samotne Psy porzucą wielbicieli, którzy nie chcą się zdecydować na stały związek. Pojawi się nowa szansa na ważną znajomość w pracy lub podczas służbowej podróży. Rodzinie spodoba się, że trochę spoważniałeś, a ktoś starszy będzie z ciebie dumny.

Psy urodziły się w dniach:

  • 14.02.1934 - 3.02.1935,
  • 2.02.1946 - 21.01.1947,
  • 18.02.1958 - 7.02.1959,
  • 6.02.1970 - 26.01.1971,
  • 25.01.1982 - 12.02.1983,
  • 10.02.1994 - 30.01.1995,
  • 29.01.2006 - 17.02.2007.

Element: ziemia

Siła: yin i yang

Kolor: żółty

Kierunek: zachód, północny zachód


Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Psa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer