Horoskop roczny dla urodzonych w roku Psa

Horoskop chiński na 2018 rok dla urodzonych pod znakiem Psa

Miłosława Krogulska

Rok Ziemskiego Psa (2018)

Urodzeni pod znakiem Psa cenią sobie spokój, wygodę i materialne bezpieczeństwo. Pies jest symbolem wierności i stałości. Psy potrafią inwestować pieniądze, bo lubią wygodne życie. Marzy im się wielka fortuna i piękna ziemska posiadłość. Gotowi są na wiele wyrzeczeń, aby dopiąć swoich celów. Los daje im wiele szans, aby dzięki własnej pracy zrealizować to marzenie.

W 2018 roku Psy zyskają sympatię wielu ważnych osób. Przestaniesz przejmować się drobiazgami. Czas płynąć ci będzie przyjemnie, a pieniędzy wreszcie nie powinno zabraknąć. Rok sprzyja nawiązywaniu korzystnych znajomości i współpracy z innymi. Będzie więcej szkoleń, dyskusji i podróży. Wiele trudnych spraw załatwisz dzięki dobrym radom i wsparciu bliskich. Uśmiechaj się częściej, nie skąp innym komplementów, przyjmuj zaproszenia na różne uroczystości.

Pieniądze

Wydatków na dom i rodzinę będzie więcej niż w poprzednich latach, bo nie będziesz potrafił odmówić swoim bliskim tego, na co akurat będą mieli ochotę. Mimo powodzenia finansowego ostrożnie zaciągajcie kredyty i pożyczki. Warto teraz inwestować w bardziej poważne sprawy, a nie tylko w luksusy i podróże. To dobry rok na kupno mieszkania lub ziemi w ładnym miejscu.

Kariera

Spotkasz się z sympatią współpracowników i większą niż zwykle życzliwością szefa. Możliwości będzie więcej, ale musisz dobrze rozważyć nowe propozycje. Czasami lepsze jest wrogiem dobrego! Wśród bliskich ci osób znajdzie się ktoś, kto mądrze wam doradzi i uprzedzi ewentualne niebezpieczeństwo. Koniec roku przyniesie podwyżkę lub bardzo dobrą finansową propozycję.

Miłość

Słuchaj intuicji, ale pamiętaj, że nie każdy partner jest domyślny. Jeśli chcesz, aby w związku było tak, jak lubisz, to musisz zacząć o tym mówić, a nie dawać to do zrozumienia. Jeśli się trochę postarasz, to bliska osoba wszystko zrozumie i chętnie przychyli ci nieba. Samotne Psy będą marzyć o prawdziwej miłości. Ktoś, kogo od dawna znasz, może znów pisać mejle i sms-y. Jeśli cię zawiódł, to szkoda na to czasu. Lato przyniesie ciekawsze znajomości.

Psy urodziły się w dniach:

  • 14.02.1934 - 3.02.1935,
  • 2.02.1946 - 21.01.1947,
  • 18.02.1958 - 7.02.1959,
  • 6.02.1970 - 26.01.1971,
  • 25.01.1982 - 12.02.1983,
  • 10.02.1994 - 30.01.1995,
  • 29.01.2006 - 17.02.2007.

Element: ziemia

Siła: yin i yang

Kolor: żółty

Kierunek: zachód, północny zachód


Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Psa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer