Horoskop roczny dla urodzonych w roku Psa

Horoskop chiński na 2017 rok dla urodzonych pod znakiem Psa

Miłosława Krogulska

Rok Ognistego Koguta

Psy w 2017 roku poczują, że wreszcie los im sprzyja i są dobrze przygotowana do różnych odpowiedzialnych zadań. Gotowy będziesz do sumiennej pracy i wreszcie pojawi się więcej pieniędzy.

W pracy dbaj o swoje

Bądź czujny i nie przywiązuj się do starych układów, bo w 2017 mogą się zmienić. Pilnuj swoich spraw: bądź punktualny, uprzejmy, a przede wszystkim dotrzymuj danego słowa. Porządki wyjdą ci na dobre, będzie też więcej pieniędzy. Wiosną będziesz miał więcej okazji, aby pomagać innym lub szkolić współpracowników. Zadbaj jednak o własne interesy. Rok sprzyja nagrodom i premiom, ale będziesz musiał sam o nie poprosić.

W domu poważne inwestycje

Poczujesz pokusę większych inwestycji. Zapragniesz zmienić meble, a także przyjrzysz się krytycznym wzrokiem swojej rodzinie. Wydasz więcej na modne ubrania i dodatki. Znajdziesz siłę aby regularnie spacerować i ćwiczyć. Pamiętaj też o tych, którzy kiedyś ci pomogli. Jesienią wróć uwagę na rady, jakie udzielają ci starsze osoby i zadbaj o ich potrzeby.

W miłości romantycznie

Jeśli w związku panowały niesnaski, to będziesz potrafił zapobiec dalszym kłótniom. Pracuj nad romantyczną atmosferą, a partner zrobi wszystko, o co go poprosisz. Samotne Psy postanowią coś w życiu zmienić. Ktoś poważny i wartościowy będzie wiedział, jak zatrzymać cię przy sobie na dłużej. Nie bądź zbyt wyniosły i pozwól sobie na trochę słabości, bo rok 2017 bardzo sprzyja udanym związkom.

Psy urodziły się w dniach:

  • 14.02.1934 - 3.02.1935,
  • 2.02.1946 - 21.01.1947,
  • 18.02.1958 - 7.02.1959,
  • 6.02.1970 - 26.01.1971,
  • 25.01.1982 - 12.02.1983,
  • 10.02.1994 - 30.01.1995,
  • 29.01.2006 - 17.02.2007.

Element: ziemia

Siła: yin i yang

Kolor: żółty

Kierunek: zachód, północny zachód


Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Psa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer