Horoskop roczny dla urodzonych w roku Psa

Horoskop chiński na 2021 rok dla urodzonych pod znakiem Psa

Miłosława Krogulska

Rok metalowego Bawołu (2021)

Pies ma spokojne podejście do życia i zwykle nigdzie się mu nie spieszy. Swojej rodzinie chce zapewnić wygodę i bezpieczeństwo. Jest gotowy do ciężkiej pracy, ale gdy osiągnie materialne cele, zmienia priorytety. Cieszy się rodziną i znajduje czas na swoje hobby. Ma wielu przyjaciół i potrafi doradzać innym ludziom. Zdobywa uznanie i autorytet, o jakim inni mogą tylko pomarzyć.

W 2021 roku będziesz w dobrej kondycji. Uda ci się zakończyć stary konflikt lub inną trudną sprawę, która spędzała ci sen z powiek w poprzednich latach. Możesz liczyć na ważne towarzyskie wydarzenia, których finał trochę cię jednak zaskoczy. Nie przeżywaj plotek, a jeśli trzeba to pomagaj w zawarciu zgody.

Praca i kariera

W sprawach zawodowych czekają cię drobne zmiany, które jednak wyjdą ci na dobre. To dobry czas do zdobywania nowych umiejętności i zawierania umów. Współpracownicy przyniosą ci bardzo dobre wiadomości. Ktoś znajomy złoży ci ciekawą propozycję lub nawet zaproponuje wspólny biznes. Warto ostrożnie zaczynać nowe sprawy, bo będziesz miał dobrą rękę do pieniędzy, a cierpliwości także ci nie zabraknie. Zainteresujesz się też kredytami i lokatami, korzystnie zainwestujesz swoje oszczędności. Przyda się wsparcie przyjaciół, nie zrywaj więc starych więzów i pielęgnuj wszystkie biznesowe znajomości.

Dom i uczucia

Przestaniesz przejmować się drobiazgami i martwić z byle powodu. Nabierzesz dystansu do pomysłów niektórych krewnych. Czas w domu płynąć wam będzie bardzo przyjemnie, a pieniędzy na ważne zakupy także nie powinno zabraknąć. Mimo pewnej dozy lenistwa, uda się wam zrealizować bardziej ambitne plany związane z przebudową domu czy urządzaniem ogrodu. W miłości czeka cię rok pełen emocji, bo twoje powodzenie wzrośnie. Będziesz się podobać i dobrze się bawić, ale uważaj, bo twoje prywatne sprawy mogą stać się tematem plotek. Samotne Psy spotkają kogoś ważnego i pomyślą o stałym związku. Powoli i spokojnie, a marzenia się spełnią.

Hobby i przyjaciele

W 2021 roku spotkasz się z większą sympatią otoczenia, a wiele trudnych spraw załatwisz właśnie dzięki dobrym radom i wsparciu bliskich. Uśmiechaj się częściej, nie skąp innym sympatycznych komplementów. Przyjmuj zaproszenia na ciekawe spotkania i towarzyskie uroczystości. Teraz poznasz ludzi, którzy będą ci pomagać także w następnych latach.

Przyjazne znaki

Sprzyjają ci urodzeni pod znakiem Małpy. Ich rady pomogą ci skuteczniej działać, a pochwały podniosą twoją samoocenę. Z Kogutem rozwijaj swoje hobby i talenty, jedź na urlop. Wsparcia i pomocy oczekuj od Bawołu, nie zawiedzie cię w potrzebie.

Uwaga, konflikt

Pomysły Szczura i Świni będą dla ciebie ryzykowne. Pilnuj terminów i szczegółów, a unikniesz problemów. Trudniej może być dogadać się z Małpą, która we wszystkim będzie chciała być pierwsza i najlepsza.

Psy urodziły się w dniach:

  • 14.02.1934 - 3.02.1935,
  • 2.02.1946 - 21.01.1947,
  • 18.02.1958 - 7.02.1959,
  • 6.02.1970 - 26.01.1971,
  • 25.01.1982 - 12.02.1983,
  • 10.02.1994 - 30.01.1995,
  • 29.01.2006 - 17.02.2007.

Element: ziemia

Siła: yin i yang

Kolor: żółty

Kierunek: zachód, północny zachód


Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Psa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer